21
  • GABOR16
    #21
    Király. Már nagyon várom.
    És a képeket látva lesz mit :D .
    Sőt nosztalgiázni támadt kedvem, lehet, hogy holnap nekiálok megint játszani az 1-el.
  • Nyers
    #20
    Huh, tényleg jó hír és a képek is ígéretesek. A jól veszem ki, akkor az 1-ből ismert helyszíneket is fel fog dolgozni, ami szerintem nagyon helyén van. Az 1 nálam egy szinten van a Comm. 1-gyel, a két kedvenc 2D stratégiám. Remélem a 3D nem fogja elcseszi. Hajrá!
  • Sadist
    #19
    A 3D biztos furcsa lesz a 2D-hez szokott játékosoknak. Remélem megint lesz benne egy csomó egyedi képesség. Cate harisnyaigazgatása + tökönrúgás kombója nagyon állat volt! A másik kedvencem a tequila volt. Figyeltétek, hogy az áldozatnak először csak a látótere ingadozik, majd tántorog és végül elalszik. Szerintem ezek azok a dolgok amik miatt igazán jó ez a játék.
  • M@TriX
    #18
    http://www.spellbound.de
  • Wing Rockling
    #17
    Melyik Robin Hood-ot adták ki ők? A legend of Sherwood-ot? Mert az is nagy alkotás volt.
    Szerintem úgy lenne az igazi, ha a játék folytatását is 2D-ben, de őrületesen nagyfelbontású textúrákkal csinálnák.
  • Wing Rockling
    #16
    Élenek a jó kis Western játékok!
    (Azért a másik két régi nagy kedvencem, s Silver és a Nox folytatása is jöhetne)
  • Wing Rockling
    #15
    Yiiiiihaaaaa! Igen! Igeen! Igeeen!!!!
    EZt a játékot már nagyon rég óta várom, az 1. rész még mindig a 3 kedvenc játékom közt van, pedig már elég régi. Az biztos, hogy hangulatilag nagyon meg tudott fogni! Csak lenne már itt! Örömömben sírok.
  • M@TriX
    #14
    egyet értek, szerintem is brutál hangulata volt és több megoldása is volt a misszióknak...
  • M@TriX
    #13
    neked minden szar volt ;)
    AMúgy a maga idejében sztem jó volt, persze az is szempont te akkor mennyi idős voltál ;)
  • Breki33
    #12
    Hát ez a játék jobb volt mint a Commandos
    Aki nem játszott vele az nagy élvezetről maradt le P
  • N.E.O.!!!
    #11
    Earth Worm Jim már 2D-ben is szar volt.
  • Ottto
    #10
    Desperados 3Dben? Hát kíváncsi leszek. Én mindenesetre reménykedem hogy jó lesz, de kicsit félek.
  • Punker
    #9
    első rész rohadt jó volt remélem ez is az lesz
  • akyyy
    #8
    Comandos 2 szerintem elég jó volt. És a D2-ben a 3d-re kiváncsi vagyok.
  • Tiby
    #7
    Szerinetm királyság , jó lesz így 3D-be
  • Sadist
    #6
    Nem tudod mit hagytál ki! Ezt a játékot nem a grafikájáért játszák, hanem a játékélményért és a vadnyugati hangulatért, amit az első részben nagyon eltaláltak. Szóval nem hiszem hogy egy játékot néhány screenshot alapján kéne megítélni.
  • Surranó
    #5
    izoTeRMikus :)
  • Tiby
    #4
    Jó játék lesz.Nem tudja valaki hol lehet letölteni az 1-et teljes verzióba , ingyen ??
  • N.E.O.!!!
    #3
    1-el nem játszottam, és ahogy elnézem ezzel sem fogok.
  • Sadist
    #2
    Remélem ki tudják hozni a maximumot a témából és a grafikus motorból.
    A többi 3D-s taktikai játék azért volt bukás (pl. Commandos2/3), mert bár 3D-s volt, de a játékban a karakterek nem voltak egymásra utalva. Értsd pl. Commandosban szinte bármelyik emberke tudott kötözni vagy hullát cipelni. Desperadosban viszont mindegyik karakter különleges volt. Egyik se tudta azt amit a másik. A sztorija és az átvezető animációk pedig tökéletesek voltak.
    Remélem a folytatás méltó utódja lesz a játéknak. Szóval hajrá Spellbound
  • Sephi
    #1
    Hat ooo nem is tudom... ez a 3D-es dolog engem mindig is zavart. Ugyertem az hogy egy klasikus jatekot 3D-be keszitsek el... remek pelda a C&C ugye.