DVD felvevő
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Plusz hogy nincs benne magyar menü szintén zavar.
Proli dolognak tartom hogy egy fénymásolatot nem tudtak mellékelni,ráadásúl a pdf-en nem egy "minõségi" fénymásolat van.
Viszont tény hogy nagyjából 20ezerrel olcsóban kaptam meg😊
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
A mai magyar átlagember alapfelszerelései: sötétített szélvédőüveg, sötétített napszemüveg és sötétített agy!
Szép lesz mondjuk amikor ps2-rõl Gran Turismo4 videot fogok felvenni😊)))
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
ha an valami kérdésed akkor nyugodtan tedd fel. egyébként én nagyon meg vagyok vele elégedve jó vásár volt😊 szóval attól is függ mire szeretnéd használni, meg stb. ami elõnye, hogy halk gyorsan és pontosan lehet vele szerkeszteni a dvd-re másolás is elég gyors. a képminõségéri sincs panaszom...szóval röviden ennyi, de mondom ha van valami konkrét kérdésed tedd fel nyugodtan és ha tudok segitek😊
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
Istenigazából az idegesít hogy magyar kézikönyv nincs a dobozban, habár rendesek voltak mert dvd-re kiírták pdf-ben... (de azért pont ez az ami kéne ameddig az ember belejön....most én kezdjem kinyomtatgatni.. na mind1)
Némi specifikáció.
Az enyém mondjuk fekete 😊
- DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW felvétel (kettõs RW-kompatibilitás).
- Nagy tárolóképességû merevlemez : 160 GB.
- High Picture Quality : HQ+ felvétel és Dynamic VBR dubbing, merevlemez használatával
- D-Matrix zajcsökkentõ rendszer.
- Precision Cinema Progressive, 12 bites/108MHz Video DAC.
- Élõ tévéadás szüneteltetése.
- Intelligens jelenetválasztás és vizuális keresés ( merevlemez és DVD-RW VR mód ).
- DV Terminal (i.LINK™😉 : Program Dubbing/One Touch Dubbing/Advanced Program Dubbing.
- MP3 és JPEG lejátszás ( CD-R/RW ).
- +R kétrétegû lemezzel kompatibilis (8,5 GB-os lemez ).
- Chasing Playback.
- Kifinomult és gyors válaszidejû grafikus kezelõfelület.
- DVD Video/CD/Video CD lejátszás és DVD-R/DVD-RW/DVD+R/DVD+RW lejátszás.
- Gyors lejátszás hanggal együtt (merevlemez) : x1,5.
- Nagysebességû másolás: Akár x64 sebesség (x8 meghajtó).
- S-Video be- és kimenet / analóg AV be- és kimenet / komponens videokimenet
- 2X Scart (az egyik RGB bemenettel) és digitális hangkimenet.
- ShowView®/VIDEO Plus+®, és VPS/PDC.
- A/V szinkronizált és STB szinkronizált felvétel.
- A felvett programok elnevezése az Automatikus programelnevezés funkció segítségével (mely a Teletextbõl másolja ki a neveket).
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
vkinek vmi ötlete van mi baja lehet?
----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----
Fákjúal!
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
Köszi a segíccséget!
Fákjúal!
A mai magyar átlagember alapfelszerelései: sötétített szélvédőüveg, sötétített napszemüveg és sötétített agy!
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
Szóval, a haldokló videó felvevõm leváltására lenne. Egyenlõre nem tudom, megérné-e egy vinyós? Mivel sokszor esti filmek felvételére használom, amit már nem nézek meg, de még nem is alszom, és az egyég kb 1 méterre lenne a fejemtõl, így jó volna tudni, milyen hangos. Nem decibel értékekre lennék kíváncsi, azokból úgy sem tudom meghatározni, hogy az mekkora hangerõt jelent, hanem inkább egy átlagos video felvevõvel összehasonlítva. Ugyebár a videonál a felvétel elkezdésekor és leállításkor van egy-egy jó hangos kattanás (az éji csöndhöz viszonyítva), a felvétel alatt pedig végig az idegesítõ surrogás. dvd-nél ez hogy van? Tapasztalható valamelyik, és ha igen, milyen hangosan? Valamint van-e különbség e szempontból abban, hogy lemezre vagy vinyóra történik a felvétel?
Ahogy olvastam, a felvétel egy tuner segítségével történik. Milyen képet ad? Mivel a pc-s tunereknél nem valami jó minõséget tapasztaltam, ezért érdekelne, hogy a felvett kép van-e olyan jó, mintha közvetlenül nézném az adást? Írják továbbá, hogy több hosszban tud felvenni egy lemezre (általában másfél-6 óra terjedelemben), gondolom, ezt úgy éri el, hogy a minõséget rontja le.
A memóriatörlés áramkimaradásnál nem hiszem, hogy gond lenne, van egy szünetmentesem, arra rákötném.
Olyan típusra lenne majd szükségem, ami lejátszást divx és xvid formátumból is meg tudja oldani, de az még majd késöbbi probléma, hogy melyik legyen a konkrét típus. Apropó. Régebben minden lejátszónál írták, hogy a gmc-s és még egy fajta divx opcióval készült filmet nem tud lejátszani a chipset korlátoltsága miatt. Mi a helyzet ez ügyben manapság? Mely chipek tudják/nem tudják ezeket? (már ha van errõl valami leírás)
A mai magyar átlagember alapfelszerelései: sötétített szélvédőüveg, sötétített napszemüveg és sötétített agy!
ezt most találtam másik fórumon.
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
Néha jó lenne felvenni ezt azt tv-bõl megnézésre de túl sok értelmét nem látom videót venni.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
tudnátok ajánlani divX -es dvd felvevõt? (félreértés ne essék, nem kell hogy divX-be tömörítse a felvett anyagot, elég ha lejátsza a divx formátumot)
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.
400 GB HDD
Felvétel DVD-RAM és DVD-R lemezre
SD/PC kártyanyílás
MPEG4, JPEG lejátszás
DV bemenet
Ethernet csatlakozó
5.1 csat. kimenet
Dolby Digital dekóder
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
Ezek a DVD felvevõk tudnak olyat, hogy az egymás után felvett mûsorok közûl az egyyiket törlöm akkor az így felszabadúlt helyet hozzácsapva a többi szabad helyhez egybe kezelve elhasználhatom az újjab felvételekhez?
azaz
1 klipp 20p
2 klipp 20p - törlés
3 klipp 20p
4 klipp 20p - törlés
5 klipp 20p
360p-bõl 260p szabad a törlés elött és utánna megy 300p lesz szabad?
Asrock AM2NF3-VSTA, Athlon64 X2 4200+,Kingmax 2x1GB DDR2 800, Ati Radeon HD2600XT 256MB GDDR3 AGP, Xerox TFT-LCD 17\"+Samsung 32\" LCD-TV
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.
1 drága
2 szar a tvmûsor 😄
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen.
(ismerõsnél megsült az asztali dvd író, pedig az még csak nem is vinyós volt, csak berakta egy kis szekrénybe ahol nem szellõzött...)
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.