29
  • ORF
    #29
    A poén csak az hogy semmi bizonyítékot nme tud majd fölmutatni hiába lesz igaza Mert ha erre amit állítani fog létezne kézzel fogható bizonyíték pl. egy puszta matematiaki számításon kívül akkor azt tuti nem ő mutatná föl először. Plusz ha valóban egy számításról van szó akkor arra meg rápacsált mivel nemrégiben néhány tudós megállapította hogy a fény nem állandó sebességgel terjed mint ahogy azt eddig hittük. Márpedig erre a feltevésre alapul a matematikai nyelvre lefordítható világegyetem törvényszerűségeinek a 80%-a szal most előáll valamivel 2 év múlva meg aszondják hogy bocs de ezt buktad mert téves számokkal dologztál
  • _Vegeta_
    #28
    Jaja, pl az ido rovid tortenete! Kedvenc konyvem. Iszonyat jo ahogy beleszo torteneteket a sajat eleterol. Nagyon nagy tag! :)
  • Tetsuo
    #27
    Ő volt az első olyan kozmológus, aki laikusoknak írt nagyon népszerű és lebilincselő könyveket a szakmájáról, aktuális kutatásokról, hipotézisekről.
    Ajánlom neked is könyveit.
  • Ratty
    #26
    Hát én már régebben is olvastam egy tanulmányt erről, hogy állítólag egyik rádióteleszkóppal megfiygeltek az eseményhorizontról kiszökő sugárzást...nem tudom h mi lett belőle később
    Lehet h az is Hawking valami kutatása volt, de ha nem akkor meg megint előjön az h a neves tudósokat meg hagyják felszólalni...de mind1:P
    Majd ha diploma után engem nem engednek ilyen témában előadni, akkor idegeskedhetem
    Addig meg csak jobban merülhetek bele a támába:D
  • gz8
    #25
    If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you're gonna see some serious shit!
  • TheZsenyka
    #24
    Nem is igaz!!! Emmet Brown a legnagyobb tudós
  • Huvarg
    #23
    Érdekes dolgokban tudnak fogadni :)
  • Prezsi #22
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
    hajrá , bebizonyítja hogy nincs igaza .. derék ember!
  • Anteris
    #20
    hü ez nagyon ufósra sikeredett.
  • ollie
    #19
    Szurkolok neki, nagyon bírom az ürgét. Ha csak tized annyira okos lennék mint ő, már tuti milliárdos lennék.
  • gy
    #18
    Hoppá, nem frissítettem, mielőtt írtam.
  • gy
    #17
    Egészen pontosan ALS-e van (Amyotrophic Lateral Sclerosis), ami egy idegrendszeri betegség. Azért sorvadnak az izmai, mert nem tudja mozgatni őket.

    (Érdekesek voltak a könyvei.)
  • Tetsuo
    #16
    Úgy tudom helyi izomsorvadás, de pontosan az ALS/MND (görög/latin/angol)mozaikszóval jelölt betegség.
  • _Vegeta_
    #15
    Hawking napjaink legokosabb embere. Inkabb olvass el nehany konyvet tole - mar ha fel tudod egyaltalan fogni - minthogy fikazod a munkassagat. :)
    Amugy nagyon birom a palit, remelem el-éldegél meg vagy 50evet, es rajon mindenre. :>
    Enis ugytom izomsorvadasa van, bar nem emlexem pontosan.
  • valaé valaé ná
    #11
    Elkezdtem olvasni, de egy idő után már csak ilyen csíkokat láttam magam előtt.
  • gz8
    #10
    Látom, mindannyian olvastatok tőle egy-két könyvet. Gratula.
  • valaé valaé ná
    #9
    Ez inkább izomsorvadásnak tünik.
  • gy
    #7
    Előrehaladott szklerózis-multipex-e van.
  • b
    #6
    saját maga agyatlanságát magyaraázza meg hosszú évek múltán. lol, boldog ember!

    habár egy nyomorék emberre ne mondjunk semmi rosszat.
  • Gabest
    #3
    Aki ennyire mozgássérült, az mást se tud csinálni, mint egész nap gondolkozni. Még jó hogy rájön erre-arra néha! :P
  • OptimusPrime
    #2
    Ez a manusz kész legenda! Amikor rájött ezeknek a fekete lyukaknak a titkára szinte azonnal lenyomorodott, mintha valami felsőbb erő hatott volna rá, amiért olyat tudott meg, amit nem lett volna szabad. Érdekes egy történet, Nekem legalábbis így mesélték. Lehet most, hogy beismeri a tévedését, abban bízik, hogy újra talpra áll? :) Ez kicsit morbid, de ettől függetlenül is érdekes fejlemények lesznek itt a jövő hetek folyamán...
  • Hmuda
    #1
    "Nem láttam a tanulmány előzetes változatát, őszintén szólva Hawking hírneve ösztönzött arra, hogy lehetővé tegyük számára a felszólalást."

    Hát igen, az emberek akik ténylegesen hasznos és jó felfedezéseket tesznek viszont le vannak szarva, mert nincs hírnevük és esetleg a felfedezésük ellenkezik a "tudósok" mostani nézeteivel.