1413


Minden idők egyik legjobb körökre osztott stratégiai játékának a folytatása.

Megjelenés talán soha...

  • Agamemnon
    #1373
    Köszi, legalább valami életjel a játékról...
  • PiszkosFred
    #1372
    Olvasnivalo, JA 3 fejlesztoi naplo 1. resz
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.12.01. 16:38:30
  • PiszkosFred
    #1371
    Ebbe ma futottam bele, ki tudja, lehet a kinalatban akar valami gyongyszemre is akadhatunk. A Julian es a Phoenix Pointosok is ott vannak a resztvevok kozott.
    TurnBasedFest
  • Montanosz
    #1370
    néztem az első részt nem jött be, urban strife-t várom nagyon még inkább a demo nagyon ott volt
  • MarkBlade
    #1369
    Az a Hunt:Showdown rts verziója ;)
  • PiszkosFred
    #1368
    Hat, tudom ajanlani a ket hete megjelent Hard West 2-t is, az western, bar a masodik reszre kapott egy eros lovecraft beontest is. :) Szerencsere kezdi megint reneszanszat elni a stilus.
  • Montanosz
    #1367
    kár hogy scifi
  • PiszkosFred
    #1366
    "Capes" - Eloszor azt hittem egy XCOM 2 nagyobb mod, de nem, uj jatek lesz, Steamen mar felrakhato a kivansaglistara.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.08.19. 10:35:53
  • JonasSandor
    #1365
    Az túl korai.
  • Montanosz
    #1364
    nagyon város
  • PiszkosFred
    #1363
    Van egy 9-12 a trailer elejen, remelem a megjelenes datuma
  • PiszkosFred
    #1362
  • hawkie22
    #1361
    Ez engem is érdekelne, még gondolkodom, hogy beruházzak-e rá, most a Gears Tactics-al szórakozom.
  • Montanosz
    #1360
    a JA2 reshade programmal látványosan feljavithato grafikailag, majd hazaérek leirom
  • PiszkosFred
    #1359
    Probalta valaki a Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters-t? Videok alapjan egesz korrektnek tunik (WH vilagat abszolute nem ismerem), de nem tudom, mennyire ujrajatszhato, mennyire random es emiatt esetleg tobb nekifutas alatt is fenntarthato a lelkesedes?
  • Montanosz
    #1358
  • Montanosz
    #1357
    amig várakozunk itt egy teljesen uj játékot biztosito mod, teljesen uj pályák 2022-es kiadás

    Vengeance reloaded
    LEIRÁS
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2022.05.07. 09:57:09
  • Montanosz
    #1356
    4 pálya és kb 11 küldetés a prologus
  • Montanosz
    #1355
    szerintem egy de az hatalmas és több küldetés van rajta

    Az ellenfél Al remek, ezt dicsérik is sok helyen, illetve egy harcot végtelen kombinácioval lehet megcsinálni

    Első harcom:
    Két gyenge ellenfél egy házban, lövést leadva rájuk bekapcsol a körökre osztott harc vagy ha meglátnak,
    Gyenge ellenfél se "gyenge" mert eleve folyamatosan mozgásban vannak, ritka eset amikor egy ellenfél egy helyben áldogál, ráadásul lövöldözés vonza a zombikat. Kettőböl egyet kilőve a másik elmenekül, nálam kiugrott az ablakon és elbujt, igy mindeképp meglő minket ha rá bukkanunk mivel az ellenfélnek is megvan a izé nevű rendszere hogy lesből támad, ha géppisztolya van máris nem lesz gyenge ellenfél
    Párszor ujra inditottam, egy emberemmel bementem a többiek ajtonál lesben áltak, aztán ablaknál, aztán keritésnél, aztán a ház körül....az Al mindig máshogy reagált,szal jo a harcrendszere.
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2022.04.20. 12:48:09
  • Agamemnon
    #1354
    Hány pálya játszható a demóban?
  • Montanosz
    #1353
    igen nagyon interaktiv, de engem is a live harc taszit, meg annyira a farkasemberek nem vonzanak
    urbannak csináltam topikot
  • PiszkosFred
    #1352
    Orulok a hirnek, mert a gameplay premier ota varom :)

    Idokozben befutott a Wierd West is, ami kifejezetten jo jatek, de sajnos inkabb commandos fele live combatja van, nem a lassu taktikazos turn based. Bar van benne slow mode, az nemileg segit. Viszont maga a sztori, a hatalmas vilag, a tarsak, a dontesek es azok kovetkezmenyei, nagyon osszeraktak.
  • Montanosz
    #1351
    nagyon rég volt amikor egy program ilyen kellemes gyomorbizsergést okozott, kiválo JA2 és SoD keverék, sztori, rpg,frakciok,felfedezés,menedzserelés
  • Montanosz
    #1350
    képernyőfordítóval szépen megy, mivel ilyenkor a játék futása is megáll,illetve amugyis körökre osztott nem zavaro a forditás használata

  • Montanosz
    #1349
    urban strife prologus kint van a virágboltban, most szedem majd irok tapasztalatokat
  • Papa01 #1348
    Igen, ez egy gyűjtő topic is lett.. :D
    És ha már: a Mutant Year Zero: Road to Eden újra ingyenes az Epicen! :)
  • Agamemnon
    #1347
    Itt minden elfér :)
  • TokraFan
    #1346
    Igazából semmi, de azért jó látni, hogy jön egy ilyen cím is. Itt meg elfér, így is alig van post.
  • PiszkosFred
    #1345
    En is az LS-t (es Gollopot) tartom a mufaj megteremtojenek, de ok most a Dune 2-rol es egy masik mufajrol, az RTS-rol beszelnek. Mondjuk fogalmam sincs mi koze van ennek a topiknak es a turn based jatekoknak a nosztalgiazason kivul a Dunehez... :)
  • Montanosz
    #1344
    mindennek alapja a laser squad volt


    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.12.18. 10:23:11
  • TokraFan
    #1343
    Sajnos EA-ban jön...Úgy nem fogom megvenni. Csak ha el is készül valaha az 1.0. Amúgy ja, RTS műfajteremtő volt anno a Dune 2.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.12.18. 01:13:27
  • Papa01 #1342
    Huh, nem hiszem el...:LINK. :)
  • PiszkosFred
    #1341
    Fanaticalon 10 euro a Wasteland 3, ami szerintem kb "ingyen" kategória egy ilyen zseniális játéknál.
  • Montanosz
    #1340
    olyan commandos féle inkább én is ugy nézem,de köszi az ajánlást mert attol függetlenül jol néz ki és érdekel
  • TokraFan
    #1339
    Mert ez nem X-com style úgy nézem. Nem tűnik körökre osztottnak a trailer alapján, inkább ilyen felülnézetes Alien Breed Impact szerű akárminek nézem a harcrendszerét.
  • Berkut111
    #1338
    Ez volt mar? Thunder Tier One
  • Montanosz
    #1337
    ez bizony commandos klon nem jag
  • Montanosz
    #1336
    kijött a war mongrels, codex is, bár ez inkább commandos
    a grafika sztem nagyon szép és hangulatos, lehet törött boros üveggel is gyilkolászni, remélem nem esnek a partisans hibájába hogy egy max kétféle megoldás létezett
  • TokraFan
    #1335
    A legtöbb játék a műfajban ezzel a betegséggel küzd. Megcsinálnak egy rendszert ami az első pár pályán és pár órában kiismerhető, aztán már csak ismétlődik az egész a végtelenségig. Kevesen tudnak olyan rendszert alkotni, amivel fenntartható az érdeklődés hosszabb távon is. Pedig akár még egy jó sztori is sokat dobna ezen, de ebben pl. a legtöbb elvérzik, vagy nincs is mellékelve.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.10.19. 16:39:22
  • Montanosz
    #1334
    sajnos hamar unalmassá és egy sikuvá vált, hiányzik a stratégia mellé a taktika, illetve egy kaptafa az összes pálya, rpg rész minimális
    Várunk tovább...