DVD felvevő

← ElőzőOldal 3 / 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Punkerwork
#45
SC-HT1500:

Lejátszható lemeztípusok
DVD-Audio: +
DVD-Video: +
DVD-RAM/DVD-R*1: +
CD, CD-R/RW*2, Video CD: +
MP3*3: +
DVD felvevõ
Írható lemezek: DVD-RAM:
12cm (4,7GB/9,4G😎,
8 cm (2,8G😎,

DVD-R*4:
12cm 4,7GB (for General Ver. 2.0)
Felvételi szabványok: DVD-Video írható szabvány (DVD-RAM), DVD-Video szabvány (DVD-R)
Beépített merevlemez kapacitás: 80GB
Felvételi idõ
XP mód: kb. 1 óra (4,7GB-os lemezre)
SP mód: kb. 2 óra (4,7GB-os lemezre)
LP mód: kb. 4 óra (4,7GB-os lemezre)
EP mód: kb. 8 óra (4,7GB-os lemezre)
Felvételi rendszer
Video: MPEG2 (Hybrid VBR)
Audio: Dolby Digital 2 csatorna,
lineáris PCM 2 csatorna (XP módban)
Audio rendszer (csat. száma): Felvétel: 2 csat.,
Lejátszás: 5.1 csat.
Tuner rendszer: PAL G/B/H 75ohm, VHF:CH E2-E12, UHF: CH21-69,

CATV: CH S001-S05(S1S3), S-S20(M1-U10), S21-S41 (8MHz, RASTER)
Rádióerõsítõ rész
Kimenõ teljesítmény (RMS): Teljes: 600W
Front: 55W x2
Center: 160W
Surround: 55Wx2
Mélysugárzó: 220W (100Hz, 4ohm)
Kimenõ teljesítmény (DIN): Teljes: 430W
Front: 40W x2
Center: 120W
Surround: 40Wx2
Mélysugárzó: 150W (100Hz, 4ohm)
Dolby Digital dekóder: +
DTS dekóder: +
Multi Re-Master: +
Dolby Pro Logic II: +
Többcsatornás S.F.C.: +
S.F.C. (programozhható EQ): + (12 beállítás)
Felhasználói hang-memória: +
Szuper Surround hang: +
Digitális szintézeres tuner programhelyekkel és RDS-sel: +
Tömeg (kg): 5.8
Méretek (szél. x mag. x mély.): 448 x 81,5 x 372 mm
DVD/CD rész
Progresszív pásztázás NTSC rendszerû lemez lejátszásakor: +
Scart csatlakozó (RGB kimenet): +
Komponens video kimenet: +
S-Video kimenet: +
Video kimenet: +
Digitális bemenet: +
Audio bemenet: +
Mélységélesség javító: +
Változtatható zoom: +
Képernyõ választás: +
Mozi üzemmód: +
Párbeszéd javító: +
Video digitális/analóg átalakító: 54MHz/10-bit
Hangsugárzó rendszer
Frontsugárzó
Konfiguráció: 2 utas, 2 hangszórós,
Bass Reflex
Mélyhangszóró: 6,5 cm-es, kónuszos
Magashangszóró: 6 cm, kör alakú
Tömeg (kg): 3.8
Méretek (szél. x mag. x mély.): 250 x 1122,5 x 247 mm
Centersugárzó
Konfiguráció: 2 utas, 3 hangszórós,
Bass Reflex
Mélyhangszóró: 6,5 cm-es, kónuszos x 2
Magashangszóró: 6 cm, kör alakú
Tömeg (kg): 1.5
Méretek (szél. x mag. x mély.): 320 x 88 x 109 mm
Szatellitsugárzó
Konfiguráció: 2 utas, 2 hangszórós,
Bass Reflex
Mélyhangszóró: 6,5 cm-es, kónuszos
Magashangszóró: 6 cm, kör alakú
Tömeg (kg): 3.8
Méretek (sz. x m. x mély.): 250 x 1122,5 x 247 mm
Mélysugárzó
Konfiguráció: 1 utas, 1 hangszórós,
Bass Reflex
Mélyhangszóró: 17 cm-es kónuszos
Tömeg (kg): 11.7
Méretek (sz. x m. x mély.): 209 x 361 x 463 mm

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.

Punkerwork
#44
SC-HT37R:

Lejátszható lemeztípusok
DVD-Audio: +
DVD-Video: +
DVD-RAM/DVD-R*1: +
CD, CD-R/RW*2, Video CD: +
MP3*3: +
DVD felvevõ
Írható lemezek: DVD-RAM: 12cm (4.7GB / 9.4G😎, 8cm (2.8G😎,
DVD-R*3: 12cm (4.7G😎 , 8cm (1.4G😎

12cm (4.7G😎

Felvételi szabványok: DVD Video felvételi szabvány (DVD-RAM),
DVD Video szabvány (DVD-R)
Beépített merevlemez kapacitás: 80GB*4
Felvételi idõ
XP mód: kb. 17 óra
(a beépített merevlemezre),
kb. 1 óra (4.7GB lemezre)
SP mód: kb. 34 óra
(a beépített merevlemezre),
kb. 2 óra (4.7GB lemezre)
LP mód: kb. 68 óra
(a beépített merevlemezre),
kb. 4 óra (4.7GB lemezre)
EP mód: kb. 142 óra
(a beépített merevlemezre),
kb. 8 óra (4.7GB lemezre)
Felvételi rendszer
Video: MPEG2 (Hybrid VBR)
Audio: Dolby Digital 2csat.,
Linear PCM 2csat. (XP mode)

Audio rendszer (csat. száma): Felvétel: 2 csat.,
Lejtszás: 5.1 csat.
Rádióerõsítõ rész
Kimenõ teljesítmény (RMS): Teljes: 700 W
Front: 60 W x 2
(1kHz, 6 ohm, THD 10%)
Center: 220 W
(1kHz, 6 ohm, THD 10%)
Surround: 60 W x 2
(1kHz, 6 ohm, THD 10%)
Mélysugárzó: 240 W
(100Hz, 4 ohm, THD 10%)
Dolby Digital dekóder: +
DTS dekóder: +
Dolby Pro Logic II: +
Többcsatornás S.F.C.: +
S.F.C. (programozhható EQ): + (5 beállítás)
Digitális szintézeres tuner: +
Tömeg (kg): 2.0
Méretek (szél. x mag. x mély.): 430 x 68 x 287
DVD/CD rész
Digitális bemenet: 3 (2 optikai, 1 koaxiális)
Audio bemenet: +
Hangsugárzó rendszer
Frontsugárzó
Konfiguráció: 2 utas, 3 hangszórós,
Bass-reflex
Teljessávú: 6.5cm kónuszos x2
Magashangszóró: 6cm kör alakú dóm típusú
Tömeg (kg): 4.2
Méretek (szél. x mag. x mély.): 240 x 1138 x 240 mm
Centersugárzó
Konfiguráció: 2 utas, 3 hangszórós,
Bass-reflex
Teljessávú: 6.5cm kónuszos x2
Magashangszóró: 6cm kör alakú dóm típusú
Tömeg (kg): 1.5
Méretek (szél. x mag. x mély.): 320 x 97 x 93 mm
Szatellitsugárzó
Konfiguráció: 2 utas, 3 hangszórós,
Bass-reflex
Teljessávú: 6.5cm kónuszos x2
Magashangszóró: 6cm kör alakú dóm típusú
Tömeg (kg): 4.2
Méretek (sz. x m. x mély.): 240 x 1138 x 240 mm
Mélysugárzó
Konfiguráció: Bass-reflex
Mélyhangszóró: 17cm kónuszos
Tömeg (kg): 11.8
Méretek (sz. x m. x mély.): 209 x 361 x 463 mm

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.

Punkerwork
#43
az egyikben külön van az erõsítõ a drágábbnál egyben van

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.

Dzsini
#42
feature lista összehasonlítással könnyebb lenne, de árból ítélve mindkettõ HDD-s, és van hozzá zajrendszer is, Panasonic-ságból ítélve meg viszi a -RAM-ot (+R és +-RW-t nem, az arrafele nem szokás) - szóval amelyik jobban tetszik.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Punkerwork
#41
Panasonic SC-HT37R 250k körül van Panasonic SC-HT1500 270-300k körül szerintetek melyik lenne a jobb választás?

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.

Punkerwork
#40

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.

Punker
#39
320k körül van a net-es oldalakon

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

#38
ez mennyi?

Dzsini
#37
amivel találkoztam idáig (3 különbözõ), azoknak nem volt gondja se a -R -RW, se a -RAM-al.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Punkerwork
#36
a Panak mennyire szeretik a "fénymásolt" DVD-R filmeket?

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.

Punkerwork
#35
Panasonic SC-HT37R



700W összteljesítmény
DVD felvevõ 80GB beépített merevlemezzel
Time Slip: egyidejû felvétel és lejátszás + csúsztatott lejátszás
új direkt navigátor
Dolby Digital, DTS, Dolby Pro Logic II dekóderek

vagy ez

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.

Punkerwork
#34
Panasonic SC-HT1500



600W összteljesítmény
DVD felvevõ 80GB beépített merevlemezzel
Beépített
Dolby Digital, DTS
és Dolby Pro-Logic II dekóderek
4 db állatható magasságú Tall-boy hangfal
Omnicast surround sugárzók
Kettõs Re-Master

ilyet lenne jó venni, csak normális árat kell rá találnom.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.

Punkerwork
#33
az ár nekem is nagyúr, de ha tudok magamnak szerezni nagykeráron akkor az lesz, csak még nem tom milyen.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.

Ramore
#32
én inkább a Philips 75-ös típussal szemezek, mint a Panával, de az ár az nagyúr 😊
Punkerwork
#31
most nem tom, csak fõnök mondta hogy volt a nagykerben Pana, szal tudott volna nekem hozzni, de még várok kicsit (pénzt gyûjtök teszteket nézek)

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.

Ramore
#30
mennyi az annyi? /nagyker ár/?
Punkerwork
#29
UP

még mindig véleményeket várok

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.

Punkerwork
#28
na úgy néz ki tudok nagyker áron Pana-t szerezni 😊

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.

Efreet
#27
azért mondjuk arra, hogy felvegyél a tvbõl 1 filmet hogy másnap megnézd, pontosan elég, és olcsóbb, mint a dvd felvevõk. ahogy a rádióadást se cd-re veszed fel otthon, pedig az még régebbi tech.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Punker
#26
+ a VHS halott technológia arra már fölösleges pénzt áldozni

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Dzsini
#25
mivel az eredeti dvd-k nagy része két rétegû, így nem annyira... de lehet vele másolatot készíteni, meg lehet vhs-rõl dvdre felvenni, meg van benne tv tuner így pl RAM-al vagy RW-vel felszerelkezve videomagnóként is használható, fel lehet vele venni DVDre a házivideozást az iLink meg Svideo kapcsolatokon át, szóval tulajdonképpen mindazt tudja, mint a félprofi vhs magnók, csak hát a minõség lehet sokkal jobb is.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

#24
Nem vágom ezt az asztali dvd-írást. Olyan, mint régen a videóknál? Össze lehet kötni két asztali dvd-t, és át lehet vele másolni egy az egyben egy filmet egy dvd lemezre?

Geeryy
#23
most hozott apam egyet philips dvdr/70/0001
majd nyuzukk es leirom a tapasztalatot.

Persze. Ha összegyűjtesz egy azonos nevű *.rar, *.zip, és *.arj becsomagolt fájt, létre tudod hozni egyesített erejükből a *.exe -t ami mindenek felett áll. Sok jo ember kis helyen is : esgé

Dzsini
#22
HDD szerintem otthoni felhasználásra felesleges, hacsak nem nagy mennyiségben hosszú távra vesz fel filmeket az emberfia, mert akkor jó lehet a reklámokat kivagdosni. más értelme nem nagyon van, és késõbb se igazán lesz, egy -RAM tud ugyanannyit, és 6 órát fel lehet arra is venni elég szép minõségben.
(kivétel ha valaki 3 hétre elutazik otthonról, és a kedvenc szappanoperájának összes része kell neki 😊 )

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

#21
DVD felvevõt majd csak akkor érdemes venni szerintem,amikor a HDD-vel ellátott típusok ára is a mostani áruk min. felére esik.
Dzsini
#20
ez olyan, hogy ha lenne használnád 😊 én pl a heti mentést a dolgaimról ram-ra csinálom, mert csak berakom a korongot, overwrite all, és a szabványból adódó hibajavítás miatt max akkor lesz baja a dolgaimnak, ha ripityára megy a ram.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Punker
#19
jogos, d epl nekem a mostani írom nem kezeli a RAM-ot de eddig nem is volt rá szükségem.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Efreet
#18
a sony és társai meg elfogadták a blurayt, és ugyanúgy ott lesz konkurenciaként, mint most a +osok... és ha már írót váltok, akkor az is értsen mindenhez ahogy ez is :o)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Punker
#17
a nagy stúdiók elfogadták a HD szabványt a filmek is arra fognak kijönni

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Efreet
#16
én majd multi HD/bluray íróra 😄

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Punker
#15
a belsõt én már csak HD-DVD-re akarom cserélni 😊

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Efreet
#14
amíg tudod érdemes húzni, kiforrott a technológia, japánban meg már terjed a blu-ray, úgyhogy olyan árzuhanások lesznek, hogy öröm lesz nézni (mit a belsõ íróknál)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Punker
#13
jaja nekem van 1-2 hónapom, az elött tuti nem költözök ezt meg már az új lakásba szánom

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Efreet
#12
úgyis zuhannak folyamatosan az árak - csak nekünk pont azon héten halt be a lejátszó javíthatatlanra, és akkor már nem 10k-ért egy playert venni átmenetileg és várni a leárazást, hanem így.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Punker
#11
aszem jövõ hétvégén felmegyek körülnézzni utánna majd kérdezek 😊 thx az infót

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Punker
#10
szerencsére van idõm gondolkozni mert ha hétfõn megveszem a vga-m nem lesz semmi pénzem 😊

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Efreet
#9
panákat is néztünk - meg voltunk kipróbálni faterommal - de drágább volt, és pl. a -RW-t nem mind támogatta... a RAM-ot igen, dehát az az õ világuk 😊 - a vhs itthon is pana, de ez annyival olcsóbb volt, hogy inkább ezt választottuk.
a távkapcsolója amúgy pana tv-ket meg videót lekezel asszem 😊 (nekünk thomson tv van, azt nem)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#8
JVC1.hu
van házhozszállításuk országszerte

ki-bemenettel tele van a hátulja meg az eleje is, 2 scart, 2 adag RCA (egy elöl egy hátul), 2 S-video, optikai kimenet, i-Link.. szóval úgy ami alapvetõen kellhet az van rajta szerintem 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Punker
#7
Panasonic-okról tudsz valamit? mert tv-t azt vettem és kényelmesebb lenne h aaz összes cucc 1 márka lenne 😊

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Punker
#6
ki/bemenetek milyenek vannak?

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Punker
#5
remek az tuti nincs Eger-ben 😞

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Efreet
#4
JVC DR-M10SL a típus, 130 volt egy ajándék -RAM -al (valami bevezetõ ár, jvc márkakereskedésék akciója)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Punker
#3
mennyi volt? 😊

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Efreet
#2
JVC van itthon, RAM/-R/-RW-re dolgozik
a RAM tuti, a HDD csak akkor kell ha akarsz olyasmit, hogy felveszel egy filmet, megvágod (mondjuk reklámmentesíted) és utána akarok egy -R-en eltenni... amúgy felesleges szerintem.
tapasztalat kb 2 heti van, de én már nyúztam rendesen a dolgait, kérdezz 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Punker
#1
Na szóval, aszem ide illik a legjobban a téma. Venni akarok asztali DVD felvevõt, de nem tom milyet kéne. Tippek, tapasztalatok érdekelnének, HDD-s vagy DVD-Ram a jobb, stb...

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

← ElőzőOldal 3 / 3