1492
Mi se maradjunk már ki !
  • Calver
    #1492
    hol vásárolnátok szegeden felsőkategóriás forgószéket, hol találok ilyet szerintetek?
  • jackoneill90
    #1491
    helo szia.

    tudja valamelyikőtök merre lehet a városban kapni azt a bizonyos jelly belly cukorkaválogatást ami záptojás ízű, büdöszokni, banán ízű lehet. ?? sos megkell szivatnom munkatársamat.
  • Aquir
    #1490
    nekem a Klauzál tér vagy a Kárász udvar rémlik nem is tudom pontosan merre.. :P elég rég voltam ott
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2015.07.01. 01:18:30
  • Calver
    #1489
    tudtok valahol kicsiny városunkban egy értelmes szabót? hátizsákon szeretnék cipzárt cseréltetni.
  • Calver
    #1488
    melyik két kutya sétált tegnap egy óra körül széchenyi téren és dumált Vaxi-ról meg ekszöszájzbúk-ról?
  • kifli
    #1487
    sörkertbe voltam akkor szüleimmel meg szomszédokkal :)
  • Calver
    #1486
  • kifli
    #1485
    begyüvök?
  • jazzy
    #1484
    kifli és calver fullosak
  • jackoneill90
    #1483
    ez itten a szögedi társkereső oldal? vannak jó csajok erre arra?
  • Aquir
    #1482
    :)
  • chhaya #1481
    Humiariból. :D

  • jazzy
    #1480
    Kéne már költözni, Makó annyira azért nem jó hely :C
  • Inv1sus
    #1479
    Sziasztok!

    Nem tudom, van-e itt köztetek egyetemista, ha van, akkor talán érdekelheti a következő csoport:
    https://www.facebook.com/groups/155882154611467/

    Cél lecserélni az éppen futó szegedi egyetemisták csoportot egy tisztább, felügyelt csoportra.
  • becauseIsaid
    #1478
    Emléxem arra a nagy viharra, nálunk a hatodikon a nagy ablak majdnem betört, pont felettünk a tizediken pedig be is tört.
  • kifli
    #1477
    Azért túlélted? Évente egyszer van, ki lehet bírni szerintem. Örülj neki, hogy nem melegfelvonulás van...
  • petee
    #1476
  • chhaya #1475
    Ilyenkor díjazom, hogy már nem lakom Szegeden. :D

    Amúgy nem is, a legjobb város a világon és vissza akarok menni. :(
  • Calver
    #1474
    ezennel gratulálni szeretnék kicsiny városunk önkormányzatának és rendőrségének, lakosokkal szemben teljesen korrekt és jól megfontolt dolog volt amit kiagyaltak, végül is csak fél órája ZENG AZ EGÉSZ KIBASZOTT VÁROS A FOGYATÉKOS KAMIONOSOK FELVONULÁSA MIATT, amit, mint megtudtam, a rendőrség biztosít, és a drágaságok úgy nyomhatják a kibaszott dudájukat, ahogy akarják - szabad nekik, a nép hallgassa csak, a tőle kialakuló migrénes fejfájást meg dugja fel magának.

    szóval még egyszer: gratulálok, szeged, én így szeretlek, csak így tovább! kérlek az esküvői meneteknél is tedd kötelezővé a duda használatát, olyan régen hallottam már a büdös parasztok azok alfaját!
  • Hegi90
    #1473
    attól félek, hogy egyszer az egyik videón én is látszódok majd, ahogy a térdig érő vízben gázolok hogy elérjem a trolit :D
  • PitLer
    #1472
    Akkoriban még nem zéró volt a tolerancia!
  • kifli
    #1471
    arra még énis emlékszem, bár inkább csak meséből, mert alsós kisiskolás voltam vagy még ovis. De valami olyan megvan, hogy épp sörkertben voltunk mikor elkezdett szakadni. Ott valami lett is a bódéval, illetve volt szomszéd srác pohárral kapkodta el a jégdarabokat. Hazafele, meg kerülgettük kocsival a kicsavart régi fákat...
  • jazzy
    #1470
    Én erre sajnos nem emlékszem mert 6 éves szolnoki lakos voltam, de ott nem rémlik ilyen erejű vihar, olyanra viszont emlékszem, hogy akkora hó volt, hogy derékig elsüllyedve próbáltunk hazajutni a suliból, fun volt :D
  • Calver
    #1469
    meg is van a pontos dátum

    "1993. június 12-én hatalmas vihar volt Szegeden, amely óriási károkat okozott a városban. A pusztító szélvihar vastag fákat tört ketté, tépett ki a földből, és dobott a villamossínekre, leszakadtak felsővezetékek. A Széchenyi tér úgy nézett ki, mint a csatatér."

    másik cikkből meg:

    "A legerősebb '93-ban volt

    Iszonyatos erejű vihar söpört végig Szegeden 1993. június 12-én. A meteorológiai intézet feljegyzései megerősítették: emberemlékezet óta nem rombolt a városban ahhoz hasonló. Szombat este a fél órán át tomboló szél 160 kilométerrel pusztított a megyeszékhelyen. A Széchenyi tér híres platánjai közül többet is gyakorlatilag széttépett az orkán."
  • Calver
    #1468
    ott van adatlapon, amikor az volt, abba sem vagyok biztos, h általános iskolás voltam-e már...

    viszont amikor reggel az ember sétál széchenyi téren és azt látja, h ügyes emberek baszottvén fák maradványait - amik előző nap még méretes árnyékot biztosítottak az arrajáróknak - épp saját kis platós járműveikre pakolják fel, na az kurvára megmarad az emlékezetében
  • jazzy
    #1467
    Temárilyenöregvagy?

    Szerk: ElnézéstMagamárilyenöreguram?
  • Calver
    #1466
    szupervihar lolwut, az olyan 15-20 éve volt, amikor széchenyi téren gyufaszálanként kapta ki a 100+ éves fákat

    mondjuk másfél hónapja se volt gyenge, az is itt-ott lebontott egy-egy fát
  • kifli
    #1465
    Igen az. Vízelvezetés, gondolom csak van valami, csak nem ekkora kapacitásra lett tervezve, haver olyat írt, hogy Széchenyi térig állt a víz :D


    jate facebook oldalán, olyanokat ír a képhez, hogy medence feltöltve, víziszimpad megvan, minden kész a bulira :D
  • chhaya #1464
    Ez a felújított tér, ahol régen a parkoló volt? És semmi vízelvezetést nem csináltak oda? De durva. :O
  • kifli
    #1463



    najó, azért picit örülök, hogy nem vagyok ott :D
  • Gvik
    #1462
    Szombatra-vasárnapra is hasonló időt mondanak.
  • kifli
    #1461
    nagyánál megtelt az a "medence" 20 perc alatt :D


    Esélyem nem lesz megnézni szerintem, mert csak pénteken megyek haza :(


  • Gvik
    #1460
    Pic, or didn't happen!
  • jazzy
    #1459
    Szerintem esik az eső
  • Hegi90
    #1458
  • Gvik
    #1457
    Vagy ugyanazt olcsóbban bármelyik nagyobb patikában/gyógyszertárban (anno én is csermákba kerestem, kettőt akartam venni, de csak egy volt és ezt ajánlották... aztán a helyi gyógyszertárba majd 500-al olcsóbb volt...)
  • Hegi90
    #1456
  • Büdös Bohóc
    #1455
    csermák hangszerüzlet
  • Hegi90
    #1454
    hol tudnék füldugót venni?
  • kifli
    #1453
    aha, eddig hiéna néven volt elérhető :)


    #1450: invitelnél tuléajdonképpen lenne ismerős (nem ügyfélszolgálaton, kicsit feljebb :)), azért is gondoltam rá, nomeg a magas sebességek, és jelenleg legmodernebb hálózat miatt.