3221
  • Láma!
    #180
    :DD
  • bld
    #179
    no az ellen nm véd az biztos!
  • Láma!
    #178
    nám!!
    nekem itt is joak!:P
  • bld
    #177
    tünés vissza téktopikba!
  • Láma!
    #176
    khm, nemtom...
  • bld
    #175
    hát te h keveredtél ide?:D
    oksa amúgy majd szólok, amúgy ellopták, vagy mi lett vele, h ennyire keresed?
  • stone
    #174
    Jóvannna', azt hittem ilyen kizsbutavagy :P
  • Láma!
    #173
    ok, majd szolok!
  • parizer
    #172
    naggyon vicces. azt hiszem, ezesetben nem díjazom a humort.
  • stone
    #171
    Miért, bejön a sofőr?:)
  • parizer
    #170
    na heló. bár már írtam egy másik topikba(meg még egybe fogom is), de azért mondom Nektek is: keresek egy fehér hármas golf kombit, IBA-828 rendszámmal. ha látjátok, mindenképp jelezzétek nekem, jó? nagyon fontos lenne! köszi!
  • bld
    #169
    hát szépen megszednénk magunkat az biztos viszonylag rövid távon:)))
  • FtranX
    #168
    ja, vagy fancsika fele építeni egy kis házat, jó nagy pincével :), aztán sűrűn látogatni a nagymamit. :))
  • bld
    #167
    mondjuk bicókertbe egy huncut kis cannabis ültetvényt locsolgatni, a házikóban meg mondjuk lehetne még egy labor
  • FtranX
    #166
    ja! pont mostanában említettem nagyanyámnak, hogy mi lenne, ha egy kis nyugdíjkiegészítés fejében kiköltözne valahova debrecen határába valamelyik kertségbe.
  • bld
    #165
    ja főleg ha a nagyi kertjében nyomod mintha zh-ra kéne vagy laborvizsgálatra kell:))
  • FtranX
    #164
    de annál kisebb a lebukás veszélye is :)
  • bld
    #163
    mintha azért nm kapnál ugyanúgy 10 évet:)))
  • FtranX
    #162
    ja, csak az is benne lenne a dologban, hogy kapunk 10 év sittet :)

    akkor már inkább legyen fűtermesztés :)
  • bld
    #161
    és mi meg itthon ülünk és nézünk ki a fejünkből ahelyett h nekünk is lenne 50 milkánk.....elég a kockulásból, ideje a tettek mezejére lépni!
  • FtranX
    #160
    én csak annyit tudok, hogy a piac utcai OTP hátsóbejáratánál támadták meg a pénzszállítókat (az egyiket vállonlőtték) és elvitek 50 millkát. :)
  • SLICK
    #159
    Nem semmi rablás volt Debrecenben nem tudtok valamit elkapták a gyík csórókat? Nem hallottam valami túl sokat a hírről...
  • bld
    #158
    azért néha jó tudni h vannak:))
  • stone
    #157
    Amúgy tényleg nagyon elvétve látni rendőrt:)
  • bld
    #156
    ja az más mondjuk kisváros....
  • Zoleeca
    #155
    Én most Újfaluról beszéltem :) Bocs az offért :)
  • bld
    #154
    hát azért ott is megfordulnak de sztem inkább a külvárosi részen járőröznek gyakrabban
  • Zoleeca
    #153
    Én nem értek, hozzá... lehet hogy nem a km-t nézik hanem a benzinfogyaztást, nekem is csak mesélték...de az tény hogy pénteken/szombaton mindig megyek fel és soha nem látni egy rendőrt sem, pedig elég sokat mászkálunk, meg aztán hazafelé kb 20 precet gyalogolok a főutcán...sehol egy rendőr.
  • bld
    #152
    hát nekem hálistennek a pozitív tapasztalatok vannak túlsúlyban majdnem minden hónapban igazoltatnak egyszer és állandóan köröznek felénk én nyugodtan indulok haza és a körülményekhez képpest meg vagyok elégedve a közbiztonsággal, legalábbis felénk....
  • stone
    #151
    Lol, mégis hogy lenne meg a kilóméter ha a váltóból jón ki a kilóméterspirál?
  • Zoleeca
    #150
    Nálunk meg állítólag a benzinkútnál járatják a motort hogy a kilométer meglegyen, ők meg alszanak...
  • SLICK
    #149
    Nálunk a lopások akkor történnek amikor a zsernyák visszamegy a szolgálati lakásába. Ja poén: Ekkor úgy kellene (szerintem) hogy egy társat ki kellene küldeni járőrködni. De ezek annyira idióták, hogy szörnyűaz az egy rendőr van és kész... De nem is bírnának betenni még egyet.
  • Zoleeca
    #148
    Elmondom én nektek, hol vannak a rendőrök amikor szükség lenne rájuk: azt az új román számot (Maia vagy mi) hallgatják full hangerőn, miközben villogtatják a lámpát az éjszakában. Ennek tetejében még ki is ülnek(!) az ablakba és úgy nyomulnak. Ez nem vicc, egy haverom mesélte, aki szintén rendőr és sajnos ő is ezek közé tartozik - és ráadásul még büszke is volt rá.

    Amúgy rendőrök vannak a főutcákon, máshol nemnagyon. Volt egy esete unokatesómnak, Berettyóújfuban. A háta mögül lopták el a letámasztott biciklit, nem mesze rendőr. Még látták a tolvajt ahogy felpattan a bringára és elteker. Szóltak a zsaruknak hogy "nézze már! ott viszik a biciklimet!!!". Szerintetek érdekelte? Ugyanmár...inkább kitölt két papírt, és felveszi a jegyzőkönyvet.
  • SLICK
    #147
    Miért zavar az téged ha Debreceni vagyok? Egyébként Nagyhegyesi vagyok 22km re debrecentől és mi van akkor?
  • FtranX
    #146
    itt van róla egy cikk:
    http://www.haon.hu/hajdu-bihar/hajdu-bihar-123358.shtm

    biztos hogy kap vagy 10 évet :)
  • stone
    #145
    A cigók ellen nem sokmindent lehet tenni ha sokan vannak, áramot a kerítésbe oszt hali Nade hagyjuk a faji előítéleteket mert bannolnak:)
    Bazz most olvasom hogy a rendőrök már jó nyomon járnak az előző témában, már név szerint is tudják ki az, állítólag a köcsögről még fényképek is készültek (mobillal) miután agyonverte a gyereket és ott vigyorog hogy milyen faszagyerek. Remélem belé rakják a bökőt a sitten, vagy köcsög lesz
  • ranGer2
    #144
    nah azt ne mond hogy te is debreceni vagy mer beszarok :D
  • SLICK
    #143
    Akkor lennék kicsit pipa ha elvinnék a gépemet Úgy legyújtanám mindet hogy namégBÜDÖS KOHEROK
  • SLICK
    #142
    Jaja hozzánk meg lopni jönnek cigányok nem pont hozzánk hanem ide Nagyhegyesre. Az ilyet meg méginkább gerincbe törném ráadásul a gépem a földszinten van...
  • stone
    #141
    Olvastátok a múlt heti Debrecen ujságot?
    Van benne egy "Gyilkosság a bermuda háromszögben" c. cikk, nagyon durva.
    Az ujvigadó előtt úgy megvertek egy 19 éves egyetemista srácot hogy belehalt sérüléseibe, ráadásul nem is debreceni volt aki megverte hanem valami Kazincbarcikai patkány. Durva hogy mik mennek már, állítólag még akkor is rugdosta a köcsög amikor már eszméletlen volt, a kiérkező mentős doktornő meg mikor meglátta és ránézett csak annyit mondott: jajjj. A srácot nem is tudták azonosítani csak a papírjai alapján, tiszta Brooklyn.
    Az ilyen kegyetlen köcsögökkel úgy kéne elbánni mint a Manhuntba Cash a katonákkal mikor machete-je van (sorry, lehet túl sokat jáccok de egy ilyet megérdemelne az ilyen féreg)