165
Árpa Attila első filmje
  • Suffering
    #165
    lehetetlen olyan sztorit kitalálni, amibe mindenki visszatérne. ha a 2-be nem lesz benne a tejesember stb... akkor nem lesz jo
  • MM2
    #164
    reméljük lesz, de biztosan nem lesz olyan jó, mint az első!
  • Suffering
    #163
    nem lesz folytatása?
  • MM2
    #162
    nekem is! xD! valakinek nincs meg az a csengőhang, amikor Hangyás Jhony hívja Matyit?
  • reménytelen
    #161
    Az nekem is nagyon kellene!
  • MM2
    #160
    Nincs valakinekmeg az ARGO zenéi?
    THX
  • MM2
    #159
    - nem vagyunk egy súlycsoportba? hát tudtam hogy erről van szó. ti lenéztek minket! te lenézel engem? nézd meg Tibit. Tudták hogy legalább 3-man leszünk, erre itt hagynak egy embert, egyet. hogy az majd elintézi a kispályás ........., meg a spanjait. Erről van szó?
  • MM2
    #158
    ki akar admin lenni ARGO-s weboldalon???
  • reménytelen
    #157
    Én úgy tudom, lesz második rész, a Fábryban beszéltek róla, mikor Oszter Sándor vendég volt.
  • Aspyrin
    #156
    Én imádom, főleg Tibit és a bandáját :)
    Nekem nagyon bejött az agresszív, agyatlan stílus. A mekis jeleneten sírásig tudom magam röhögni. Nem bánnám, ha készülne második része a filmnek.
  • akyyy
    #155
    nee :(
  • MM2
    #154
    - Concípió?
    - Igen. Concípió. Koncípió lenne, mert a Latinok K-nak ejtik a C-t. Azért mondom így, hogy könnyebb legyen.
  • MM2
    #153
    Csinálhatunk egy ARGO-s weboldalt! Ki van benne?
  • Pheaper
    #152
    +van vkinek za a csengőhang Amikor hangyás johnny telóza a tibit?_
  • reménytelen
    #151
    Filmzenéhez nincs valakinek linkje? Nagyon megköszönném.
  • akyyy
    #150
    nah én most láttam, féltme mert sok rosszat halottam rola, de meglepően jól sikerült. nem a magyar humoron volt ahangsúly, hanem az akción. valamint árpa azt a kamionba rejtett titkos helyet faszául megcsinálta.

    ami nem tetszett az az agyatlan öldöklődés. mindnekit lelőnek de rendőrök sehol...pff..

    észrevettem viszont h magyar filmhez képest nem volt benne baszúskúrós jelenet.. vmi amerika és klónjai, egyéb vigjátékos magyar filmekbe bizto van eg yjelenet ahol kefélnek..: \
  • c115
    #149
    Sziasztok.
    Aki szereti az ARGO-t és van kedve róla egy honlapot csinálni az segithetne.
    Vinek akinek van kedve meg én összedobnánk egy oldalt!
    MSN:[email protected]
    E-Mail:[email protected]
    Keressetek!
  • hokotro
    #148
    Hát én többet vártam ettől a maláta bocsánat árpa filmtől.Probált Luc Bessonosat alkotni de csak lyuszt bentszopsz lett belőle.Ordit a filmről az egyszerűség primitivség,a jelenlegi társadalmi felsőosztály aluliskolázottsága és igy tovább..tovább...Erre vagyunk kiváncsiak magyarok!!!???
  • Kifu
    #147
    Miért? A Le a fejjel c. tragédiában kifejezetten ügyeltek a káromkodás mellőzésére, még a barom Ganxta-nak sem engedték meg. Láttuk a végeredményt...

    Tudomásul kell venni, hogy olyan világban élünk, ahol már nem elégíti ki az emberek röhögés utáni vágyát (az amúgy humoros)"Nem baj, van másik. Maestro muzik"..." típusú kabarék.

    Az ARGO poénjain jókat nevettem. Szerintem kifejezetten jó film, magyar szinten meg pláne. Kivéve talán azoknak, akik valamiféle 20 OSCAR-jelöléses mélyenszántó filozófiát várnak tőle...
  • Inquisitor
    #146
    "Az a baj hogy nagyon koppintani akarták a Blöff -öt, meg a Ravasz agyat."
    Hacsak azokat :)
    Néhány "fimlexikon" agyu, jóltájékozott arc azt terjeszti, hogy 2-3 régebbi (és kissé ismeretlenség homályába süllyedt) magyar filmből van összeollózva a film 2/3-a. Állítólag ilyen hightech-kamionos-kincskeresős film volt az egyik.
  • LittleL
    #145
    szódával elmegy a film.

    Az a baj hogy nagyon koppintani akarták a Blöff -öt, meg a Ravasz agyat.

    Csakhát kevés pénzből, gyenge színészekből csak ezt lehetett kihozni.

    Azért szép próbálkozás.
  • obe
    #144
    mucsi-scherer-kovács lajos trio nélkül(na meg psziho:) fabatkát sem ért volna a film, valszeg ezt árpa is tudta, pár erős karakter elviszi a hátán a filmet, nélkülük mehetett volna alevesbe a film..
  • zaki
    #143
    pl?
  • Rafaelo
    #142
    a többi magyar film sokkal nézhetetlenebb szerintem egész türhető volt magyaroktól
  • zaki
    #141
    szódával elmegy kategória :c
  • I.C.ram
    #140
    Szerintem a sztori is szar volt, szinészek sem voltak valami jók, kivéve Balogh Tibi. Poénok meg abból álltak, hogy ki tud minél durvábban primitívkedni :/... lerágott csont. Szar film, de ez kell a népnek :(
  • qper
    #139
    A történet szerintem halálosan gyenge volt, de a karakterek azok bőven kérpótoltak mindneért.

    Balogh Tibi brtuális :DDD Az egyik legnagyobb karakter a filmtörténelemben :D
  • zaki
    #138
    lesz 2. rész?
  • Waux Trident
    #137
    A második részben, ha minden igaz, a Tejesembert Ázsiában hárekrisnás mókusból újra gájricsis hiper-szuper atomfizikus gengsztercsávóvá varázsolják.
  • zaki
    #136
    "Guy Ritchie le van gyalazva ebben filmben."



    szvsz egy borzalmasan gyenge koppintás. de magyar film, ezért el van nézve :P
  • z0ty #135
    hmmm.
  • AnuluWork #134
    Sajna a retken nem adták le a végét, a hogy készült részt.

    Aki látta:

    (Fingás)
    "Hogy mondod Tibi?"

    :)
  • AnuluWork #133
    Egyszerűen belevitt olyan dolgokat, amiket az emberek szívesen megtennének egy-egy bizonyos emberrel, pl. a sültkruplival. :)

    Győzike belekerül a 2. részbe?

    Bár a filmben volt pár poén, de szerintem kiszámítható és eröltetett volt.
  • djukel
    #132
    En is bedoltem a sok hujenek aki fikazta ezt a filmet, ezert nem neztem megkorabban. Meg persze egyre jobban kezdtem ruhellni Arpa Attilat a Csao Darwin es mostanaban a Buzera nevu tragediakert. Mos, hogy lattam az rtl-en az ARGOt, Arpa Attilanak minden megbocsajtva. Guy Ritchie le van gyalazva ebben filmben.
  • z0ty #131
    Szerintem szar film, magyar viszonylatban közepes-jó. Igazából 1-2 poén volt, amin röhögni is tudtam, a kerettörténet komolynak tűnő gyerekes baromság, és rengeteg egymáshoz egyáltalán nem illő jelenet van benne :/ Ami szerintem a legnagyobb hibája, hogy az egész pofátlanul egy nagy koppintás akar lenni - de még azt is nagyon gyengén csinálja...
  • Gorvik #130
    Jah, én is meglepődtem. Azt hittem rosszul látok.
    Szvsz a nagyon közeli jövőben biztos megismétlik. Mindig ezt csinálja a Cool
  • qper
    #129
    b*sszameg, pedig még készültem is rá hogy megnézem. erre sikerült ezt is elfelejtnem...


    Meglepő, hogy a Cool-on adják le először és nem az egyik nagy kereskedelmin nem?
  • Gorvik #128
    Ahogy kinyírják Jáksót Lol.
    Rohadt jó film! Azt hittem ócska szar lesz, de hál' nem.

    Amúgy most megy a Coolon.
  • Vlala #127
    a végén a tanyasi verekedés burkolt utalás az Indul a bakterház-ra, lehet, hogy csak nem esett le :-) A film egyébként tényleg über, aki "elvből nem nézi meg", sokat veszít.

    Scholes18: :-DDD főleg a Danubiusrádiós betelefonálása, meg a Tankcsapda-előadása...
    Tibi betörése a vízisportboltba sem akármi :-)
  • Scholes18
    #126
    Ez a legjobb, legbaszottab film az összes kikúrt film közül!!!
    mindenap megnézem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    TYSON A LEGFASZÁBB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!