2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • BumbleBee
    #457
    Hm… eltűntek innen az emberek, mire végre regisztráltam… pedig meg akartam kérdezni, hogy tud-e valaki még olyan oldalt, ahonnan képregényeket tölthetek le ( a kepregeny.net-et és a comixart.hu-t már néztem) és hogy hol találhatom meg a neten a film forgatókönyvét (esetleg egy link megadásával)… T’om, lehet, jobb lenne megvárni a filmet, de szörnyű még 5 hónapot várni így tétlenül, pláne mikor olvasom a róla írtakat meg nézegetem a forgatásról készült videókat meg fotókat
  • Pheaper
    #456
    :D
  • Shiwo
    #455
    lol.. főoldal chat-ben 1

    "11:49 tricky: helló,valaki tudna segíteni? a transformer szeretném letölteni
    11:49 tricky: de innen az sg ről nemlehet sehogysem
    11:50 tricky: honnan lehetne még letölteni? valaki tud letöltési címet,
    11:51 tricky: ?"
  • Pheaper
    #454
    hmmm
  • Rio81
    #453
    jaja, képregény.net... jó kis oldal, le lehet szedni pár történetet...
  • Beast Machine
    #452
    comixart.hu, isohunt, dc++
  • guardian hero
    #451
    Hol olvasgattad? Le lehet tölteni valahonnan? (kepregeny.net-et ismerem)
  • Rio81
    #450
    most olvasgattam a tf:genereation one-t, mekkora már hogy mogorva beáll álcának... grr...
  • KnightRider
    #449

    Michael Bay 3 TF filmre írt alá szerződést.

    A másodikban lesz Sokkoló és Fülelő, asszem így olvastam Neten...
  • Bucser
    #448
    MIért több is lesz?? mIndjárt trilógiát csinálnak?
  • Krizli
    #447
    Nem tudom, ez mennyire spoiler, de...






    ...Optimus nem fog meghalni az első filmben.
  • KnightRider
    #446

    Attól tartok, hogy az eljövendő Sequel-ek miatt az első TF filmben rögtön kinyírják a komolyabb karaktereket, pl. Optimuszt és Megatront. A következőkben meg jöhet mondjuk Rodimusz és Sokkoló, vagy nem is tudom...
  • Jetfire
    #445
    Miért nyírnánk ki? Szerintem egész jó.
  • Krizli
    #444
    It azt írják, hogy Optimusnak a filmben is lesz utánfutója:

    Cikk
  • viizo
    #443
    a honlapom új grafikájához kölcsönvettem ezt az Optimusz dizájnt, remélem a színezetért nem nyírnak ki a rajongók :)

    az új honlap-tervem
  • Finkoo
    #442
    végül is optimus már annyi féle képpen kinézett a különféle sagaknak köszönhetően, hogy akár így is nézhet ki... fejlődés, fejlődés... szerintem maga a film király lesz...
    gyermekkoromban imádtam a g1 rajzfilmet, mindig néztem a német rtl-en, de azóta igen sokat változott az egész...
    most sikerült beszereznem egy armada optimus deluxot, hááát én gyermekkoromban jobban örültem overlordnak, ezek már nem olyan igaziak, hanem kicsit cukrozott kivitel... sebaj...
    és a g1 rajzfilmben is eltűnik a vontatmány... :D lol...
  • Krizli
    #441
    A trélert a készítők úgy fogták fel, hogy a nézőközönség gyerekekből áll, ők meg hülyék és nem fogják megkérdezni hová tűnik, amikor robottá alakul & honnan kerül elő a sivatag közepén, amikor újra jármű módot vesz fel. A gyerekek meg az alkotókat nézték hülyének. :) Amúgy értelmesebb lett volna, ha nem hordja az utánfutót, csak ha tudja, hogy szüksége lesz rá, mivel alapból lassítja is, meg tök felesleges. Kétszer ha használta... Ez inkább csak azért kellett, mert a játéknak is volt trélere. Ugyanez volt Megatron kellékeivel: Hová lesz a hangtompítója meg a válltámasz? A G1 teli volt ilyen bakikkal...
    Azért a filmben is érdekes lesz, hogy Optimus hol tartja majd az a fegyvert, amikor nem használja... :S
  • LasDen #440
    de végülis mé ke neki a tréler???? :D
  • Shiwo
    #439
    hát..ha nem is úgy néz ki, de felsimerhető, hasonló legyen..ami eddig kb. csak optimuszról mondható el..
  • Beast Machine
    #438
    A hivatalos nézet szerint OP trélere bázissá alakult, max nem mutatják:)

    A The Attack of the Autobots c. részben pl. mutatják, hogy robot módból visszaalakul kamionná, hátratolat a tréleréhez, annak pedig lenyílik a hátsó ajtaja, és kigurul Roller, OP leválik a trélerről, és folytatja a harcot.
  • Bucser
    #437
    Visszaolvastál??? Abba ne kössek bele, hogy hova lett a trailer a kamion mögül, de ők abba beleköthetnek, hogy Optimus nem úgy néz ki mint 84-ben!!

    Igen nekem valóban a tud enciklopédia való...
  • Finkoo
    #436
    az ilyen embereknek valami tudományos enciklopédia való és nem egy képregény néhány helyen valóban hiányos világa... nem kell mindenbe belekötni... :D
  • Rio81
    #435
    Eddig én is huztam a szám de ez az Optimus nagyon üt. Modern, vagány, cool. És felismerhető. Vhogy így kéne (kellett volna) a többiekkel is.
  • Shiwo
    #434
    volt olyan rész képregényben, ahol levált róla és hátrahagyta..meg tán az egész estésben is így volt..max utána már elfeledkeztek róla :)
  • Seth
    #433
    az összehajtogatható mert alúfóliából van..."zsebrevágja"
  • Bucser
    #432
    Mondjuk soha nem sikerült megértenem, hogy hova került harc során az utánfutó?? mert ugye lábain van a 10 kerekű hátsó 8 kereke (2x2 egy oldalon és 2 oldal) hol van az utánfutó?
  • Krizli
    #431
    Nem egészen, a fegyverei meg a képességei nem ugyanazok, nem Teletran-1 álcázza, na meg szerintem a filmben nem lesz utánfutója sem... Így a fele hülyeség annak, ami oda van írva. De desktopra ez úgyis elég rossz kép, mivel fehér a háttere. A lényeg Optimus...
  • Jetfire
    #430
    Ebbig ő a legjobb.
  • Shiwo
    #429
    ő még fel is ismerhető...
  • Beast Machine
    #428
    azért szerintem nem lesz sok eltérés a két OP között, szóval nyugodtan mehet ua. a bio...
  • Krizli
    #427
    Ja, ha világít majd a szeme & végig rajta hagyják a szájvédőt, akkor ő rendben is van. Amúgy a képen lévő jellemzése a g1-esre illik, a filmesre nem, szóval nem értem, miért kellett ráírni.
  • viizo
    #426
    Optimusz fővezér

    bár kevés benne a piros szín, és valahogy nem olyan masszív alak, de nekem összességében tetszik.
  • Krizli
    #425
    Szerintem jól öszefoglaltad a lényeget.
  • guardian hero
    #424
    Egyébként az hülyeség, hogy nem lehet a rajongóknak és az átlagos mozinézőknek egyszerre a kedvére tenni, legjobb példa erre a Gyűrűk ura. Persze fanyalgók mindig lesznek, de én pl. háromszori elolvasással a hátam mögött is szinte tökéletesnek, letaglózónak találtam a filmfeldolgozást, viszont tudom, hogy sokan a filmek miatt lettek rajongói a könyveknek, és közben a játékboltokban is jól fogynak a gyűrűkurás cuccok, szóval mindenki boldog.

    A TF esetében nagyságrendekkel könnyebb lett volna ezt elérni, mert eleve könnyebben emészthető, sekélyebb a sztori, a robotok földi és robot alakját is könnyű lett volna modernizálni a régi vonások megtartásával, és megintcsak mindenki boldog lenne. Szerintem akik 20 éve TF rajongók voltak, ezen nőttek fel, vagy legalábbis gyerekkori emlékeket ébreszt bennük a név, szívesebben vinnék a gyerekeiket moziba az új filmre, szívesebben vennék meg a figurákat, ha azok emlékeztetnének a régi hangulatra. Szóval marketing szempontból is elb*szott nagy hülyeségnek tartom, hogy ennyire elszakadnak minden téren a G1-től.
  • Krizli
    #423
    Hmm... Csak a külalakba köthetünk bele? Te tényleg nem vagy TF rajongó. :S

    A Pókembernél azt, hogy ő maga termeli a hálót, még James Cameron találta ki, mikor nála voltak a jogok. Aztán Raimi volt olyan hülye, hogy meg is tartsa ezt a baromságot. Ez tipikusan olyan dolog, ami a képregényben sokkal realisztikusabban lett megcsinálva, filmen meg gyerekded ökörséget csináltak belőle.
    Számomra ilyen lesz a TF filmben Skorponok jelenléte. Miért lett skorpió? Azért vesznek fel új alakot, hogy elretőzzenek, de egy mechanikus skorpió nem a legjobb álca. Ennyi erővel már a Dinobotokat is berakhatták volna. És talán meglepő, de én élőszereplős filmben nem szívesen látnám őket. Ennek a realizmusról kellene szólnia, hogy hihető legyen az egész, erre beraknak állatokat???
    A másik vicces dolog meg az, hogy nem akarnak méretváltást, de aki látta Bumblebee fegyverét, az észreveheti, hogy azt a böhömnagy ágyút másképp nem tudja elrakni. :S Megint hová lett a realitás?
    A legzavaróbb meg a figurák és a filmbeli alakok közti különbség. Alig hasonlítanak egymásra. :( Szerencsére még csak kevés figuráról láttunk képet, azért a többiben még reménykedek. Optimusra kíváncsi vagyok.
    Ja, és nem mondtuk, hogy bukás lesz a film. A rajongók akkor is megnézik. Sőt, minimum kétszer: Először a fejüket fogva, de így nem látják a felét, és kénytelenek beülni másodszorra is. :D
  • Shiwo
    #422
    én járok jobban..
  • [NST]Cifu
    #421
    Azért egy kicsit más tészta a képregény, és más a film. Hogy a képregényben 'kortalan' a szereplő, az magától értetődne. Kicsit hülyén nézne ki, ha reumától elgyötört, parkinson-kórban szenvedő Peter Parkerről szólna, amely tolókocsival közlekedik ki a WC-re. ^^

    Bár mintha valamelyik Batman-képregény sorozatban lett volna hasonló. ^^

    Itt arról van viszont szó, hogy az NGE-ben direkt gyerekek képesek csak irányítani az EVA-kat. A concept artokon meg 20-as, 30-as évekbeli arcokat rajzoltak nekil. :)
  • Seth
    #420
    tökéletesen leírtad , valóban ezt gondolom
  • Bucser
    #419
    Téged meg lehűt remélem:D
  • Shiwo
    #418
    majd a te filmbeli Racsnid megjavít, remélem...