67
aka Halálhajo
  • Sir Quno Jedi
    #27
    A lényeg ebben a filmben a tanúlság, miszerint aki a téridőt buzerálja, az a valósággal játszik ! KIRÁLY FILM !
  • Sir Quno Jedi
    #26
    S ez furcsa egy antigravitációs drive-tól ???
  • _Vegeta_
    #25
    Hat igen gravimeghajto a magyar forditas, eleg idiotasag...:D
    Nem csak az furcsa amit emlitettel, hanem azis h gravimeghajto magja a semmiben lebeg :S
  • LittleL
    #24
    aha, már régen láttam.

    hogy is hívták a küzyüt ? Gravimeghajtó ?
    Az azért furcsa volt, hogy a meghajtó mellet kinyílott egy szerelőajtó, és ott vígan cserélgette a pasas a panelokat. D
  • _Vegeta_
    #23
    Nem o szurta ki a sajat szemeit, amugy akkor mar a hajoé volt a lelke utyhotty nemvolt szuksege arra h lasson :)
  • LittleL
    #22
    És amikor a Sam Neill kiszúrta a szemeit, és csak úgy üldögélt a székben, és látott úgyis :DDD

  • _Vegeta_
    #21
    Talalo cikk :)
  • Borg
    #20
    Fú ez egy király film, emlékszem mekkorákat ugrottunk a moziban :)
  • _Vegeta_
    #19
    Vagy dezertaljanak Molvaniaba! ;D
  • _Vegeta_
    #18
    Hehe, epp ezert varom a rendezoi valtozatot, mert ugy beszelik tobb a veres jelenet. :)
  • BaLeeX
    #17
    Ne ez nagyon LOL, hogy valakik bemennek egy jó horrorra a moziba, aztán kijönnek, mert "túl félelmetes".

    Az ilyenek nézzenek családi mozidélutánt a Disney-vel.
  • LittleL
    #16
    Videkazettán láttam anno.
    Nagyon jó kis thriller -scifi volt
    Néhány jeleneten be lehet szarni. DD

    Amikor lepotyogtak a húsdarabok, és széjjeltörtek. az jó volt.
  • _Vegeta_
    #15
    Hat nemtudom mien fajta vilagnezet/felfogas kell ahhoz, h azert ne nezzek vegig egy filmet mert felelmetes. :) Sztem egy horror/thiller attol jo h izgalmas.
    Amugy ha vki latja vmi szerveren vagy akarhol h kijott, halas lennek ha ideszolna. :)
  • _Vegeta_
    #14
    En a honfoglalassal jartam ugyanigy. :>
  • Voltan
    #13
    Hát igen. De azok, akik elmentek, azért tették, mert be voltak sz*rva tőle. Olyankor nehéz bent maradni.
  • fifi
    #12
    így sikerült /váletlenül/megnézni öcsémmel a Visszatérés a kék lagúnába című fenomenális filmet. Úgy volt hogy vmi Jean Claude Van Damme filmre vettem jegyet, nem is volt gyanús eleinte/azt hittem reklám/. De aztán jött a főcím, de megmondtam: Fizettünk, maradunk, akármit adnak.... :)
  • _Vegeta_
    #11
    Hogy lehet egy film kozbe kimenni ? En mar akkoris vegigulom a filmet ha nagyon szar, elvegre kiadtam erte x forintot!
  • Pupcika
    #10
    magírtam dvdn mert alapfilm :D
  • Glpetyus
    #9
    Nagyon jó film
  • Voltan
    #8
    Én anno még moziban láttam. Marha jó volt, a film kezdetekor teltház volt, a végén pedig egy harmatos félház. És nem azért mert szar volt a film. Moziban valami eszméletlenül ütős darab. Szvsz nem kapja meg a kellő elismerést.
  • _Vegeta_
    #7
    Akkor valami problema lehet.. nem erzed at a feeling-et. :) A film amugy tokeletes otvozete a klasszikus horrorfilmeknek es a scifiknek.
    Aztbeszelik a rendezoi valtozat november kornyeken fog megjelenni, es Event Horizon SE cimet viseli majd. A dvd tartalmazni fog audio kommentart is a rendezovel, es allitolag 30perc+ lesz benne. Azert remelem warezfelekeppen hamarabb kijon. :)
  • Loál János #6
    Én 1-2 hónapja láttam először, de nem tetszett olyan hűdenagyon. Nem rossz film, de a nagyon sok jó vélemény alapján többet vártam tőle.
    Azt mondják, hogy '97-ben elég szűkös volt a kínálat eme stílusban, és akkor elég nagyot durrant a film. Biztosan így van - nekem viszont semmi extra élményt nem jelentett.
  • Cvd
    #5
    Jaja, az a térgörbítő hajtómű magja.
  • Sephi
    #4
    Ez az a film volt amikor meglelik azt a bazi nagy urhalyot es abba van egy gomb valami? (nem a Gomb c. filmrol beszelek)
  • krapek666
    #3
    nekem is tetszett a film
  • _Vegeta_
    #2
    Bocsika, dolog visszavonva kaptam egy fulest miszerint az se dvd oktober 11.en jelenik meg. Tehat varjuk a dvd-t! :)
  • _Vegeta_
    #1
    Nos, a problemam a kovetkezo. Keresem a fent emlitett filmnek a rendezoi valtozatat, ami 30percel hosszabb. Aztmondjak tobb benne a veres jelenet. Szoval, aki tudja honnan lehetne lekapni, az ne tartsa magaban. Szornyen surgos lenne. :)
    Smsweb,ftp johet, de fajlcserelon eddig nemtalaltam.
    Na mivel a film nagyon kira, lehet rola dumcsizni is! :)
    Maga a film az ez, az esemenyhorizont meg itt talalhato! :D