5
Cégbírósági lapok megjelenítése régebbi worddel. ??
  • lck
    #5
    A M$ alkalmazások jelenítik meg legkorrektebbül a doc-ot. Az oOo-s tapasztalataim nekem is vegyesek. Vszleg semmi más nem lesz jó hozzá. Persze ebben M$-nak komoly érdemei vannak. :))
  • Taranov
    #4
    Szerintem _legegyszerűbb_ megoldás az lenne, ha vennél egy Word 2000-t. Nem olcsó, de úgyis van rá szükség minden irodában.
  • mikike
    #3
    sajna épp szerkeszteni kell, beleírni az adatokat a szövegdobozokba, amik a Word97 alatt nem jelennek meg.
    Próbáltam úgy, hogy az otthoni gépemen betöltöttem az OfficeXPbe, majd elmentettem 97-2000 formátumban, de így sem lett jó az eredmény.
  • lck
    #2
    Ha nem kell szerkeszteni, próbáld meg innen valamelyik viewer-rel.
  • mikike
    #1
    Hali!

    A http://www.im.hu/fooldal/cikk/cikk.phtml?cikkid=2703 oldalon található dokumentumokkal kellene dolgoznunk, de sajnos csak egy régebbi Word szövegszerkesztőnk van és ezen nem jelenik meg jól a cégbírósági adatlap. Sőt, van amelyik lap (valt_06.doc) ki is fagyasztja.
    Van-e valamilyen program ami megfelelően megjeleníti ezeket a lapokat, illetve nem érhetőek-e el ezek a cégbírósági dokumentumok más formátumban?
    OpenOffice112-t próbáltam, de azon sem tűnt tökéletesnek (a fejléc elcsúszott) vagy én nem állítottam be jól.

    köszi
    m