1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • Baker1
    #1478
    Szerencsére vannak üdítő képek is:



    A kép címe lehetne: "Na, jössz egy körre, baby?" :D
  • Baker1
    #1477
    Bakker, ez a nem semmi:



    A kép címe lehetne: "Mit csekkolsz kiccsávó?!" :D

  • mester1987
    #1476
    Valaki nem tud a játékhoz bármilyen grafikát javító módot?
    Bármilyen megoldás érdekel!!!
  • Shep
    #1475
    Hmm. Rájöttem. Esetleg ha másnak is ilyen gondja lenne akkor a driverban ki kell kapcsolni az ambient occlusiont.
  • Shep
    #1474
    Találkozott más olyan problémával ,hogy win7 alatt pixelesek pl a fal és talaj textúrák?
  • Roger6
    #1473
    Szóval leparasztozol, mert tényként közöltem, hogy hulla hülye a számítógéphez, és nem tud helyesen írni? Pedig tényleg full nulla hozzá, úgyhogy a parasztozást el is engedem a fülem mellett, hiszen ez majdnem paradoxon lenne.
  • fawcet
    #1472
    Tibi inkább szedd le a másik verziót valamelyik majd bejön. Ezekkel a parasztokkal (akik inkább ki se nyitották volna szájukat) ne foglalkozzál.
    Ezek csak flamelni akarnak.
    Másik megoldás hogy rákeresel a követelményre hogy mi kell neki és felrakod mindet. Mert pl. netkeret 2.0 vagy akármi is szokott szükség lenni. Többször tapasztaltam hogy xp-n jobban mennek mint w7 alatt a játék telepítések.
    Getinfo.dll esetleg megpróbálod letölteni
  • Roger6
    #1471
    Te hallod, segítek neked. Látom nem értesz a géphez, ezzel nincs gond, anyukám sem ért. De tudod mit? Ő nem is akar játszani rajta.
    Segítek:
    1.--> nem játszol, így nincs gondod.
    2.--> elküldöd szépen Postán a géped, aztán felteszem neked a megfelelő programokat (mellé persze egy rekesz sört is dobj + a retúr Postára zsettát), és amint visszakapod, tudsz rajta játszani.

    Így jó lesz?

    No és akkor nyelvtan így a végére, kis grammar-nazi. A helyesírásod akkor bukta bazmeg, hogy hihetetlen. Igen, vedd sértésnek, és tanulj meg helyesen írni, ha eddig nem tetted.
    "menyetek" -- hm... mennyre akarsz gondolni ott fent? Akkor rossz. Ha pedig a menj/menjetek szót akartad írni, még rosszabb.
    "a picsába te szemétládák" -- ez a kedvencem! Te szemétládák! Ez valami gyönyörű! Ezt hogyan hoztad össze? Kurva jó!

    Ja, és még valami: ne Magyarországot szidjad kicsi csillagom azért, mert egy analfabéta vagy a géphez. Szegény nem tehet róla, hogy hülye vagy hozzá.
  • MR ME
    #1470
    userfail, sajnállak, inkább menj ki a térre madarakat etetni
  • 38tibi38
    #1469
    ti szemétládák*
  • 38tibi38
    #1468
    Na felraktam direct x -et és láss csodát,jéé nem működk,na menyetek akkor a picsába te szemétládák,minek csináltok ilyen fórumot ha még segiteni se tudtok,szánalom,gg Magyarország....
  • Roger6
    #1467
    Gondolkozz már kicsit! Ha nincs rajt a CD-n a Direct X, vajon hol lehet? Jaaaa, hogy van google.hu is a világon, oda meg be is lehet írni! Nagyon jó!
  • 38tibi38
    #1466
    Mert most mit mondtam?? Sajnálom,hogy ehhez én nem nagyon értek...
  • Roger6
    #1465
    Szerintem menj szépen aknakeresőzni, az jobban áll neked.
  • 38tibi38
    #1464
    De én nem oylat szedtem le. Nekem csak Setup van és kész.
  • Calver
    #1463
    mondhatta volna úgy is, hogy a Daemon Tools-ba bemountolt Wolfenstein-Razor1911.iso-ból, de nem akart kapásból rosszat feltételezni.
  • 38tibi38
    #1462
    Hogy érted,hogy Cd ről?
  • lolSL
    #1461
    directx-et telepítsd a cdről vagy microsoft.comról
  • 38tibi38
    #1460
    Tudom,hogy nem ide tartozik de az előző rész fórumába senki se jár.Az lenne a gond,hogy mikor telepiteném ki irja,hogy vmi getinfo.dll nem található.
  • fawcet
    #1459
    Kérdezném hogy a magyarosítás nem érinti a videókat a return to castle wolfensteinnél?
  • khelga2
    #1458
    és crackeltem is :S
  • khelga2
    #1457
    hali nekem van egy nagy problémám, a játék elindulna, de ha a single player-re kattintok kiadja, hogy permission denied, vagyis megtagadja a játék futását a gépen, ilyenkor mi a teendő?? Előre is köszi a segítséget!!
  • IMYke2.0.0.0
    #1456
    Címe: Wolfenstein - csak így. 2009-es.
  • hedonist
    #1455
    Szisztok, már kijött az RTCW2? csak, mert sehol nem találom, de úgy látom ti erről beszéltek, bocs, ha hülye a kérdés.
  • Man19
    #1454
    Megoldódott!
  • Man19
    #1453
    Üdv mindenkinek!

    Egy olyan problémám lenne, hogy amikor el akarom indítani a multit, akkor ilyen hibával fogad(játék eredeti):
    "Couldn't load corrupted pack file:pak0.pk4. Cannot continue."
    Mielőtt felpatchelném azelőtt is hibát írki, csak valami más fájlra hivatkozik. A single tökéletesen fut. Tudna valaki segíteni, mert
    sehol nem találok a neten ezzel a hibaüzenettel kapcsolatban semmit.
  • Man19
    #1452
    Hogy oldottad meg? Windows újrahúzással? Mert nekem két tippem van: próbáld meg egy másik gépen, ha ott működik, akkor windows újrahúz, ha nem, akkor a játék hibás. (feltéve, hogy a konfigod megvan hozzá)
  • Koridor
    #1451
    Valaki megtudja mondani hogy IntelCore2 2x2ghz, 384mgb-os videókártyán hogy fut?
  • Roger6
    #1450
    Warez, honnan tudjam? Nekem eredetim van. (Tudom, hülye fasz pénzes köcsög vagyok, hogy ki mertem adni érte 5.000 Ft-ot)
  • MaxPayne
    #1449
    Senki nem olvassa ezt a topicot? pls valaki segítene a hibában?
  • MaxPayne
    #1448
    Az előző hosszászólásomnál lévő memóriacímre hivatkozó hibát megoldottam de most újratelepítettem a játékot és most Wolf2.exe hibát ír. A Wolf2.exe hibát észlelt ezért leáll és nem indítja el a játékot, mi lehet a gond? Razor 1911-es verzió. pls help
  • MaxPayne
    #1447
    Valaki pls tud válaszolni az előző hozzászólásomra? nagyon fontos
  • MaxPayne
    #1446
    Hali olyan gondom lenne a játékkal jó tudom hogy vegyem meg eredetiben meg láma vagyok stb stb... de letöltöttem a játékot Razor1911 verzióban feltelepítettem, crackeltem és ezt az üzenetet kaptam indításnál:

    Wolf2.exe - Alkalmazáshiba

    Kivétel (unknown software exception (0x000001d)) történt az alkalmazásban a következő helyen: 0x1045995c
    A Program befejezéséhez Kattintson az Ok gombra.

    És az a furcsa hogy ugyan ezt írja az Undercovernél is.

    Pls help.
  • Roger6
    #1445
    Köszi, nekem (és sok társamnak is) még videót sem kellett néznünk a youtube-on, na ezt kapd ki! Simán rájöttünk anélkül is. De azért kösz, biztos van még, aki ezt nem tudja. Vagy mégsincs? Már nem is tudom...
  • rizzo131
    #1444
    helo ai nem tudja kinyírni azt a nagy piros bogarat az rosszul csinálja
    ellöször is bekell nyomni az 1-es gombot !!!!!!
    mert ha azt nem megy miközbe lövöd lőheted órákig XD ahogy én is tettem míg nem kerestem egy videót youtubon
    szóval miközben lövöd a bogarat aözbe mennyen az 1. gomb és mindig tölsd fel amikor átfutsz másik fegyóhoz ÉS A PIROS RÉSZT KELL LŐNI ÚGY HOGY AZ 1. GOMB BEVAN NYOMVA
    sok szerencsét :D
  • midian
    #1443
    Pedig nálam tutira nem megy patch el a game
  • IMYke2.0.0.0
    #1442
    midian: az kizárt. Ha rendesen "elloptad" akkor gond nélkül megy.

    tpontatis: sehol - ez nem szerepjáték.
  • tpontatis
    #1441
    hello,

    Menet közben hol lehet a nehézséget állítani ?
  • midian
    #1440
    üdv
    Nálam Patch után nem lehet elindítani a game et
  • mistermiskolcz
    #1439
    Sziasztok!

    A tört verzióval lehet lan-ban játszani?