61
  • Lola.
    #61
    igen oe-ben kénytelen vagy updatelni a ruleok-at, de a "nagy" outlookban nem...
  • dez
    #60
    Na igen, ez lett volna a köv. kérdés. Nálad hogy van? Gondolom, nem OE.

    Nem tudom, miért ezt használom még, a böngészőm sem az IE. Már nem tudnék meglenni a Mouse Gestures nélkül!
  • dez
    #59
    Ja, ezt persze ismerem, azt hittem, valami egyéb trükkről van szó (nem néztem meg, mert épp más OS-ben voltam).
  • asdasdasd
    #58
    Nem tudja valaki hogy lehet Netscape alatt a tooltip szövegbe újsort rakni? IE alatt simán megy, csak NS-el szivok...
  • Csabi
    #57
    ize, es mi van, ha uj contactot veszel fel vagy torolsz? Folyamatosan maintaineled a rule-t? Igazabol a valasz nem erdekel, mert nalam ez meg van oldva, csak ugy felvetettem :)
  • Pheel
    #56
    Real Windows Expert :)
  • Lola.
    #55
    ez most komoly vagy szivatsz? :)
    ahol ki kell választani mely emberekre vonatkozzon a rule, ott be lehet menni az address bookba, ott ráálsz a legelső emberre, lescrollozol a legutolsóhoz és a shiftet nyomvatartva rákattintasz az utolsó emberre. És máris mindet bele tudod venni a rule-ba 2 db kattintás és egy shift gomb árán...
  • Pheel
    #54
    És alapból miért nem az van beállítva?!?!?
  • dez
    #53
    Esetleg elmondod, milyen trükkről van szó?
  • Lola.
    #52
    nekem pedig a shift gomb igen trükkös használatával sikerült az összes embert átraknom a rule wizardban, persze ehhez már tényleg mcse vizsga kellett... :(
    Ha meg nem tetszik, lehet mást használni.
  • comet
    #51
    *cough* cache *cough*

    Frenzy már rájött hogy kell kikapcsolni ;)
  • Nores
    #50
    Mi a különbség az Outlook és az O. Express között? Kb. 4 és fél éve netezek, de ezeket a levelezőprogikat még nem használtam :)

    Egyébként Operában nem működik rendesen a "Válasz" link :D

    Harmadik észrevétel meg, hogy nagyon beijedhetett a MS, mert 96-ról 95%-ra csökkent az Explorer népszerűsége. Maholnap kiszorulnak a piacról... tenni kell valamit! :)))
  • dez
    #49
    Ja, tényleg egy szabály, csak egyenként át kell másolnom a címeket... Vagy nem? Nem láttam olyat, hogy "összes kapcsolat címe", stb. Ez majd a 2010-es verzióban lesz?
  • Lola.
    #48
    miféle szabályok tömkelegével? Egyetlen szabály kell rá, amiben benne van a cimjegyzék összes embere. Utána magát a szabályt lehet kézzel futtatni bármelyik mappán és kész.
  • dez
    #47
    Office-sza nincs mindenkinek, maradjunk inkább az x éves Outlook Express-nél...

    BTW, meg tudnád mondani, meg lehet oldani normálisan (nem "szabály"-ok tömkelegével), hogy egy spammal teli mappából átpakolja egy másikba azokat, amik feladói benne vannak a címjegyzékben? (SzVsz elég alap funkció.)
  • Emmegki
    #46
    Ja, az IE7-be gondolom beleraknak minden fölösleges szerzőijog védelmet meg 30 napos aktivációt :-) csak a kezelhetőségen nem változtatnak. Tehát még nagyobb és lassabb lesz. A hülye átlagfelh. meg örül, hogy milyen jó, az IE jobb felső sarkában szépítettek az animáción.
    #43 Nem t'om, minek van mindenki kiakadva a Firefoxon, az O/A szebb, jobb, gyorsabb.
  • BlackRose
    #45
    Pedig éppen azért jött össze az IE developer team, hogy külön instalálható IE 7-es szülessen, mert eddig a beépitett IE-n a Windows developer team dolgozott, de a Longhorn majd csak 2007-ben lát napvilágot, az IE kezdte veszíteni részesedését, a Microsoft persze ezt még véletlenül sem figyeli tétlenül.
  • Pheel
    #44
    Én már 2 hete használom, de ha kijön az SP2, visszaállok IE-re. Ez a FireFox egy batár nagy dög, ami annyi erőforrást zabál, hogy felháborító.
  • comet
    #43
    Ize Dante2, kipróbálod egyszer a mozilla firefoxot, pl mondjuk használod egy hétig, oks? Utána szeretném megkérdezni újra a véleményedet :)
  • Dante2
    #42
    Lehet televan buggal, de sztem a mai napig a legjobb browser a toöbbi fos között!
  • floatr
    #41
    Meg a gagyi rencergazdik miatt, akik kiesnek egy kéthetes képzésből, oszt mennek vállalati rendszer üzemelteteni.

    Mellesleg persze, hogy veszít a népszerűségéből, amikor semmi mást sem hall az ember -- még a rádióból is -- hogy megin-van-egy-bug-ezért-ne-hasznájja.
  • ReTeK
    #40
    "Csökken az Internet Explorer népszerűsége
    "
    végül is csak ezért hoztam fel az outlookot mert arról is ilyeneket írtak/mondtak, és mégis milyen népszerű (semmi gondom vele)
    kicsit elkanyarodtunk a témától
  • Pheel
    #39
    Nem az Outlook miatt terjed, hanem a hülye userek miatt.
  • fako
    #38
    Semmit nem szamit hogy milyen regit szoftvert hasonlitasz ossze. A lenyeg az hogy az osszes emailes virus outlookban terjed. 1998-ban is az outlook miatt terjedt, most is amiatt terjed, es ezutan is abban fog.
  • Mice
    #37
    már ott alig leszün nyertesei hogy win nélkül nem látod...
  • Pheel
    #36
    Mindig az utolsó 2 termékét árulja a MS minden területen. Windowsból jelenleg a 2k3 illetve az XP az utolsó 2. Sejthető, hogy a 2k árusítását nemsokára beszüntetik. A beszüntetett termékek hivatalos támogatása 1 évig él még, de vannak kivételek. Például a legtöbb patch, ami értinti az NT4-et is, szintén kijön NT4-re.

    Nem árt még hozzátenni, hogy ha rendelkezel egy Windowszal, akkor az újabb termék (Windows) már nem kerül annyiba, mintha magában vennéd. Az upgrade díja jóval alacsonyabb.
  • valaé valaé ná
    #35
    Nono. A 98-at(a ME-ről nem is beszélve) pár éve még lehetett kapni, méghozzá nem kevés pénzért. Egy rohadt service packot nem adtak ki hozzá, legalábbis nyilvánosan nem. Össze lehet vadászgatni a javításokat, de Mari néni nem fogja. Pedig járna neki.
  • Lola.
    #34
    "Különben is (külön kell írni?) mi volt az a remegő kéz, egy giga patch, meg ilyenek."

    Lásd #10.
  • h4x0r
    #33
    Történetesen tényleg nem tudom mi zajlik a Win világában, de ha jobban figyelted volna, nem a windowst hasonlítom össze a linuxal. Ez a Winesek mániája, hogy mindíg az összehasonlításra mennek rá (bocs, poén :)

    Különben is (külön kell írni?) mi volt az a remegő kéz, egy giga patch, meg ilyenek.

    A Windowsosok sem mindíg naprakészek a Linuxal.

    Amúgy sem vagyok Linuxos, csak Linuxot használó, és ezt szerető ember.
  • tajfun
    #32
    Az atlagember szamitogepet is ritkan hasznal. Gondoljunk csak az atlag niggerekre, indiaiakra. Nekik ugye teljesen mind1 hogy win98 vagy xp, vagy linux. Valahogy nem igazan ebbol kell kiindulni. NEM AZ 1000 EVES WINDOWST KELL OSSZEHASONLITANI A 0DAY LINUXXAL!!! Ez a baj a linuxosokkal, mar regota azt se tudjak mi tortenik a windows vilagban, leragadtak a 10 evvel ezelotti technikanal.
  • tajfun
    #31
    A 98ban keszult win98tol meg ugye nem kell elvarni hogy megfeleljen a 2004es elvarasoknak. Gondolom a Ford T modellbol se hianyolod az ABSt, legzsakot...
  • Pheel
    #30
    Ja! És mikor minden érvét megcáfolták, akkor elkezdett személyeskedni, természetesen alaptalanul.
  • Pheel
    #29
    Nem OE-ről volt szó, hanem Outlook-ról.
  • SirBubu
    #28
    az outlook express szerintem is bele van növe a windowsba, legalábbis WIN ME-ig biztosan, xp-t meg nem ismerem
  • Lola.
    #27
    szerintem akkor menj utána, jobb lesz...
  • comet
    #26
    Szegeny pici Pheelt bantjak? :p Szerintem teljesen normális dolgokat vetett fel :)
  • Pheel
    #25
    Szánalmas vagy...
  • BlackRose
    #24
    A biztonságra meg csak annyit szolnék, hogy NINCS, és az mindegy, hogy MS vagy X alkalmazás, minden termék egyformán nem biztonságos (az összetettség fügvényében persze), a kérdés csak az, hogy mennyi rést fedeztek fel benne. Aki ezt másként gondolja, az jobb ha a biztonságrol nem irkál, mert egyszerűen nem ért hozzá.
  • ReTeK
    #23
    ez van, de köszönjük hogy felnyitotta a csipánkat
    ennek örömére
    el is megyek a kocsmába sörözni egyet (vajon milyen lehet odakint az élet? egyszer próbálja ki ön is)
  • BlackRose
    #22
    Nem szabad elfelejteni, hogy ennek az 1%-nak nagyrésze a Mac miatt van, vagyis a Macen nemrég majdnem 100% IE volt, de mostmár mivel az IE nincs az OSX-ben hanem Safari, ezért van visszaesés, na persze nem akarom az alternatív böngészők sikerét lenullázni, mert még jó, hogy egy 4 éves IE végre komoly ellenfelekre talált, eppen ezért a közelmúltban a Microsoft aktiválta az IE developer team-ot, és hamarossan jön az IE 7. Na de remélem a versénynek mi felhasználók leszünk a nyertesei.