16
  • KeSzilvi
    #16
    Sziasztok!
    A gomba.tuti.hu oldalon találhatók ezzel a géppel készült képek. Főleg itthon talált gombákról... Jó kis gép, nemcsak jó képeket készít, de jól bírja a strapálást is (többször leejtettem, de még mindig semmi baja).
  • gyűjtő
    #15
    Sziasztok!

    Van-e valakinek a Canon PowerShot A85-ös géphez teljes magyar nyelvű kezelési utasítása?
    Az az üzlet, ahol én vettem, csak egy kivonatot adott.
    A hálón sem találtam letölthető anyagot.
  • Athlon64
    #14
    Csak így közbevetőleg...
    Nekem most kötöték be a Chello-t és persze kaptam ezt a Kodak EasyShare CX6200 -at.
    Nekem egy hasonló kategóriájú gépem már több mit 2éve van, de szerintem ez csak egy dologban rosszab mint a régi, hogy nem lehet direktbe összekötni a TV-vel.
    Na persze ez a masina sem ér a nyomába a cikkben bemutatott Canon gépnek! De szerintem tök jó! Sok olyan hiba ki van ennél a gépnél javítva ami a réginél bonyolutan volt megoldható...

    Az a legjobb, benne, hogy habár nincsen optikai zoom-ja azért a digitális zoom 1 tizedenként állítható. Ez a régi gépnél nem volt, ott a 2x zoom is csak úgy működött ha elötte 1600x1200-as felbontásba beraktam és akkor egy gombnyomásra egy kis keret jelent meg és ami azon belül volt azt rögzitette.
    Ja a régi gépem egy MAGPIX 2100 ez egy kifutott Canon gép utángyártott 1:1 másolata.
  • Dzsini
    #13
    #8:"Minek képletöltő mikor okos emberek rádugják és megjelenik új meghajtóként?"
    azért, mert ez 1 klikkre nekem megcsinálja azt, hogy fotózás dátuma (és nem letöltés dátuma, ami szerintem meglehetősen nagy bolondság) szerint szétpakolja mappákba őket, ha van kedvem át is nevezi, és pontosan oda és úgy pakolja fel a képeket, ahova én kérem. nekem ez a könnyebbség megéri azt a pártíz megát, amit a képkezelő foglal (ja, és kártyaolvasón át használom)
  • FtranX
    #12
    Nekem A60 van és engem is idegesít, hogy csak TWAIN eszközként ismeri fel. Mér nem lehetett úgy megcsinálni, mint pl. a Nikonoknál??
  • gz8
    #11
    Vagy nem, ha felteszed a driverét.
  • Me Ga
    #10
    Me' sok a láma embör...
  • The Garrett
    #9
    enis igy hasznaltam.
  • droland
    #8
    Minek képletöltő mikor okos emberek rádugják és megjelenik új meghajtóként?

    Soha nem értettem, mihez ennek külön software?
  • gz8
    #7
    Haveromnak A60-asa van, és 3 helyett 4 MP annyira nem rossz, de már a 80-asban is vannak idióta fícsörök, mint pl. hang indításkor (kutyavonyítás suxx ), de hál' istennek ezeket rövid idő alatt ki lehet lőni!
  • The Garrett
    #6
    nekem meg ellopták a 70 esem :P
  • ThomasTheKoRner
    #5
    Szvsz jobban is jártál vele...
  • gz8
    #4
    Én nem vártam meg a 85-öst, pénteken vettem egy 80-ast. Kezes kis jószág
  • gz8
    #3
    Pontosan :)
    Nem ám gagyi kodak íziser, kábé 61 mega
  • Dzsini
    #2
    a legnormálisabb képletöltője van amivel eddig találkoztam :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    Zúm bróvzer íksz .. only for machzoists
    :D