17
  • Tetsuo
    #17
    :) Jesszö
  • [HUN]PAStheLoD
    #16
    mi ez a Superband ? szuper nagy pénzeket leakasztó banda ? áz
  • Mr. Perfect
    #15
    És a matáv esetében mi a külömbség a cég és a márka között? Akkor inkább azt mondhatnánk, hogy a Deutsche Telekom a jó márka mivel ha jól tudom az a matáv legnagyobb tulajdonosa...
  • TeszteloPontHu
    #14
    "Superbrand az a márka, amely a saját területén kitűnő hírnevet szerzett. A fogyasztóknak a konkurens márkákhoz képest olyan érzelmi és kézzelfogható előnyöket nyújt, amit a vevők elvárnak és elismernek."

    Kitűnő hírnevet? Érzelmi előnyök? Biztosan a Matávról van szó???
  • kicsizoz
    #13
    Segítek, mert félre akarjátok érteni :)

    Nem a céget és a szolgáltatást minősítik, hanem a márkát!
    Másképpen, hátha így könnyebb:
    A mc Donalds mint márka baromira elterjedt, és közismert, jó márka, annak ellenére, hogy baromi drága és vacak hamburgereket árultatnak diákokkal.

    Vagyis a 2 dolog nem teljesen tartozik össze...
    De gondolom ez titeket itt most nem érdekel.. :))
  • comet
    #12
    nekem legjobban a német márka tetszett
    a 100as :]...de aztan eurora csereltek oket :(
  • Tetsuo
    #11
    Tudom h nem ér semmit, de tiltakoztam 1 mailt. :)
    /www.superbrands.org, Magyarország, e-mail../
  • HuAn82
    #10
    Ettől kezdve az egész minősítés számomra elvesztette a komolyságát. Ez vicc...
  • Punkerwork
    #9
    fatav sux
  • gz8
    #8
    Ami ebben az országban folyik száz éve, az a szégyen. Vigasztaljon a tudat, hogy még mindig jobb helyzetben vagyunk, mint egyes keleti szomszédaink
  • Mr. Perfect
    #7
    Ez hihetetlen!!! Hogy lehet egy céget a legjobbnak kikiálltani aki monopolhelyzetben van és ezért egy cseppet sincs rákényszerítve a versenyre. Ilyen körülmények között nem nehéz a legjobbnak lenni... Szégyen ez az egész magyar vezetékes távközlés.
  • Tetsuo
    #6
    Hát ez az! Mo-n a Matáv a legjobb, hiszen a konkurenciát (államilag) ellehetetlenítik.
    Ha a Matáv Ázsiában lenne, nem lenne 1 előfizetője sem. Ilyen árréssel és korrupcióval ez a gengszterbanda ott becsukhatná a boltot, ill Kínában becsukná helyettük más, amit ők a túlvilágról néznének végig. (Ott is van korrupció ez tény, de nem ilyen nyílt.)
  • Tetsuo
    #5
    Én is..
  • cSuwwi
    #4
    Egy, a területén még mindig monopol helyzetben lévő cégnek aztán roppant nehéz elnyerni ezt a díjat...

    Ez olyan, mintha az Operációs rendszerek piacán döntenének a Micro$oft javára... :/
  • dieselG
    #3
    Kurva anyjukat.. itthon szopok a dial-uppal, miközben már fél éve megvan az adsl-hez szükséges létszám..
  • gz8
    #2
    Meg úgy általában a szolgáltatásaik árát... Vérszopó banda...
  • ThomasTheKoRner
    #1
    Nna ennek örömére megfelezhetnék az adsl árakat....