3221
  • SLICK
    #140
    PANGÁS van
    MI lesz így velünk debreceniekkel? Semmi story így meghal a topic!
  • SLICK
    #139
    sehol sonka?
  • SLICK
    #138
    MIndegy de a debreceni csajok hamarabb elérhetőbbek, nem úgy mint pl.:Bp, Pécs meg f@szom vége...
  • FtranX
    #137
    hát, szerintem meg a nők mindenhol egyformák! :))
  • SLICK
    #136
    ÁÁ köszönöm ezt a szíves fogadtatást!! Bár NAgyhegyesen lakok 22-kmre Debrecentől de szeretek oda járni mivel nővéremék ott laknak!
    Lényeg sok a jó nő de egy se normális TISZTELET a kivételnek ami ritka! Azért remélem nem baj?
  • bld
    #135
    légy üdvözölve a topicban
  • FtranX
    #134
    Üdv a klubban! :)
  • SLICK
    #133
    BOcs srácok most láttam meg ezt a topicot én is Debreceni vagyok!
  • bld
    #132
    amúgy ki merre lakik és hova szeret járni kis városunkban?
  • bld
    #131
    az lehet:))
  • FtranX
    #130
    ja, azt már mondtad :)
  • bld
    #129
    :)) mármint a városban(nm csak tanulok)
  • FtranX
    #128
    hol? a DE-n? :))
  • bld
    #127
    én itt is lakom:)
  • FtranX
    #126
    ja, énis
  • Zoleeca
    #125
    Jah, a DE-n tanulok (állítólag). Miért te is?
  • FtranX
    #124
    itt tanulsz?
  • bld
    #123
    hát akkor itt az ideje nekiállni:))
  • Zoleeca
    #122
    Nem jártam túl gyakran, de még tavasszal megvolt. Nyáron meg nem vagyok Debrecenben. Most ősszel meg még nem volt időm bulizni Debrecenben
  • bld
    #121
    hát akkor te se jártál oda olyan gyakran:)
    szal nyomozós játék amúgy nm gyenge, enyhén szopatós:))
  • Zoleeca
    #120
    Ez tetszik :)

    A montázs megszűnt?

    parizer: hát én is meglepődtem, hogy téges megvertek...vannak emberek.
  • kiserik
    #119
    A haverokkal játszunk egy játékot. Mondunk olyan személyeket, amelyeket csak az egyikünk ismer, és minél több dolgot ki kell deríteni róla. NEkem ez a feladat. Ez a Hunor nevű tag, de nem tudok róla csak anyit, hogy Debrecen környéki, 32 éves, 8 évig volt menyasszonya, most meg kb 1 hónapja van új barátnője. Feladat még a csaj is, de őt már megtaláltam, szal már csak a srác kell. Ja, és kikötés, hogy nem lehet egyenesbe rákérdezni, hogy: szasz! mongyá mán valamit magadról! Meg közeli hozzátartozót sem lehet faggatni. [ilyen idióta nyomozós játék :P]
  • bld
    #118
    csaj létedre fényes nappal megvertek????
  • bld
    #117
    amúgy a montázs már régen megszűnt talán valamikor a nyáron mert a tulaj betegeskedik a lánya meg nm tudja vinni a boltot az egyetem mellett....kár, jó hely volt..
    amúgy mostanság a havannába a royal-ba meg a sirályba(tóci) járogatunk kultúrált helyek nincs üvöltő zene szal mindenkinek tudom ajánlani aki nm ilyen pörgős fetrengős fajta
    Amúgy én ismerek látásból egy 30 év körüli csávót a kövéregérben láttam és őt szólította valaki hunornak ilyen magyarországos póló hosszú haj és bajusz asszem szakáll is lehet h az akire te is gondolsz. Amúgy miért keresed azt a csávót?
  • kiserik
    #116
    Ja... De azért köszi :)
  • kiserik
    #115
    Ha biztos, hogy fiatalabb, mint 32, akkor az nem az, akit én keresek :(

    Esetleg másvalaki?
  • FtranX
    #114
    látásból ismerek egy Hunor nevű égimeszelő srácot, de ő biztos hogy 32-nél jóval fiatalabb.
  • kiserik
    #113
    Nem tudom, de lehet. Mét ismered?
  • FtranX
    #112
    Nem egy nagy magas (>195cm) srác?
  • kiserik
    #111
    Boccs, hogy csak így betörök ide nem Debreceni lévén, és elég blődségnek fog hangzani, amit kérdezni akarok, de nem ismertek egy Hunor nevű tagot Debrecenben? 32 éves, ha jól tudom. Többet nem tudok róla, de hátha.
  • parizer
    #110
    nem jó koncertre mentem...
  • FtranX
    #109
    amúgy a 7végén megfordultunk a Tornádóban és az Ibolyában, végül pedig a Joy-ban kötöttünk ki. Sikerült pont "jó" állapotba kerülni, de akkor jöttek a "Ivás alapján találd ki, hogy milyen Martinit iszol!"-csajok...
  • FtranX
    #108
    miért??
  • parizer
    #107
    ja, és édes kopasz bácsik engem is vertek már meg, a bem tér közelében, fényes nappal...
  • parizer
    #106
    a montázs az jó! régebben én is gyakorta megfordultam a fácánban, néha a jazzben, de azt hiszem már egyik sem az én esetem. nincs a megszokott társaság. most hétvégéna géniuszba mentünk, aztán meg az ibizába. kellemes csalódás volt!
  • FtranX
    #105
    akkor gondolom már melyik lehet az, csak a neve nem ugrott be. Majd valamikor megnézem.
  • Zoleeca
    #104
    A Montázs az valahol a Bem tér környékén van. Ahogy jösz a Nagyállomás felől a vilivel, leszálsz a Bem térnél, aztán jobbra indulsz el asszem a Nyíl utcán, a következő nagyobb kereszteződésnél kell balra fordulni, és kb 20 méter után ott lesz a sarkon. Van csocsó, fotelek, kellemes (nem üvöltős) zene, lehet nyugodtan beszélgetni. Jó hely. Azt hiszem az árak sem olyan vészesek.
  • FtranX
    #103
    jó kis történet. :) egyszer (15 évesen) belénk haverommal a buszmegálóban kötött bele három köcsög 18 körüli gyerek. Nem nagyon bántottak, csak a haverom kapott egy pofont az én fejem mellett meg rúgdosták a buszmegálló plexi-üvegét. Akkor be voltunk szarva rendesen.
    Most nem úsznák meg orrtörés nélkül...
  • FtranX
    #102
    a Montázs az hol van?
  • Zoleeca
    #101
    Szaisztok!
    Nekem is van egy "jó" sztorim. Azthiszem a Hangfogóból jöttünk ki (csak lenéztünk hogy mi az), én már eléggé iluminált állapotban voltam, énekletem az utcán (Junkies-t). Erre kijött utánunk 3 kemény gyerek (tudjátok: rövidhaj, izomagy, bőrdzseki meg hasonló "én vagyok a kemény legény" szerelés) aztán jól belénkötöttek mert énekeltem. Bár pont engem nem ütöttek meg, de végülis sikerült nagyob balhé nélkül lelépni.Ez már kb 4 éve volt.

    Mostanában nem gyakran járok fel, régebben az Ibolyát látogattuk nagynéha, azelőtt a Fácánt (ez is egy érdekes hely), esetleg napközben a Petőfi. De a legjobb nyugis hely szerintem a Montázs.