613
National Geographic Society írásai, fotói, munkái...
  • Galy
    #52
    megnéztem photoshoppal, és nem igazán stimmel a tükörkép! :)

    de ez már lejárt lemez
  • ollie
    #51
    Állítólag ez a hamisított kép. :))
  • Galy
    #50
    még! :)
  • atk
    #48
  • atk
    #47
  • atk
    #46
  • Galy
    #45
    nem megy, hagyjad :)
  • atk
    #44
  • G_ArchAngel #41
    az, de a bagoly felismerte a problémát, de még küzd ellene:)
  • ollie
    #40
    Akkor ez a bagoly mondja verébnek esete? ;)
  • G_ArchAngel #39
    de, ha alkoholt fogyasztok - másnap meg utálom magam, de köv. buliban megint rágyújtok...:)
  • ollie
    #38
    Remélem te nem dohányzol. ;)
  • G_ArchAngel #37
    Lehet, hogy ez együtt jár azzal, hogy mi vagyunk "a föld írányítói", de gondolj bele: a többi gerinces lénynek, miért nem célja a természet pusztítása: az elefánt kitaposhatná, kitörhetné a fiatal fákat, csakúgy hobbyból, mégsem teszi.
    Gondolom Te már láttál olyat, hogy a "hülyegyerek" kitöri a parkban a fiatal növényeket, mert Ő attól erősebbnek érzi magát...
  • Galy
    #36
    értem amit mondassz
  • G_ArchAngel #35
    ha őszintén végignézed a történelmet, a környezetpusztítást és természet felelőtlen kizsákmányolását, akkor ha nem is számottevően, de minden ember benne van...
    Csak egy apróság: mi lenne, ha senki nem dohányozna az egész világon?
  • Galy
    #34
    inkább az "egyén", mint az egész faj, nem?
  • G_ArchAngel #33
    Sajnos a természet egyik legnagyobb tévedése az emberi faj...
    Én igazából azt sajnálom, hogy ezek még mindig túl enyhe büntetések: egy 4-6 évig terjedő elzárás jobban visszafogná ezeket a beteg embereket...
  • ollie
    #32
    Milyen rohadt, köcsögök vannak! Remélem a max bűntetést kapja.
  • Dzsini
    #31
    az én nagypapám is volt hadifogoly valahol keleten... de túl sokat nem beszélt róla. inkább fotózgatott :)
  • G_ArchAngel #30
    ok, köszi, ez én nagyapám legfőbb elfoglaltsága orosz házak tetejének újraácsolása volt - mint főállásű doni hadifogolynak...
    vhol láttam képeket róla, majd megkeresem...
  • Dzsini
    #29
    békebeliek :) legkésőbb 70es években kiadott dolgok (de van világháborús és azelőtti is - nagypapám fotós-grafikus volt, és légifelderítő a háborúban)- természetesen az új technológiát nem ismeri, de a módszerek azóta se változtak lényegükben...
    majd csinálok pár képet
  • G_ArchAngel #28
    Csinálsz majd néhány fotót? Ezek iylen békebeli időkből származnak vagy azért fiatalabb könyvek?
  • Dzsini
    #27
    én megörököltem nagypapám fotóskönyveit (plusz ő tanított fotózgatni kb 4 éves koromtól haláláig) - nem ugyanaz a stílus, de ahogy boltban belenéztem az NG-s könyvekbe, nem lényegesen eltérő a dolog.
  • G_ArchAngel #26
    a fotós könyveket neked is melegen ajánlom: kicsit ledöbbentem, hogy mennyi minden van, amit még kezdő szinten sem tudtam eddig...
  • Dzsini
    #25
    akkor mégse kérem el a címedet :) (fiúk, mégsincs meló...)
  • G_ArchAngel #24
    magyarul:)

    video felvételem nagyon sok van, mert régen nálunk nem volt, és bp-i rokonok vették fel nekem...
    DVD-m eredeti 4, és pár biztonsági másolat...
  • Dzsini
    #23
    "majd az összes könyvük, dvd-jük, videójuk megvan..."

    ahogy a nemzetközi oldalukat nézem 100 feletti csak a dvd kiadványaik listája, és van ami 9DVD-s... vhs-en meg szinte az összes műsoruk megjelent, azt egy budapesti boltban láttam egyszer, kb 3 polc volt tele csak sárgakeretes kazikkal...
  • G_ArchAngel #22
    Újabb állatkínzás...

    Sajnos jobb topicot nem találtam rá, de érdemes elgondolkodni azon, hogy a maximum kiszabható 2 év elzárás miért nrm fogja vissza az ilyen beteg embereket...
  • G_ArchAngel #20
    Igazából a topic lényege az lenne, hogy a természettudományi híreket kidumáljuk...
  • G_ArchAngel #19
    Én előfizető vagyok, majd az összes könyvük, dvd-jük, videójuk megvan...

    nem fanatizmusból, hanem mert félelmetesem igényesek...
  • Eye-scream
    #18
    Mármint a magazint nem szoktam olvasni...
  • Eye-scream
    #17
    Nem szoktam olvasni, de ezt az adót nézem leggyakrabban a tv-n! Nagyon jó, szép és eredeti a munkájuk.
  • FrezeR
    #15
    nagyon jó kis csatorna én is sokat nézem!
  • CSOCSO
    #14
    akkor loreal
  • Pyx #13
    NG reggel, este ,mindég. Viszont neten nem szoktam olvasni, link goto bukmark, htx
  • Bandee1987
    #12
    Egész jó csatorna a natgeo, apám éjjel-nappal azt nézi. Bár én a Discovery-t jobban szeretem, de azért ez a csatorna is jó.
  • G_ArchAngel #11
    mert megérdemli:)
  • CSOCSO
    #10
    nem rosz a NL csak me kellett ekkora betukkel irni a topicnevet?
  • G_ArchAngel #9
    én minden reggel elolvasom az NGO híreit, mert egyszerűen ez a legszínvonalasabb online természettudományos magazin (M.o.-n)
  • G_ArchAngel #8
    majd egy-két értelmes ember életben tartja:)