1413


Minden idők egyik legjobb körökre osztott stratégiai játékának a folytatása.

Megjelenés talán soha...

  • Chaos Mad
    #1
    képek...
  • Chaos Mad
    #2
    na hát ezt is folytatják.
    majd meglátjuk milyen lesz :)
  • Atomreaktor
    #3
    Valós idejű lesz, ez mindent elmond:(((((
  • pluhi
    #4
    Ez a Jagged Alliance 3D nem a JA3. A kettő nem ua.
  • nemcsakfeel
    #5
    azért az se rossz ha kiadják 3D-ben.
    egyik kedvenc játékom volt a 2, márpedig ezt nem sok játékra mondom..
    de ha már dolgoznak rajta, akkor miért nem csinálják meg a köv. részt??
  • bestGP
    #6
    tyűdezsir
    valaki nemtudja honnan lehet leszedni a "THE UNFINISHED BUSINESS" kiegészitot a höz?
    a wildfire megvan!

    geciyo jatek, ha strategia, akko csak ez jöhet szoba
    :)

    van még vki aki jacik e
  • Zsolo007
    #7
    Ém is az unfinished businessre vadászok. DCn szedem, össz vissz 1 embernek van meg :( szal beletelik egy kis időbe mire lejön.....

    Szerintem nagyon elcseszik a 3D-t ha valóban valós idejű lesz, a 2ben pont az volt a jó hogy körökre volt osztva
  • Bucser
    #8
    ez a Jagged alliance 3d és nem a 3.
  • Zsolo007
    #9
    MOst ezt miért mondod? Én is tudom. Az előrő hozzászólásomban látsz olyat hogy JA3???? én ezt írtam: "Szerintem nagyon elcseszik a 3D-t ha valóban valós idejű lesz" Én ebben azt látom hogy 3D szal nem értem mire mondod ezt...... :)
  • Zsolo007
    #10
    Amúgy honnan gondoljátok hogy JA3 enm egyenlő JA3D?
  • grebber
    #11
    Jagged Alliance 3D névváltás

    [2005-05-12 @ 22:34 - Berkenye]

    Felejtsd el a Jagged Alliance 3D játékcímet, mint olyant. A Game Factory Interactive úgy gondolta, az African Alliance cím sokkal menőbb és trendibb, úgyhogy az E3-on már így keressük ezt a stratégiai játékot. Erre állításuk szerint azért volt szükség, mert nem csupán 3D-s lesz a soron következő rész, hanem az elavult körökre osztottságot felváltja a valós idejűség, s ezt megkönnyítendő inkább új címet is adtak neki. Ugyanakkor könnyebb megkülönböztetni a Jagged Allince 3-tól, ami szintén készülőben van és folytatja a sorozat hagyományait, továbbra is körökre osztott stratégiai játék formájában.

    info: Gamestar
  • Zsolo007
    #12
    Mostmár legalább tudom hogy JA3azni fogok és nem African Alliance-zni!

    Az a valósidő nagyon nem jönne be. De hogy ez mekkora hülyeség: "az elavult körökre osztottságot felváltja a valós idejűség" méghogy elvault.....próbáltak már vealós időben heroes-ozni? :D
  • rorr
    #13
    inkább játszanék az elavult verzioval(jagged a 3) mint azzal az orosz borzadályal!
  • Fenrir
    #14
    nekem megvan az Unfinished Business, ha szereztek egy tárhelyet esetleg meggondolom, hogy feltöltöm :)
  • Noodlee
    #15
    A JA2 egyszerűen 100%-os volt, de ez az új rész, ahogy csordogálnak az infók max 10%-os lesz

    A 2. részt párszor végigvittem, azthiszem megint előveszem, már napok óta tervezem :P
  • Noodlee
    #16
    Ha valakinek megvan a JA2:UB akkor feldobhatná valahová :)
  • Noodlee
    #17
    A régi karim:
  • Fenrir
    #18
    nekem az 1-ben Bud Hellar volt a kedvencem, kettőben Sid is eléggé bejött, nameg az orosz testvérpár, Ivan és Igor :)
  • Noodlee
    #19
    Igort nem bírtam, de Ivan a szívemhez nőtt, mivel nagyon sokáig toltam a demo verziót. Szerintem több tucatszor végigvittem.
    Érdekes, de a demóban Ivan sokkal izmosabb volt, kitűnt a többiek közül, a full játékra meg már összeesett.
    Talán elfogyott a szteroid Moszkvában, vagy ilyesmi...
  • Noodlee
    #20
    Az 1. rész nekem nem nagyon jött be.
    Valamiért ott nem ment a kezelés.
  • Fenrir
    #21
    pedig sztem az 1 is fantasztikus volt, a végén még sikerült megszereznem Mike-ot is, az istent :)
  • quakerman
    #22
  • quakerman
    #23
  • Fenrir
    #24
    namost akkor van külön a JA3 meg a JA3D...

    MiST Land South will be developing Jagged Alliance 3D on behalf of Strategy First. More information in the near future.




    Genre: Turn-based
    Release date: TBD
    Platform: PC Windows
    Developed by: MiST Land


    és ez?
  • Fenrir
    #25
    African Alliance no more...
    (Added 09.09.2005 at 19:10:32)

    GFI and MiST land-South companies have to inform that the developing of African Alliance is closed. Such a strong position regarding this project is caused by desire of team to concentrate on attaining the high quality of our future projects.

    But every cloud has a silver lining: all the sources of African Alliance will be used in Jagged Alliance 3D. Besides MiST land-South studio is hardly working on Warfare and 4th Battalion now and that was one of the reasons of reconsideration the priorities of company’s activity.
    And several words about the release plans of projects which go to homestretch at the full speed. Playing the Warfare the gamers could find themselves in epicenter of conflict at the Middle East in the end of this year. And the next year will start with the release of Jagged Alliance 3D. The fireworks will be applied.







    Jagged Alliance 3D

    Genre: tactical strategy
    Date of release: in developing

    Jagged Alliance is coming back!
    The famous series that have won on a lot of fans all over the world gains a new life.
    JA3D is a classic turn-based tactical strategy with strong RPG elements.
    Well known mechanics and atmosphere of the original games. Meet old friends – A.I.M. mercenaries – in highly interactive environment where you have a possibility to destroy almost everything.
    And that is not all features of the new JA game. New missions will let you dive in the thrilling atmosphere of guerilla warfare during a civil war in a small tropical country. And the additional - 3D - dimension will give you new and astonishing depth of combat.

    Features:
    - Jagged Alliance
    - turn-based combat system, checked by time
    - meet your old friends (mercenaries from previous games)
    - highly interactive environment (almost everything is destructible)
    - a lot of realistic weapons
    - JA2 RPG system
    - complete control over the combat
    - JA2 interface
    - various battlefields.

    System Requirements:
    Windows XPsp1
    Pentium IV / AMD Athlon 2 Ghz
    512 Мb memory
    Video Card supporting ATI Radeon 9600 128 Мb, NVIDIA GeForce 4 128 Мb or (exept for GeForce 4MX) DirectX 9.0c
    Hard disc space: 3GB
    16х CD-ROM
    Sound Card
    Keyboard, mouse.
  • Fenrir
    #26










  • Noodlee
    #27
    Ivan és Shadow volt a 2 kedvencem !
  • Fenrir
    #28
    ha tudsz valami tárhelyet akkor 1x meg is próbálhatom :)
  • Noodlee
    #29

  • Noodlee
    #30
    Kerítek...
  • Fenrir
    #31
    valaki mondja már el hogy most mi a különbség a ja3 és a ja3d között? mert nem nagyon értem, sehol semmi konkrétum
  • Lacee
    #32
    miért, az két külön program? ez is új :)
  • Fenrir
    #33
    mindenhol így reklámozzák, 2 külön játékként

    de hogy mi a különbség azt nem írják
  • rorr
    #34
    jó is volt az! a második részben meg kinyírtam Mike-ot az istent a rakétakilövőknél öröm volt kinlódni vele majdnem golyóálló volt....
  • rorr
    #35
    nagybácsi és unokaöcsike ,hogy pontosak legyünk....
  • rorr
    #36
    Ice és Fidel sem volt rossz karakter... bár Fidel idegbeteg.
  • dronkZero
    #37
    "JA3D is a classic turn-based tactical strategy with strong RPG elements."

    Végre egy jó hír a nagy halom szutyok és törölt project közt...
  • Fenrir
    #38
    jaja Fidel, nekem mindig volt egy tuti csapatom

    kb így nézett ki 1-ben: Bud, Fidel, Ivan, Hector, Ice, Beth

    néha az utolsó kettő változott az alapcsapatban, de az első 4 majdnem mindig állandó volt :)
  • Fenrir
    #39
    az oroszok honlapján említés nincs a ja3-ról csak a 3d-ről
  • rorr
    #40
    Nálam Ivan,Magic,Ice,Fidel,Gus,Shadow,Lynx,Igor,saját karakter két csapatban kétfelé nyomulva persze csak egy idő után ha volt rájuk pénz!