1879
  • Lacixx
    #312
    Jah, de persze nem lehet letölteni, csak az NFO fájlok vannak fenn. Tehát nem maga a game... Nforce
  • Lacixx
    #311
    www.nforce.nl, ez egy kiadatási lista :)) Itt minden megvan.Ameddig itt nincs fenn egy game,egy film vagy akármi,addig az az internethálón se lesz fenn!! Érdekes oldal nézegessed,én már csak 1x fogom este mert csak idegesitem magam!!
  • Keraly85
    #310
    Jöhetne már a játék!!!
  • Keraly85
    #309
    Amúgy mi az-az nforce? Én nem ismerem.
    FTP???
  • Keraly85
    #308
    Én a 2-t kérdeztem, mármint ha nekem mondtad Laci. A majmos pályán akadtam el. Egyébként szerintem is jobb, hogy nagyobb, a kettőben csak azt nem szeretem, hogy nehezen lehet kijelölni az emberkéket.
  • Lacixx
    #307
    Keraly, mit izgulsz ! Ugy se lesz meg senkinek egy ideig,már nem is várom.Ma már vagy 100x megnéztem az nforce-t és semmmi,már nem is idegesitem magam,majd kijön vmikor. Kitkat, sztem jo hogy nagyobbak az emberek,könnyebb irányitás miatt csinálták igy sztem.És jobb is.Az egyre már nem emléxem,azrét az jó pár éve volt...
  • Kit--Kat
    #306
    d.e.m.ó.!!! de csak engem zavar, mást nem??
    az 1-ben hogyan lehet túljutni a gátas pályán??? Ott mindíg megakadtam.
  • Keraly85
    #305
    Mi-mi-miit mondtál?????
    Megvan? Megosztod? Honnan szedted?
  • Kit--Kat
    #304
    titeket nem zavar, hogy az emberek a járművekhez képest nagyok??:o
  • Lacixx
    #303
    Keraly85, játszottam én még hasonló progival is de nem emléxem a nevére...Ha eszembejut beirom.De szertnék mér az ER3 pláyáiról irni
  • Lacixx
    #302
    Placko,téged meg honnan szalajtottak??Ki vagy te itt,eddig nem is látalak itt.Az egyik,a másik nem engedtem meg h hozzám szoljál!A harmadik akkor irok be mutogatos smiley-kat amikor akarom!Eddig jol megvoltunk nélküled...remélM többet nem látunk itt...A usereknek meg további jo várakozást...sajna nincs mit tenni én is ezt teszem...
  • Keraly85
    #301
    Egyébként mi van még ilyen típusu játék, ami nektek tetszett?? Írjatok nekem egy pár game nevet: A Fire Chiefet ismerem.
    Köszi.
  • Keraly85
    #300
    Szerintem nem kéne ilyen drasztikusan fellépned!!!!! Te vagy az igazságosztó vagy mi???
    Ha a két szemeddel rátapadsz a sorokra és elolvasod, akkor fel foghatod, hogy nem egy tuskó az emberke, aki írta, hanem csak poénkodik.
    Szerintem!
  • PLackó
    #299
    nem bírsz várni fél napot amíg fenn lessz warezon/dc-n?:P
  • PLackó
    #298
    na ebből elég .szerintem nagyon gyorsan takarodj el az SG-ről..
    miért lenne kötelessége feltölteni?ne mutogassál mert eltöröm a kezed.
  • Keraly85
    #297
    Na ja, ne játsz velünk, inkább hagyd, hogy milyátszunk vele, mármint az EM3-al. NAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • Lacixx
    #296
    Mondta h nem fogja feltölteni mer szar a nete,de sztem meg lehetne oldani csak akarni kéne nem itt szorakozni velünk hogy csorogjon a nyálunk!!!
  • Beniboy
    #295
    De igazuk van jó nekünk a német is! Lécci töltsed fe!
  • Keraly85
    #294
    Sienec, ha meg, van, akkor miért nem teszed fel? Jó nekünk a német is!!!! Ne legyél ilyen irigy!!!! Na VAZZEEEE.
  • Lacixx
    #293
    Ne izgulj én is azt hittem, már tegnap.... de NEM!!!! :( Ki tudja még meddig kell várni,de azt hittem h a mai warez illetve ftp társaságok gyorsabbak....de csalódnom kell...Nah várakozzunk keményen..addig marad a COD UO multi....
  • Beniboy
    #292
    Én már azt hittem hogy ma már tolhatom vele!!!
  • Beniboy
    #291
    Ha vki észreveszi h valahonnan le lehet tölteni akkor írja ide a fórumra!
  • Lacixx
    #290
    Since van msn-ed?
  • Lacixx
    #289
    Én is láttam hogy elvileg amit irtal az amazon.de már tegnap szállitja,ez igaz.Annyira nem vágom a témát de nálunk mért nincsen akkor??Az ER3-t pedig eredetileg több nyelven fogják kiadni..én ugy tudom.Neked akkor cask nemet verzió van meg..Amugy hol lax?
  • Since
    #288
    Figyu előbb írtam, hogy a nagykereskedések már előtte egy két nappal megkapták, sőt, tudok olyan esetről akinek már hétfő óta megvan de hallgatott róla :-) Hogy ez igaz-e azt nemtudom, annyit tudok hogy Németországban illetve Ausztriában Svájcban már mindekinek megvan :-) Én pedig honnan szereztem? Ez titok :-) Maradjunk annyiba hogy van német ismerősöm :-)
  • Lacixx
    #287
    Jahmost olvasom mit irtál...nekem a német verzió is jó lenne,azzal elkezdeném leglább!azt ird már le h honnan van meg??
  • Lacixx
    #286
    Sziasztok! Since elhiszem h megvan, de engem az érdekel h nekem megvan-e, de NINCS :( És ha egyszer nem adták ki a játékot, akkor lehetetlen h valakinek is meglegyen, hacsak nem a cég tagja... És mint irtam amig az nforce-on nincs fenn,addig HUN-ba nem is lesz meg senkinek. Azt meg h neked emgvan...elhiszem, DE AKKOR TEDD FEL VALAHOVA!!!
  • Since
    #285
    Ha angol lenne megosztanám
  • Since
    #284
    Nemértek vele semmit mert német verzió...És hamarosan biztos kijön warezbe, és elég lassú a netem is
  • Keraly85
    #283
    Magyarul most azt mondtad, hogy neked van meg???????
    Miért nem osztod meg nekünk??????????????????
    Ne legyél már ilyen kis IZÉ!!!!!
  • Since
    #282
    A sziréna nincsen jól megoldva a játékban, ezért valószínűleg kiadnak egy patchet ahol orvosolni fogják.
  • Since
    #281
    Kérdezzetek és később csinálok screenshotot
  • Beniboy
    #280
    Since lécci ha tudnád fordítsd le h mit írnak
  • Beniboy
    #279
    Itt van info a játékról (Németül)
  • Keraly85
    #278
    Hahóóó, ő azt mondta, hogy valakinek volt meg, nem azt, hogy neki!!
    És ha nem te vagy Since, akkor ki az, akinek meg volt????
  • mafiahq
    #277
    Since akkor írj valamit a játékról, képeket készíts pl: A játék főmenüjéből. stb.!
  • Since
    #276
    Megsugom neked, valakinek már hétfőn megvolt nagykwereskedésből...
  • Since
    #275
    Hmmm akkor nincs meg...
  • TLD Robi
    #274
    Biztos,hogy reggel már kint lesz,úgyhogy sajna várnunk kell:(
  • Lacixx
    #273
    Since, neked meg nemhiszem h megvan játék. Ha igen akkor feltetted volna. Az amazon.de-t é is olvastam, de ott is csak nagyjábol-i dátum van, a 21-e. De ezt tutira nem biztos,és az se h ma ,azaz tegnap szállították. De jo lnne ha meglenne ma már nekünk.