74
Van ilyen? Lesz ilyen? Egyáltalán mekkora érdeklődésre tarthatna számot?
  • Johnyy
    #34
    Elszáltam a balatnon Füred felett de nem látam a kedvenc strandomat :( Pedig úgy nem bombáztam volna le !! ;)
  • Johnyy
    #33
    Az Atilla név egyszer feljön a Gothic2-ben is ,, namost asszem az ADrienn meg az Atilla meg az Emese ősi magyar nevek aminek nincs angol megfelelőjük.....

    Nameg a IL2-Forgotten Battles
  • akyyy
    #32
    Sims 2-ben Ganxta Zolee is benne lesz állítólag. ;-)
  • Takezó
    #31
    magyarok csak 1 pályán vannak és attila meg nem magyar :D
  • akyyy
    #30
    Age of Empires 2:Conquest-ben meg a Hunok vannak. Attila a hun. Meg magyarok
  • Pluskast
    #29
    Crusader Kings-ben lehet lenni a magyar királysággal, meg az árpádházi királyokkal is:)
  • Sephi
    #28
    Command and Conquer legeleso reszeben is athaladunk Budapesten majd Artandon :)
  • hykao #27
    Splinter Cellben a burmai (ma Mianmar) pályákon (2 db.) a csatornafedelek valóban a Fővárosi Csatornázási Művek csatornafedeleinek másai.
    A Splinter Cell 2-ben is ugyanazt a textúrát használják, azzal a különbséggel, hogy a címer maradt, a szöveg helyett viszont betettek középre egy "Jakarta" feliratot, mert ugye Indonéz pályán láthatjuk ezeket...
  • hykao #26
    Én nem vettem észre francia akcentust. Pedig az összes dumát próbáltam meghallgatni benne.
  • hykao #25
    Igen a Hitman első részében van budapesti küldetés, ami a Gellért Hotelben játszódik (kicsit átnevezve Galárd Hotel vagy mi a szösz), erre emlékszünk vissza a Hitman 3-ban - egyfajta élet-halál közti álomban - kicsit másként.

    A Hitman fejlesztői közt számos magyar van. Ezenkívül a zenéjét a Magyar Rádió Szimfónikus Zenekara játszotta fel.
  • akyyy
    #24
    aha, azzal játszom, magyar a pálya, meg a nagy Gallárd(!) szálló. meg legjobban a Virágbolt tetszett. Azon röhögtem nagyokat.

    Meg mindenki francia akcentussal beszél benne. legalább is magyaro.

    Splinter Cellben meg a honkongi vagy melyik pályán meg a csatorna teteje is pesti :)

    Ja meg az összes hitman részt magyarok zenélik. Ki is jelent tán cd. nem?
  • HiPPoNaX
    #23
    Télleg hitman 1-ben is van vmi pálya ahol a Gellértfürdőben kell levadászni vmi csávót - nemhiába magyar asszem a producer :)
  • Ottto
    #22
    Hmm. Nem találkoztam már ilyenekkel, de sok olyan játék van amiben benne van apró kis országunk valamilyen formában.
    pl.: A Grim fandagoban magyarul káromkodnak :D
    A hitmen 3ban pedig ellátogathatunk magyarországra ahol az embörkék rendesen magyrul lökik a szöveget. Ki lehet őket hallgatni, és qrvanagyokat lehet röhögni :DDD

    Magyarország ha máshogy nem is hát az erdélyi legenda (drakula, vámpírok) alapján előjöhet játékokban vagy akár filmekben (pl.:underworld)
  • HiPPoNaX
    #21
    Az első Rainbow Sixben a Bős-Nagymarosi konfliktushoz kapcsolódva kellett a gáton irtani a terroristákat anno, még útjelző tábla is volt Budapesttel és Szegeddel rajta :)
  • nick név
    #20
    Europa Universalis II-ben lehet a magyarokkkal lenni, The Entente: World War I Battlefields-ben ha az Osztrákmagyarmonarchia-val vagy a katonák + a parasztok magyarul beszélnek
  • BBird
    #19
    A budapest módban elég jól kivehető, hogy Bp felett repkedsz.
  • Doma #18
    A Panzer Generalban anno volt magyar pálya magyar harckocsik, magyar városok, Lake Balaton, stb, sőt ott abban Voronyezsnél ott voltak a magyar egységek.
    Asszem a második részben is volt magyar vonatkozású pálya, de ebben már nem vagyok biztos!
    Ha jól emléxem akkor volt valamilyen point and klikk tipusú kalandjáték, nem akarok hülyeséget mondani de olyasmi volt asszem a címe hogy Gyilkosság az Orient Expressen- Szal ott elvileg volt Magyarország is mert ugye a vonat Párizsból Isztambulba tartott.
  • Doma #17
    A honfoglaló is ilyen :)
  • hykao #16
    és ezekben a repülőszimulátor játékokban fel lehet ismerni a tájat?
    vagy mennyire hű?

    pár képet nem tudnátok belökni?
  • hykao #15
    aha, értem
  • lwb
    #14
    kiválaszhatod a magyar királyságot és játszhatsz velük. akár egész európát meghódíthatod a magyarokkal. magyar nevük van a királyoknak, van új egység a jobbágy infantry vagy mi. ilyesmi nem sokat nyomultam vele, de ennyi lejött.
  • mukika
    #13
    ennyi erővel akkor a Fifahoz volt anno és van is Borsodi Liga! :D
  • ShaiHulud
    #12
    IL2-sturmovik forgotten battles ban is vannak kuldetesek magyarorszag felett, pl balaton videke.
  • BBird
    #11
    Rainbow Six első részében a Magyar-Szlovák határon kell egy gátnál terroristákat likvidálni. Az úton meg a táblán mutatja, hogy milyen messze van Budapest, meg Győr... ha jól emlékszem.
  • BBird
    #10
    Kovatch nem csak magyar földön van, hanem lengyelben, szlovákban, csehben, aztán szlovén, horváth... :-) Szaporodnak, mint a nyulak. :-))

    Van a Flight Simulator 2004 -hez egy Budapest mód. :-D
    Railroad Tycoon 2 -ben van Budapest, de kb. úgy jelöli, mint valami vidéki tanyát! :-D
  • hykao #9
    Ennél kicsit több vonatkozásra vágynék...de hiába...
  • The Garrett
    #8
    Cossaks ban vannak HUN ok.
    Aztán ha jólemlékszem valamelyijk Deus ex ben is volt 1 Dr. Kovatch

    mmmm..
  • hykao #7
    Hát ez az... én is csak a Hitman 3-ban a budapesti pályával...
  • mukika
    #6
    én még soha nem találkoztam ilyenekkel. :(
  • hykao #5
    Ezt vágom, a magyar vonatkozásra gondoltam.
  • lwb
    #4
    Körökre osztott stratégia, 3d-s real time csatákkal. Mint a többi Total War (Shogun, meg a most készülő Rome). De itt egy link hozzá, ott van bővebb info meg screenek is.
  • hykao #3
    kicsit bővebben légyszi!
  • lwb
    #2
    Medievel Total War: Viking Invasionben lehet magyarokkal is lenni. Egész pofás és érdekes.
  • hykao #1
    Az 1848 c. készülő játék kapcsán, van már ilyen egyáltalán???
    Mármint magyar témájú játék.
    Tud valaki ilyenről?

    De olyan is érdekelne, mint pl: a Hitman és Hitman 3-ban a budapesti pálya (Gellért Szálló)