20
DOOM a neten!
  • Carmageddon
    #20
    Játszott már vele mindenki?
  • Carmageddon
    #19
    ki akasztotta valaki?
  • Carmageddon
    #18
    Hülye vagy te.
  • Zero 7th
    #17
    Mé' vagy hülye?
  • Carmageddon
    #16
    Már megvan kiakasztotta már valaki?
  • Carmageddon
    #15
    ?
  • Vass Gábor
    #14
    A neten hol lehet játszani a doom-mal?
  • zso7x
    #13
    Köszi a segítséget! Már csak azzal van gondom, hogy az IPX -es hálózati protokol-t nem tudja az XP használni, pedig feltelepítettem, meg be is állítottam. Dosbox-ot is használtam, de azzal sem jó!
  • Myron
    #12
    már rég volt fenn nekem a doom connector, valahol a beállításoknál kell beállítani h melyik portot használja, aztán a routeren port forward -olni kell. ha nem tudnád azt hogy kell akkor google-be beírod és leírja.
  • zso7x
    #11
    Hello Mindenki! Látom elég rég volt "forgalom" itt, de hátha szerencsém lesz. Valaha játszottam hálózatban a Doom 2-vel, még anno router nékül win 98 alól. Most xp-m van és routerem, a játék meg valahogy nem akar menni hálózatban. Mondjuk már arra sem emlékszem, hogy a
    "network socket"-hez mit kell beírnom. Hiába rég volt!:) Ha valaki tudna segíteni hálás lennék érte!
    Üdv! Zsolti
  • Dead
    #10
    Köszi!
  • Myron
    #9
    A lényege az hogy DOOMozhatsz neten. Nem a Doom3 ról van itten szó. Hanem a 2-ről. 1-el is működik persze. Nos leszeded ezt a doom connectort meg valami doom portot (szvsz ZDaemon a legjobb) meg még kell a Doom2 eredeti .WAD fájlja (doom2.wad), nem a krekkelt mert avval nem megy (ha nincs neked olyan akkor küldj üzit :) ). Na ezeket összehozod és akkor mehetsz is játszani neten. Olyan mint az UT. Elindítod a Doom connectort kiválasztod a szervert, felcsatlakozol és már mehet is a többiekkel a CTF vagy bármi. Természetesen eredeti Doom grafikával :D
    Van a jDoom is aminek teljesen új a grafikája (3D-s modellek, új textúrák) de azzal nemigen játszanak neten.
  • Dead
    #8
    NA miről van szó?
    Nem naon értem a lényegét.
  • Adam5
    #7
    Ehh látom nem sokan vagytok oda ezért :(
  • Adam5
    #6
    Vki használta már? Nekem nagyon tetszik.Tök feelinges. Mert tök fasza lenne össze jönni 1gamera vele :)
  • Adam5
    #5
    ja
  • soldier
    #4
    ez olyan mitn HLbenm a Steam?
  • Adam5
    #3
  • HuAn82
    #2
    Doom lázban égsz mostanában?
  • Adam5
    #1
    Ez a program lényegében arra való, hogy megkeresse a szervereket, vagy akár mi indítsunk egyet. Ehhez persze szükség van az általa támogatott port-okra (pl.: Doomsday, Doom Legacy, CSDoom, ZDoom, ZDaemon, stb..). A program tartalmazza ezeknek az engine-knek a linkjeit, tehát nekünk csak le kell szedni õket. Aki neten akar játszani az mindenképpen szerezze be!

    link