183
Véleményetek?
  • Solid Snake GH
    #23
    A 3. és az 5. részen fog meglepődni. :)
  • wizy
    #22
    :-)) ja ott már izgult, mert ha az elsőben nem nyert, akkor már ki tudja:-)))
  • Solid Snake GH
    #21
    Azért a 2-ben megnyerte :D
  • wizy
    #20
    tesom még nem látta a Rocky 1-et, és multkor megnézte az rtlklubbon. nem izgult meg semmi, mondja is hogy ugyan már, minek itt izgulni, Rocky úgyis megnyeri:-))) a végén meg csak nézett:-))
  • zoli80
    #19
    siralmasak a bunyók benne,fel sem rakjak a kezüket,még a régi szép idökben is védekeztek rendesen.a box nem arrol szol hogy ki birja tovább meg hogy ki üt nagyobbat.baromsag az egész!kölyökként még élveztem de egy-két jó boxmeccs megnézése után csak mosolyogni lehet rajta szerintem.
  • Solid Snake GH
    #18
    Igen, mélyhangú, bár én még nem láttam angolul egyik Rocky filmet sem, mégis a szinkronnal nekem semmi gondom nem volt.
  • Ramore
    #17
    Sorry, Gesztesi a Bosszú Börtönében című filmben szinkronizálta Sly-t, azt hiszem. :)

    Egy a lényeg, nagyon gyenge a Rocky szinkronja, mint már korábban írtam, Sly-nak mély hangja van.
  • Solid Snake GH
    #16
    Gesztesi Shrek-nek a szinkronhangja.
    Hasonlítsd össze az egyik Rocky film szinkronját az egyik Shrek filmmel. Ég és föld a két hang között a különbség.
  • Solid Snake GH
    #15
    Az 1 és a 2 a legjobb.
    A 3 is elmegy még, szal azt is bármikor meg tudnám nézni.
    De a 4 és az 5.....borzalom.
  • Solid Snake GH
    #14
    Gesztesi Károly???
    Kálid Artúr szinkronizálta Stallone-t vagy nem?
  • Matthewpamer
    #13
    De nem úgy volt hogy már csinálják a Rocky 6-ot?
  • Adi
    #12
    Vmikor hozzá és a csávó de csináják azt a puf-puf hangot.. áhhh:):)
  • Adi
    #11
    Csak az a mű boksz.. pff...
  • csabawarchief
    #10
    jó filmek
  • Ramore
    #9
    Én feliratosan és szinkronizáltan is. A dagadt Gesztesi Károly nyámnyila hangja nem illik Sly mély hagja helyére.
  • zaki
    #8
    én feliratosan láttam az összes részt
  • Ramore
    #7
    Szerintem 1-4-ig nagyon jók voltak, leszámítva a gyenge szinkront, az 5-ik rész már gyengécskére sikerült.
  • zaki
    #6
    én is láttam mind az 5 részt. sajnos egyre egyre rosszabbak lettek a folytatások. de az 1 az nagyon jó film. 2 is még jó volt, de a 3. résztől az ötödikig már sajnos elég gyengére sikeredett. Sly még meg akarta csinálni a 6. részt is, de sztem belátta, hogy ez már sohasem fog elkészülni, hiszen már lassan közelebb lesz a 60-hoz, mint 50-hez
  • Ramore
    #5
    Oscar goes to: Sly Stallone!
  • Adam5
    #4
    Most jön a 2 aki nemtudná
  • Roll
    #3
    Nekem is bejön a rocky sorozat.
  • Police88
    #2
    Nekem is tetszenek a rocky filmek....
  • Adam5
    #1
    Én nagyon birom! Sztem Stallone nagyon jól alakít ebnne!