116
A Doom 3-hoz mi a legjobb?
  • ollie
    #76
    http://www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=315

    Egyébként beírtam a google-be és ez volt az első oldal amit kiadott ;).
  • CUCLI
    #75
    hol nézted az alaplap infokat?
  • CUCLI
    #74
    akkor végülis csere. kell lap. kell proci és ram. a vid karit lehet késöbb is nemde? a mostani sem olyan vészesen szar.
  • ollie
    #73
    Bocs, megnéztem, 3 giga ramot is tud kezelni. Furcsa is lenne max fél giga, mert már az 5-6 éves alaplapok is tudtak legalább 1 gigát kezelni.

    Amúgy meg aszittem, hogy inteles chipset, de nem az, tényleg akkor inkább cseréld le arra, amit írtál.
  • CUCLI
    #72
    jah és csakis játékra kell
  • CUCLI
    #71
    miből gondolod ,hogy lehet a mostani lapba 2x512 DDR400? nézted valahol? mert érdekel ,hogy miket tud. 2éves a lap
  • ollie
    #70
    Hát attól függ, mik az igényeid. Mondjuk ennél már a 9600 pro lesz a gyenge láncszem, azt sem ártana előbb utóbb jobbra cserélni (9700/9800). Amúgy ok. Ja és a mostani lapodba lehet akár 2 giga ramot is tenni. De, elég lenne lecserléned a procidat egy 2.4/2.6 gigás P4-re és pont ugyanolyan teljesítmnényű gépet kapnál, mint ha újjat vennél, esetleg a memcsit lecserélhetnéd még 2x512 400-asra. Szerintem úgy sokkal jobban járnál. A mostani cerkát meg a ramot meg a 9600 pro-t eladnád, és abból, ami megmaradt a 100k-ból, nameg a bejövő lóvéból egy csúcs videokártyát kapnál.
  • hali
    #69
    http://www.radikalmod.hu/index.php?p=5&y=460
  • CUCLI
    #68
    eh de jó topig. most jól jön nekem is pár jó tanács.
    nah szal,a mostani configom: MSI 645 Ultra-C(ja és úgy tudom ,hogy ebbe az alaplapba nem lehet már többet pakolni ,mármint ramot), Intel Celeron 2,0Ghz(Valmi okból nem lehet húzni), 512DDR 333Mhz,
    Club-3D Radeon 9600Pro. 320as noname táp.. most sikerült összekaparni annyi lóvét ,hogy vegyek egy tök új configot. 100e.Ebből kijönne egy ASUS A7N8X alaplap ,AMD 2500+ , 2*512DDR 400MHZ, de a videókari az maradna. ez jó volna nem? 2évig kihúznám vele?
  • ollie
    #67
    hát olyan 50k
  • Gunner
    #66
    Persze ezzel nem arra utalok, hogy pont Eizo-t vegyetek, de mint mondtam, méretre nálam ugyanakkora.
  • Gunner
    #65
    Lehet túl drágának tartják és kihagyták :)
  • Gunner
    #64
    Olvasgattam itt a hozzászólásokban és faternak van egy profi 17es TFT-je, Eizo márka és nagyon profi, méretre meg akkora mint egy 19es CRT. Remélem nem mondtam újdonságot, de nekem tökéletesen bevált eddig a 19es CRT nagysága és emiatt nyugodtan tudom ajánlani a 17es TFT-t. Bocs, ha bármi baromságot mondtam volna :P
  • zero_cool51
    #63
    ls mi a vélemény a Creative 7+1-es hangfalrendszeréről?
  • Wing Rockling
    #62
    kb. mennyibe kerül egy normális vízhűtés?
  • Narancs
    #61
    1ik sem akarja látni, nemtom miért, megbíznak bennem...:)
  • M0Dair
    #60
    Nem, ezt úgy értem, ha ki akarja próbálni előtte, miekőtt megveszi!:D
  • Narancs
    #59
    Hát nem tudom, sztem erre semmi esély hogy miután eladtam még elvárja vkitől hogy utána "kölcsön" adja még ha jön az ellenőrzés.
    Mivel az a hír járja, hogy magánszemélyeket nem zaklatnak csak cégeket, ezért sztem egyszerűen leszedem a matricát, azért a biztonság kedvéért rányomatom az új kareszra és pá!
    Amúgy 20K-ért adom, azt hittem a büdös életbe nem kel el de 1 nap után 2 érdeklő is van, lehet hogy elszámoltam kicsit és túl olcsón adom oda...
  • M0Dair
    #58
    Én ezt ajálom, ez a mostanim tovább fejlesztett változata:

    Árat nem tok!
  • M0Dair
    #57
    A Creative fejlesztette, és kb 2 éve megjelent, de nem hallottam róla több hírt!
    Keress rá a neten!
  • SoDI---
    #56
    Van már 5.1-es fejhallgató is ám, ami nem rossz!

    Hoppá, ezt szívesen kipróbálnám...
    Nem tudsz mondani konkrét márkát?
  • SoDI---
    #55
    Nekem mar volt olcso (20-30 koruli) 5.1es hangfalszettem, de egyszeruen nincs rendes hangjuk. Ha ram hallgatsz inkabb veszel egy jo, minosegi fejhallgatot.

    Sose használtam fejhallgatót.
    Az fejhallgató nem süketíti meg az embert?
    Bár nem lenne egy utolsó dolog, mert az alattam lakó néni a lakógyűlésen megkérte, hogy "maga olyan rendes, tényleg nem azért mondom, de nem lehetne este 10 után kicsit halkabbra venni a magnót" :-)

    Nem tudom... A hangminőség egy dolog.
    Megint más, hogy tudod, merről jön a hang.
    Ha inkább adok ki rá többet, akkor milyen 5.1-est vegyek a 30-40 ezres vackok helyett?

    (veszek rendes hifit is, de azt a másik szobába a TV-hez, a géphez külön másik kell)
  • M0Dair
    #54
    "szamitogepbuzi, PS2-megszallott"
    LOÁL!:DDD
  • M0Dair
    #53
    Teljesen profi a cuccos!
    Mondom egyetlen bajom az SBLive-al van, mert az 5.1 centerje nem szól, és nem tom, hogyan lehet megoldani, hogy menjen...
    Állítólag séria hiba!
  • Devla
    #52
    Nem csak a hangero a lenyeg, hanem sokkal inkabb az, hogy ne torzitson es pontosan adjon vissza minden hangot.
  • M0Dair
    #51
    "egyetlen atka"
    Atkás fejhallgatót nem teszek fel!:DD
  • M0Dair
    #50
    Az én hangzóróim 8x8 cm-esek, és úgy szólnak, mint valami több 1000 wattos hangcucc!
  • Devla
    #49
    Jah, ennek ez az egyetlen atka, de Senneknel van csomo ami nem bor hanem parnas, attol nem izzad be.
  • M0Dair
    #48
    Ja, és jól beizzad a füled!:D
    Van már 5.1-es fejhallgató is ám, ami nem rossz!
  • M0Dair
    #47
    És, ha látni akarják, akkor taliztok, vagy, hogy néz ki a dolog?
    Hogyé adod?
  • Devla
    #46
    Nekem mar volt olcso (20-30 koruli) 5.1es hangfalszettem, de egyszeruen nincs rendes hangjuk. Ha ram hallgatsz inkabb veszel egy jo, minosegi fejhallgatot. SOKKAL tobbet szamit az elethu es tiszta hangzas, mint az 5.1. A jelenlegi fulesem egy Sony mdr-v700, 45E penzert vettem de nem cserelnem le 200E alatti hangfalszettre, mert hangzasban kb. olyan a minosege. Sennheisereknel vannak nagyon jo fulesek 30 korul is, meg persze minden arkategoriaban.
  • Narancs
    #45
    aprónet.
    Tegnap adtam föl, már 2 vevő is jelentkezett
  • M0Dair
    #44
    Hol adod el, mert nekem is lenne egy-két fölfös cuccom!
  • M0Dair
    #43
    Mi a különbség a P4C800 E Deluxe, és a sima Deluxe között?
  • M0Dair
    #42
    Ismerősömnek volt valami no name monitorja, és 100Hz-et is bírta 1024x768-on, de 2 év után dobhatta ki, mert szétterhelte a képcsövet!
  • M0Dair
    #41
    hú, akkor megnyugodtam!:D
    De néha ugrál a szemem, és azért szerettem volna újat!
  • Narancs
    #40
    nem, nekem is annyi
  • M0Dair
    #39
    Ja, az gáz?
  • SoDI---
    #38
    ready :)
  • ent
    #37
    Hol van ennyiért x800pro?