48
Ki hova jár, miért?
  • desigo
    #48
    A Nagykátai strand elég jó.
  • Breki33
    #47
    nonszensz, hogy nincs diák
  • Breki33
    #46
    én tavaly se tudom mennyi volt a molótol indultam P
  • BADE
    #45
    gondolom megint emeltek
  • Breki33
    #44
    na újra indul a banzáj

    Siofókon mennyi a belépő most?
  • nemcsakfeel
    #43
    most sikerült bekalandozni, viszont tölteni nem akar
  • nemcsakfeel
    #42
    viszont nem szólnak be ha bebaszol, és a partról hugyozol a vízbe!
  • nemcsakfeel
    #41

    csak a tavakhoz buszozni/gyalogolni kell falukon keresztül..
  • csabawarchief
    #40
    hehe ;), felénk csak uszoda van, annak a kinti medencéje amit strandnak szoktak hívni az meg egész évbe nyitva van, csak húznak rá ilyen ponyva-félét
  • Breki33
    #39
    dehogy a Paksi stran még egy hónapig nyitva aztán meg irány Afrika
  • csabawarchief
    #38
    na tessék itt a nyár vége, lehet zárni a topicot :-(
  • Bandee1987
    #37
    pénzre :)
  • Laccnemotthon
    #36
    Akkor mire vártok? :P
  • Bandee1987
    #35
    jaja
  • Punkerwork
    #34
    bazzzzzeeee egy pálmafa alatt kéne pecóznom piával a kezemben nézve a tengert miközben 3 qrva maszíroz nem itt rohadnom a gép elött.....
  • Bandee1987
    #33
    Én kb. 1-másfél km-re lakok a mogyoródi aquaarénától. Az elég dura volt, amikor volt a glu-glu fesztivál, és idáig simán lehetett hallani éjjel a mjúzikot. Olyan hangja volt, mintha a szembeszomszéd dübörögtetné az autórádióját
  • Bandee1987
    #32
    Aquaarénáról: Hétvégén ne menjetek oda! Autóval elhaladtunk mellette, és kib*szott sokan voltak ott, az egész környék tele volt busszal, autókkal, és látni lehetett, ahogy bent a strandon nyomorogtak egymástól az emberek. Hétköznap viszont mehettek nyugodtan, mert akkor jóval kevesebben vannak.
  • Bandee1987
    #31
    Kurva meleg van.....
  • csabawarchief
    #30
    a Palantinuszba szokott lenni a Lazac?
  • hen-tes
    #29
    hehe :)
    az itt van nem messze :)
    én nem szeretem mer sok a zöreg..
  • zero_cool51
    #28
    A felújított Szombathelyi tőfürdő elég jó, de király még a Sárvári termálfürdő.
    Szoktam járni még Zalaszentgrótra. Kicsi strand, de elég kellemes.
    Most nyáron Bogácsra megyek a párommal. Valaki ismeri?
  • Breki33
    #27
    jobb csajokat megkérni
    régen a lüke haverok azt csinálták, hogy a jó csajok törölközőjét oda húzták mellénk

    én mindig azt hittem, hogy pofon lesz :-)
  • Breki33
    #26
    Ja a csajok továbbra is...
  • Breki33
    #25
    Idén eléggé
    Jó a víz, és kisebb a tömeg
    És a német is kevesebb hálisten
  • Aquir
    #24
    a balaton mennyire jó? évek óta nem voltam..
  • csabawarchief
    #23
    és melyik tavat ajánljátok? :]
  • Eye-scream
    #22
    1et értek mi is ilyen tavakhoz járunk fürödni és szvsz 1000x jobb bármilyen medencés fürdőnél, még a legkirályabb csúzdák meg minden mellett is...
  • csabawarchief
    #21
    hát én azért járok strandra mert stírőlöm a csajokat :D
    gondolom ezzel nem vagyok egyedül

    a dunaujvárosi strand elég gyenge, de ha pesten járok, akkor elmegyünk a borsodi beachre ahol a Lazac szokott, lenni, az nagyon zsir hely :]
  • Csacsi
    #20
    Hát utána kell érdeklődni, mi a lehetőség mogyoródon. Én megvallom őszintén nem néztem, mert nekem fél óra autóval, szóval nem egy nagy szám.

    Viszont ami biztos, hogy kemping lehetőség van.
  • zaki
    #19
    igen-igen, ez is egy jó megoldás, soxor mi is megkértünk másokat, hogy figyuzzanak a holmijainkra
  • Bandee1987
    #18
    Ez ellen úgy szoktam védekezni, hogy mindig kisgyermekes családok mellé "táboroztam le", és megkértem őket, ha ott vannak, vigyázzanak a cuccomra. És nekem még soha nem tűnt el ott semmim. Persze az értékes tárgyaimat mindig az öltözőbe raktam...
  • Taranov
    #17
    Ja és az egyik partja füvesített, 300 Ft a belépő, tisztán van tartva, vannak büfék, parkolók stb. szóval tiszta.
  • Taranov
    #16
    Én a dorogi Palatinus-tóra járok. Egyszer voltam idén a Római Strandon, de a tó jobb.
  • Matthewpamer
    #15

    rohadt jó lehet,honlap alapján.van valahol a környékén szállás?javaslom oszt.társaimnak hogy harkány után idetoljuk a seggünket!meg zalaegerszegre,meg sok jó helyre :D
  • zaki
    #14
    tavaly voltunk Spanyolországban, és ott az 1ik ehgy (vagy inkább domb) oldalán volt egy ilyesmi vizicsúszda park. marha jó volt. sajnos nem emléxem a belépő árára, de nagyon fasza volt. tele volt csúszdákkal, éttermekkel, mini golfpályával. ki si próbáltam asszem az összes csúszdát, élmény egy ilyen parkba ellátogatni :)
  • Csacsi
    #13
    Én tegnap voltam Kedvesemmel Mogyoródon, az Aquarena-ba. és nagyon jó volt.

    Egy darab cigány sem volt. Szerencsére nem voltak olyan sokan. Rengeteg csúzda, me gmedence volt. Mi nagyon jól éreztük magunkat. Aki pesten lakik, annak még messze sincs, és el sem lehet tévedni, mert az autópályáról látni a strandot. A strandról meg a hungaroringet. Láttam körözni rajta tegnap motoroskat.

    Szóval nagyon jó hely. Persze kicsit drága. A felnőtt jegy az 4200 ft. Nem olcsó. Nekem mondjuk szerencsém van, mert van ott ismerősöm, és ingyen vip jeggyel be tudtam/tudok menni. Ami azért is jó, mert elméletileg az olyan csúszdáknál, ahol csúszógumi van, ott csúszás után tovább kell adni, kivéve Vip jeggyel, szóval szinte végig csúszkáltunk folyamatosan.

    Itt van a park honlapja.

    Ajánlom mindenkinek, aki megteheti magának, mert tényleg nagyon jó, és igényes hely. Itt biztos nincsenek cigányok, mert ennyit nem adnak ki. És 500 ft-ért simán megéri az értékmegörző. Szóval irány mogyoród.
  • zaki
    #12
    igaz :P
  • The Garrett
    #11
    hehe nem feltétlenül a balcsira gondoltam. itt felénk van 100 bányató legalább van amelyik ilyen velencei tó méretű.. na oda szoktunk árogatni, és sz.tem ott tökmind1 ha 1-2 cigány beleszarik, nemugyanaz mintha 1 medencébe,
  • Matthewpamer
    #10
    harkányba
  • Matthewpamer
    #9
    Én Hakányba szoktam járni,most ujitották fel az egyik részét,szaunától kezdve gyúgymasszás minden lószar van.De én természetesen a nagy medencébe szoktam járni.Nagyon jó hely,strand melett van minden éttermek szállodák,pékségek( a lános nagyon finom!:),vannak szoba kiadók,pl. mi is kiaggyuk egy éjszaka 3-4ezer ft,van bennt egy franciágy,egy kinyitható,egy fürdő ott zuhanyzó meg wc meg mosdó,akkor konyha ott hűtő sütőlap,pult,mikor kávéfőzö meg eszközök,erkély +tv.Nagyon jó ott lenni.Ja és Gyöngyvirág üdülő a neve!