74
Van ilyen? Lesz ilyen? Egyáltalán mekkora érdeklődésre tarthatna számot?
  • blackgamer
    #74
    Far Cry 2-ben egyik választható karakter Paul Ferenc
  • Szabi1991
    #73
    baj hogy fel akarom éleszteni a topikot ? :D
  • akyyy
    #72
    #69
  • Szabi1991
    #71
    a Race Driver Grid-ben több magyar versenyző (AI) is van :)

    pl. a csapattársam, és alatta egy másik Magyar versenyző :D

    (Péter grafikus, Tamás meg programozó, bár a Magyar Rx-8 as kupában is indult, egy Strezeneczki Tamás, ha jól googléztam ki :)
  • gettobuxa
    #70
    asszem a crysis összes járművét magyarok csinálták
  • Szabi1991
    #69
    a Race Driver Gridben is tuti lesz vmi kis apróság, az egyik grafikus magyar :))

    (elméletileg a héten jelenik meg Európában PC-re)
  • Randal
    #68
    Ehhez csak annyit, hogy rengeteg játék jelenik emg, ahol bizonyos területek bedolgozói magyarok. Így lehetséges az is, hogy belecsempésznek pár ilyen easter egget:)
  • Szabi1991
    #67
    Project Torque-ben van magyar Rally pálya :))

    bár igaz, hogy a magyar Invictus játéka, de az amcsiknak csinálták :DD
  • akyyy
    #66
    UP
  • Jancs
    #65
    Mi van a World of Chaossal, németül megjelent, magyarul sosem fog? Pedig nagyon vártam az első magyar RPG-t.
  • Qwerty4
    #64
    A Dark Messiah of MaM-ben is volt valami magyarnevű csávó, akinek a holttestét le kellett ereszteni, hogy ne lógjon ott a végefelé...
  • blackgamer
    #63
    Witcherben Zoltan Chivay az egyik szereplő neve
  • Neoncsoves
    #62
    honfoglaló
  • Kicsikiraly
    #61
    nem tudom ki olvassa még ezt a topikot, de helyes az Atilla is. ez egy ősi hun szó, a jelentése Az élet tudója. ebből a szóbol lett az Attila nevünk. és Atilla, a hunok vezére két l-lel írta, utána lett a két t-s változat. :P
  • blackgamer
    #60
    PC Dome-on magyar játékfejlesztések nyomonkövetésére létrejött egy blog
  • blackgamer
    #59
    most játszottam a ParaWorld demójával Béla az egyik fószer neve akit irányíthatunk :)
  • Szabi1991
    #58
  • Qwerty4
    #57
    Hamarosan jön az MTV elfoglalós játék...
  • Faterx
    #56
  • Vlala #55
    nehogy már kihagyjátok a 18 WoS Across Hungaryt! Vagy az utódot, a pttm hungaryt...
  • Gregorius
    #54
    No meg majd mindegyik magyar játéknak van magyar vonatkozása.
  • Gregorius
    #53
    Igen, Alone4 pl.
  • dronkZero
    #52
    Ezzel kezdődött a topic. :)
    Én csak csodálni tudom azt, aki arra a szarra bassza el az idejét... :]
  • akyyy
    #51
    UP:
    1848 is magyar témáju játék :DDD
  • akyyy
    #50
    kazza
  • Gabe18
    #49
    Nem tud erre a Combat Mission-ra valaki egy letöltő helyet?Akár fizetős is lehet.
    Kiprobáltam a demóját,és egész tetszik.Azt nem mondom mondjuk hogy minden tiszta,meg tudom mi miért történik,de stratégia előéletemet tekintve ez nem is csoda...
    Azért jó mert a holtidőkben lehet szöszölni az egységekkel,azt nem kell sietni.
    DC+ -t ne mondjátok...
  • Axon
    #48
    CMBB mindenképpen különleges az biztos. Talán ez volt az elő program, amikor a magyarokat teljesen egyenrangúakként kezeltek egy játék elkészítésekor.
    - Nem holmi kiegészítőben jelentünk meg (pl. Medieval Total War, Cossack).
    - Nem holmi gyatra kis mellékszereplőként: teljes magyar harckocsiállomány, teljes gyalogsági állomány, egyenrangú paraméterekkel.
    - Katonák magyar szinkronnal beszélnek. (No comment)
  • CarajoEsp
    #47
    Én is épp a Combat Missiont akartam írni.
  • weine
    #46
    A Tropico magyar részét ő szinkronizálta narrátorként:))
  • Vlala #45
    Honfoglalás 3D - van hét embered, be kell velük terelni 600 000 magyart a Vereckei-hágón át a Kárpát-medencébe...
  • Axon
    #44
    A Combat Mission 2 -ben vannak magyar katonák és magyar tankok. Ez egy körökre osztott RTS :-). Pontosabban kiadsz minden egységnek parancsokat aztán 1 percen át harcolnak real time-ban. A magyar katonák magyar szinkronnal beszélnek, pedig ezt a programot eredetileg amerikában adták ki és nem Magyarországon fordították le magyarra.

    Az Acélszív (Hearts of Iron) -ben is lehet magyarországgal kezdeni. Ez egy táblás stratégia valós időben.

    A Sudden Strike 2-ben is vannak magyar tankok, bár ez csak egy hozzá készült mod segítségével használhatók.
  • Johnyy
    #43
    Sorry Attila (helyesírás...) Most ugyis büntibe vagyok dzsukival együt mi? hehe
  • akyyy
    #42
    Star Fleet Command 3-ban vagy egy olyan hajó aminek az a neve hogy :

    U.S.S. Budapest.
  • Hunnenkoenig
    #41
    Az nem AtiLLA, hanem ATTila. Az Atilla az egy rövid kabat feleseg, amit a huszarok hordtak :-)
  • akyyy
    #40
    én ilyet a mIrcben láttam
  • Johnyy
    #39
    A Strongoldban írjátok be jatekosnévnek hogy Lord John
    na most én ezt írtam be és ha belépsz akkor névszerint rádköszön,valami felylesztő lehet aki poénból magát is integrálta.... ;)
  • akyyy
    #38
    de én magamat csinálom meg benne
  • Johnyy
    #37
    Figy, akor majd én is jelentkezek hogy benne akarok lenni a tizensokadik kiegben mint szellem vagy egyéb.....
    "magyar vok nem turiszt...." márkával
  • akyyy
    #36
    nemtom. de lesznek hozzá kiegészítők. ja meg én is bene leszek
  • Johnyy
    #35
    Uhrin Benedek mért nem? (nem poén)