37
  • manoG
    #37
    Hát ez nagyon szarul néz ki.
  • arty
    #36
    sztem a PONG realisztikusabb volt ...
  • karikusz
    #35
    Azt hittem valami kiru kis game lesz...hát..((..graf az nagyon tré.)..a fizika is...szerintem a készítőket fel kellene világosítani, hogy nem a 70-es években vagyunk már...:))
  • arty
    #34
    nekem ATIm van, és ment ...
  • M@TriX
    #33
    spec Atival el sem indul. :) hajrá fejlesztők

    még jó, hogy mondhatom, hogy "én megmondtam"
  • M@TriX
    #32
    a cikkben? :)
  • Szabyka
    #31
    Képeket merre lehet találni ?
  • arty
    #30
    megnéztem, grafikailag a colin1 felette áll, de ezt most 100% komolyan mondom! a táj unalmas, ötlettelen, fény/árnyék sehol, mintha egy ember készitette volna, 2 honap alatt... bár amatőr munkából is láttam már jobbat!

    Az options menü kb. 3 dolgot enged állitani, de sem a grafikai beállitások, sem semmi más nem változtat a játékon :D

    Licensz nincs, az auto semmire sem hasolit, SETUPolni viszont lehet, de minek ? Az auto teljesen unreal viselkedik, fene sem tudja miféle fizika alapján, az irányitás borzalom, alig reagál, csusztatni NEM lehet!!!

    A nézetek: egy kocsi orrára szerelt, és egy autohoz tul közeli hátsó/külső, amely 100% fixen a kocsira van szerelve!!! Azaz fix kamera, a lehető legrosszabb választás ...

    Ritka az a program, amiről ennyire biztosan merem kijelenteni, hogy rossz. Még csak esélyt sem érdemel!
  • hmm
    #29
    képek
  • hmm
    #28
    Na kijött, bár a gépek alapján...

    euro rally
  • N.E.O.!!!
    #27
    Igazad van!
  • PeeTeR
    #26
    mar megtanultam hogy kepek alapjan jatekot megitelni nem szabad.
    de azt hiszem ez egyszer kivetelt teszem mert ezek a kepek onmagukert beszelnek. ocsmanyak mar elnezest...
    rally jatekban tul sok kovetelmeny szerintem nincs...
    pl: CMR04.. ? - fullos jol jatszhato. a palyak szepen meg vannak tuzdelve texturakkal es elvezetes.. ehhez kepest ez.. boaa :D
  • Wing Rockling
    #25
    Gondoljatok csak a szupermárióra! Full directX 9, Pixel Shader 2.5, Post Filter, Bloom, Dinamikus fény-árnyék meg minden. Az a legszebb játék!
  • N.E.O.!!!
    #24
    Painkiller, Far Cry, Hitman 3? Csilivilik ez igaz, de remekül lehet velük szórakozni.
  • Wing Rockling
    #23
    Eddig egyik "csilli-villi" játék sem volt dögunalmas amivel játszottam, de ez viszont dögunalmas lesz, mert nem csilli-villi.
  • DW
    #22
    A jobb grafikától nem lesz jobb a játékélmény, szóval szar grafikájú játékoknak lehet nagyobb játékélménye, mint egy csilli-villi, de dögunalmas gammának.
  • M@TriX
    #21
    csak emlékezetből írtam, hogy rosszabb a grafikája, de köszi a gyors tesztet ;)
  • Eiki
    #20
    Már nem azért a 2 ftért, de kit érdekel a grafika ha a játék maga nagyon jó, jó a fizika meg a körítés. Nemde?
  • N.E.O.!!!
    #19
    Direkt ennek a játéknak a kedvéért feltettem a CMR2-őt, és hát meg kell, hogy mondjam tényleg szebb annak a grafikája, de az ERC biztos sikeres lesz, mert szép a fatörzs. Már csak egy jó kis terep 2-es törést kell neki adni, és a siker garantált.
  • Wing Rockling
    #18
    A Richard Burns-ön kívül csak Xpand rallynál láttam jó grafikát-amiben remélem, normális fizika is lesz, mert talán a Chrome-ot is a Techland fejlesztette, amiben ha meglőttem stukkerrrel az ember lábát 3 másodpercig rángatózott a teste, nem is beszélve a Pet Racer-ről(+Pet soccer), az is techland és nagyon gagyi! CMR sorozatot meg a neve adja el az első 2 rész sikere miatt, ERC sikertelen próbálkozás. Az Indy car series is totál szar volt, ez meg mégszarabb.
  • Wing Rockling
    #17
    Talán az egyetlen ami tetszik a játékban a fatörzsön kívül, az a fejlesztőcsapat neve: Brain in a jar... HÁHÁHÁ!
  • Wing Rockling
    #16
    ÁÁÁÁÁÁ! Gyorsan, hol a vissza nyíl, hol a vissza nyíl??? Nem akarom többet látni ezeket a képeket, heeeelp!!!
  • Bucser
    #15
    Hát elég lenne egy Rally Championship 2000 kategóriájú game megint és ellennék vele újra évekig... Vagy egy modernizált Rally Trophy....
  • Alexease
    #14
    Ha HC Sim-nek keszulne, akkor nem nagyon erdekelne a grafika, mert azert annyira nem rossz:P
    De a PS2 es a kepek alapjan inkabb ezis kulsonezetes arkadosabb, free race-es cuccos lesz.
  • N.E.O.!!!
    #13
    Lemerném fogadni, hogy egy 1ghz-es 256 megaramos dx9-es kártya kell majd hozzá minimumnak
  • HuAn82
    #12
    Bőven elég lenne 1, max.2, de az igazán jó lehetne.
  • Flashy
    #11
    n+1-edik rally játék... ekkora igény van ezekre?
  • Csudri #10
    Ez egy lol! Emlékszik itt még valaki a NetworkQ rallyra? Még abban sem voltak ennyire recések az élek!
  • zaki
    #9
    na? nem nyitsz neki egy topicot?
  • Tiby
    #8
    Szerintem ez Geforce 2 grafkártyás képek , nekem is ilyen szokott lenni vele a grafika , de nemtudom.
  • asysoft
    #7
    Én sok jót nem jósolok neki
  • riska1982
    #6
    Egyetértek veled!!!! Ez egy rakás szar!!!
  • Tiby
    #5
    De hát ez is még javul szerintem
  • N.E.O.!!!
    #4
    Ehhh... Ilyen grafikával akarnak betörni a piacra 2004-ben? Ez egy rakás szar lesz
  • Rosco
    #3
    ez egy vicc, nem játék.
  • grebber
    #2
    most még nemtom eldönteni.
  • Tiby
    #1
    Bazzeg