3221
  • bld
    #100
    ja ja ismerős a szitu de egyáltalán nm mondanám h gyakori:) hál istennek de ez mondjuk tényleg nm volt semmi..... nekem a telómat húzták be végülis választhattam h szétvernek-e érte vagy simán odaadom így megalázóbb volt de jóval ésszerűbb:) máskor meg mi voltunk többen:))
  • FtranX
    #99
    hát éppen elég, ha a fejét verték. Igazából nem ismerjük a körülményeket. Ilyen "keménylegények" pedig kötöttek már belé(nk)m ok nélkül és mondvacsinált dolog miatt is ("te szemeztél a csajommal!??").
  • bld
    #98
    figyelj akik látták a holttestet azt mondták h semmi egyéb sérülés nem található rajta csak a fejét verték de azt nagyon bár nyílváb a boncolásból más is kiderülhet....
    Szal valakit nagyon kihozott a sodrából vagy valakiket...
  • FtranX
    #97
    a haonon azt írják, hogy részeg volt és sokaknak beszólt. bár ez mentség egy ilyen verésre...
  • bld
    #96
    az a legjobb ha nm emléxel rá
    Amúgy tényleg gázos a sztori ott voltam amikor bevitték boncolni a kenézybe hálistennek nm láttam de az egyik ott dolgozó ismerősöm mesélte h látta hogy szét volt verve a gyerek feje és ráadásul ismerőseim vannak a jogon vele egykorúak bár közvetlenül nm ismerték...
    amúgy sztem csak okkal vernek meg ennyire embert.....
  • FtranX
    #95
    hátazért itt is előfordul...
    http://www.haon.hu/hajdu-bihar/hajdu-bihar-123358.shtm

    a mosquitos-ban egyszer már voltam, de nem nagyon emlékszem, hogy milyen volt :)))
  • bld
    #94
    mi a humor tárgya?
    [vigyorogna ő is csak nm tuggya min kell]
  • ranGer2
    #93
    :) [vigyorog]
  • bld
    #92
    hááát azért jóval kevesebben mint pesten.......
    Ha táncolni akarsz sztem menj a mosquitos-ba én mondjuk már nem vagyok egy táncolós-bulizós inkább a lazulósabb helyeket részesítem előnyben
  • FtranX
    #91
    régebben én is nagyon sokat jártam a Sárkányba meg a Tornádóba. mára már csak ritkábban, mert annyian vannak, hogy 7végén csak a lépcsőfordulóig lehet feljutni. :)
    Az a bajom debrecenel, hogy már nincs egy olyan táncos hely, ahova szívesen elmennék. Inkább az utcán iszogatunk a haverokkal. meg néha az ibolyában csocsózunk :)

    bunkók pedig itt is vannak, csak lehet szerencséd volt. :)
  • bld
    #90
    ya a biliárdszalonos boxos hely a royal, egyik legkedveltebb helyem mert az árak is elfogadhatóak és nincsen mindig tele, biliárdozni pedig kíváló és nm is kerül sokba a múltkor kilenctől kb 4ig voltunk valami ezerhatszáz forintért most ha azt szétdobjuk négy felé és kellemes a hely légköre
    a rockkocsma az sztem a jazz volt
    a lányokról pedig megegyezik a véleményünk:))
  • Bhalage
    #89
    ja tenyleg elfelejtettem emliteni hogy a helybeli lanyok/nok igencsak
    =)
  • Bhalage
    #88
    eh eleggge meg vagyok fogva =)
    sarkany es ?tornado (ami alatta van)
    meg egy biliardszalon+boxos dumalgatos hely (boxok is voltak:) a palyaudvarnal
    meg hmmm vmi rockkocsma a fazekas gimitol nemmessze, azt is turheto hely volt (bar a 13-16eves korosztaly nem az en generaciom), pesten jopar helyen ugy erezheti az ember hogy barmelyik percben kinyirhatjak (gyk koltoi tulzas), aze pozitiv volt, hogy nekemjon a 2meteres 120 kilos kigyurt kopasz es elnezest ker etc regen pest is jo hely volt, par hely meg most is jo, csak az emberek lettek sznobok v balf*szok nem tudom :)
    hehe kb ennyire emlekszem
    ti debreceniek v vmi lokalpatriotak vagytok?:) felhoztuk a topicot semmi perc alatt..
  • bld
    #87
    ibolya? amúgy pest sokkal drágább mint debrecen pesten egy gyengébb helyen is 300 körül van egy ászok míg itt 300 körül iszol egy barna kaiser-t a rövid italokról nem is beszélve...
  • FtranX
    #86
    pontosan milyen helye(ke)n voltál?
  • Bhalage
    #85
    olcso a hely es jok az arcok
    ^^
  • bld
    #84
    az jó dolog:)
    amúgy mi volt meglepő
  • Bhalage
    #83
    mert pesti vagyok es inkabb itt bulizom?:)
    a csaj akivel (miatt:) voltam meg sz*rik a fejemre
    egyebkent kellemes meglepetes volt :>
  • bld
    #82
    "(eloszor es utoljara)" miért??
  • Bhalage
    #81
    nesztek porges:mult 7vegen voltam debrecenbe eccaka (eloszor es utoljara)
    jejeje
  • bld
    #80
    ismét pörög a topic.......
  • bld
    #79
    én néha egy üvegnek is tudok örülni:))
  • parizer
    #78
    öö... gimnázium? vagy ezek szerint inkább általános....
  • FtranX
    #77
    szerintem sokam még egy láda sörnek is örülnének :) (mint pl. én :) )
  • bld
    #76
    természetesen iszonyat sok pénzt kocsit meg házat meg nyaralást:)))
  • bld
    #75
    Balázska(sztem tudod melyik most nm írom ide mert szégyellős vagyok) vagyok és elsőtől a negyedik osztályig voltunk oszt. társak ha jól emlékszem
  • FtranX
    #74
    és mit ajánljunk fel nyereménynek? :)
  • parizer
    #73
    hát Te meg ki vagy?
  • bld
    #72
    vagy rakjunk bele pucérnős képeket
  • bld
    #71
    reklámozni kéne vagy nyereményjátékkkal népszerűsíteni
  • FtranX
    #70
    jah.

    eddig is olyan pörgős volt :)
  • bld
    #69
    jó kis pörgős topik lett ez.......
  • bld
    #68
    ja nm azért írtam csak h milyen "kicsi" a világ
  • ranGer2
    #67
    gondolom.. amugy nagy cucc... :P
  • bld
    #66
    igenamúgy tényleg nm jáccásiból mondom
  • ranGer2
    #65
    parizer volt osztálytársad? höhhe.... :P
  • ranGer2
    #64
    höööö nemmondom meg mert idejössz kunyeráli! :DDDDD
    (csak szar poén)...
  • bld
    #63
    :) azon belül
  • FtranX
    #62
    én Debrecenben :P
  • bld
    #61
    az:) amúgy ki merre lakik?