16
  • Tetsuo
    #16
    Mint a SGfórumosok között is.
  • pip
    #15
    Hat pl. attol, hogy idejuk nagy reszeben a nevezett problemaval foglalkoznak, elmeleteket, modelleket, muszereket gyartanak a problema leirasara, fleltarasara, megoldasara, megismerik az eddig letezo leheto legtobb teoriat rola, osszevetik az ujjal majd cikket irnak rola es megvitatjak a tudomanyos kozosseggel. A cikkbol egy ijsagiro "leszuri" a lenyeget, ezt atveszi egy internetes lap, meg atforditjak magyarra, mi pedig itt a forumon megkerdojelezzuk, hogy mitol is okosak a tudosok....

    Kulonben is nagyon nem talalo megfogalmazas, hogy a tudosok "okosak". Ugy hangzana jobban, hogy egy bizonyos szakteruletre fokuszalt tudassal rendelkeznek. Ennyi, nem tobb. Persze akadnak koztuk is zsenik, mint mindenhol.
  • DBM
    #14
    Hát szerintem is! Most körülbelöl ezzel annyira megyünk, mint Szalacsi a zoxigénnel. (ha már így híres embereket említünk)
  • DBM
    #13
    Néha azon is elgondolkodhatnánk, mit is csinálnak valójában a tudósok, mitől okosabbak mit mi.
  • Tiby
    #12
    Na akkor sültcsirkék leszünk
  • Zombye
    #8
    Szóval, ha mostan nem sütne a nap annyira, mint amikor mostan süt, akkor mi is lenne? Őőőő izééé őőő eszt most nem is nagyon értem igazándiból.
  • Zedas
    #7
    Tényleg beszarás. Erre magamtól a büdös életbe nem jöttem volna rá...
  • fako
    #6
    "A legutóbbi elemzés bebizonyította, hogy a Nap tekintélyes befolyással rendelkezik globális éghajlatunkra, felmelegítve vagy lehűtve a bolygót" Hubazze.
  • Nethyrrea
    #2
    alájagyújtunk neki :D
  • Csatti
    #1
    Hát nem elég, hogy az átkozott autók felmelegetik a földet de most még a napot is felmelegítjük!