466
Magyarok Londonban :D

  • i robot
    #386
    Tudtam hogyha ezt beírom lesz napocska.
  • grizzly21
    #385
    hallgatok mostanaban egy angol radiot, hallom hogy eleg gaz..de most itthon sincs 35 fok, esett egy 2 napig
  • i robot
    #384
    2 hete bem láttam a napot, és most már 3 napja esik.
  • grizzly21
    #383


  • grizzly21
    #382


    ez durva lehet :o
  • G_ArchAngel #381
    nezd itt annyian drogoznak, isznak es azonosnemuekkel kefelnek, hogy en semmin nem csodalkozok - nehez is normalisnak maradni:)
  • grizzly21
    #380
    erdekes...Fabry mondta erre asszem, hogy hat igen, rondak a nok, allandoan esik akkor ertheto hogy sokat isznak:) Ahol en voltam ott mondjuk volt kb 3-4 brit ember maximum, a hir meg a britekrol szol, ezert nem jo viszonyitasi alap, de ott nem volt reszegeskedes hetkoznap, egy cutting edge, top creative production cegnel nem is lehet nagyon szerintem..nem fer bele
  • G_ArchAngel #379
    mi pont errol beszeltunk - biztos, hogy tobben isznak ennel:)
  • grizzly21
    #378
    bocs, 1000 fo..de hulyeseg, aki masnapos az miert ne tagadna le, akkor meg meg tobben isznak?:)
  • grizzly21
    #377
    250 fot kerdeztek meg? Az semmi, szerintem ez egy nagyon felresikerult statisztika, ilyen blikk szintu. En is kreativ studional voltam, es senki nem volt masnapos csak szombaton, akkor meg nem szamitott.
  • G_ArchAngel #376
    no comment:)
  • G_ArchAngel #375
    2*10 doboz - 1-et a feladott, 1-et a kezipoggyaszban...

    de duty free-ben is vehettek felszallas elott, amugy nem kell felni, vannak iwiw-en egy csomoan, akik magyar aron (egy kis haszonnal) aruljak a cigit...
  • grizzly21
    #374
    hivd fel a malev-et. egy kartont biztos, de tomd tele a taskat amennyivel tudod mert tenyleg rohadt draga (de mondom hivd fel oket)
  • nezsu
    #373
    Sziasztok!
    Nyáron megyünk a párommal Londonba dolgozni. Nem tudna valaki abban segíteni, hogy a repülőn mennyi cigit lehet kivinni, mivel a párom erős dohányos és úgy hallottuk, nagyon drága kint. Előre is köszi!
  • The Garrett
    #372
    láttam másik topikban a mostani képeidet... eléggé kitűnnek az átlagból, ugyhogy komolyan sajnálom, hogy nem jutottál be. ^^
  • G_ArchAngel #371
    ez a project megbukott, annyian vartak a bejutasra, mintha BL donto lett volna, a press igazolvanyom meg akkor jutott eszembe, mikor eljottem onnan...

    my fault, sry
  • G_ArchAngel #370
    koszonom, holnap kimegyek
  • The Garrett
    #369
    Angel, [URL=http://www.thecansfestival.com/]ha van időd/kedved, csinálj képeket plz ^^[/URL]
  • G_ArchAngel #368
    lehet, de bizonyos esetekben türelmes marha vagyok:)
  • Ronny
    #367
    ebben az esetben ez nem célszerű, sőt veszteséges, mert addig is másra fordíthatod a pénzed:)
  • Grenzjager
    #366
  • G_ArchAngel #365
    ezt én nem tudhatom, bevallom semmit nem vettem soha részletre, inkább tovább éhezek:)
  • Ronny
    #364
    kint is lehet 0%-os THM-re laptopot venni?
  • G_ArchAngel #363
    Ma milyen jó idő van, ha a szelet nem számítjuk:)
    Zavar is meló közben, hogy tükröződik a kijelző (glossy sux).
  • Gabesz amd64
    #362
    bauuu

    akkor buli lesz :D hehe
  • G_ArchAngel #361
    az egyik rentmate szülinapja - szerencsére eredetileg cukrász, így Rákóczi-túróssal kedveskedik nekünk:)
  • Gabesz amd64
    #360
    mért mi lesz hétvégén?
  • G_ArchAngel #359
    én hétvégénél nem tervezem korábban az elázást:)
  • Gabesz amd64
    #358
    de most megint vihar van :D
  • i robot
    #357
    Túl magabiztos voltam. A lényeg ma is eláztam párszor.
  • Gabesz amd64
    #356
    f@szt volt jó idő

    egyszer esett egyszer nem
  • G_ArchAngel #355
    itt most nem:)
  • grizzly21
    #354
    most itt is esik ne sirjatok:)
  • G_ArchAngel #353
    Kedd
    Eső. Helyenként felhős. Legmagasabb nappali hőmérséklet: 53° F. / 12° C. Szél: délnyugati 20 mph. / 32 km/ó. Chance of precipitation 60%.

    ne kiabáld el...:)
  • i robot
    #352
    Ma fasza idö lesz! Annak lennie mert tegnap 12x áztam sz...á.
  • i robot
    #351
    Kit érdekel a LOTR?
  • G_ArchAngel #350
    az összes station-ön van automata, vagy pénztár:)
  • gedi86
    #349
    hy! oan kérdésem lenne hogy milyen jegyet kell venni és mennyibe kerül, ha egy metrovonalon akarok csak elmenni? vonaljegy? így hívják ők is? hol tudok majd venni?
    (travelcard- már nem lesz érvényes arra a napra, és a szállásról még el kell majd mennem oda ahonnan visz a buszo a reptérre...)
  • Gabesz amd64
    #348
    kit érdekel az FSX :DDD
  • i robot
    #347
    Hát az első leszállásom az inkább volt zuhanás.