2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Beast Machine
    #779
    leülhetsz, egyes.
  • athlon7
    #778
    Hogyhogy mégis szinkronos lesz??
  • bertino
    #777
    ték -.-

    jo, hát egy nézhető mozisat sztem én is meglesek
  • REALista
    #775
    Hát én nem bírnék ki még plusz 3-4 hónapot valami normális letölthető verzióért...
  • bertino
    #774
    hát akkor adj ki, nekem jó a 19" és 5.1
  • REALista
    #773
    A TransFormers egy tipikusan olyan film amiért érdemes kiadni 500-1000Ft-ot egy mozijegyért függetlenül attól hogy szinkronos vagy nem...
  • bertino
    #772
    kit érdekel a szinkron ?
    moziba menjen, aki 1 megnézésért kiad 500-1000HUFot, többiek meg eredeti hanggal megnézhetik otthon...
  • Neogan
    #771
    Ma láttam 1 spotot a tvben! Benne volt a dombtetős Prime átalakulós rész, a Frenzy-s fotel alatt átalakulós, meg még jópár jelenet. A szinkronhangok pedig (már ha véglegesek) qrva szarok lettek :(
  • bertino
    #770
    neked
  • mark oh
    #769
    tetves szinkron,mi a sz@r-ért kell?
  • Shiwo
    #768
    béka..
  • Pheaper
    #767
    Transmorphers.2007.DVDRip.Xvid.TFE

    http://img390.imageshack.us/img390/9273/bscap0006fn1.jpg
    http://img515.imageshack.us/img515/4400/bscap0007ut6.jpg

    LOL :D
  • zoliii
    #766
    Július 5-én lesz a hazai bemutató és szinkronos lesz
  • Bucser
    #765
    ?
  • Weiszike
    #764
    azér vagyunk hogy olyan szar rajzfilmeket nézzünk és gyártsunk mint a transformers
  • saw123
    #763
    optimus prime! hogy is hívják az emberi komponensedet? hq? vagy iq? az a kis koszliderc ficko? mi a neve?
    nem érdeklődik valaki transfomers képregények után?
  • LasDen #762
    köszi....
  • Shiwo
    #761
    hát nem eröltette meg magát a poszter készítője... ilyet még tán én is csinálok photoshopban..
  • Optimus Prime
    #760
    Itt. :)
  • LasDen #759


    nem tudja vki hogy ezt nagyobban hol találhatom meg???
  • Tripod
    #758
    "Átváltozás közben" de hülye vagyok :D
    Átalakulás közben
  • Tripod
    #757
    Emberek én ezt már nem bírom épp ésszel!!!
    Újabb TV Spot: http://www.youtube.com/profile?user=defcon360
    Láthatjuk benne Bonecrushert átváltozás közben.Természetesen brutális!!!
    Remélem ezt nem törlik egy nap után mint az előzőt.
  • spidey91
    #756
    JULIUS ELEJE
  • spidey91
    #755
    julki elejenén aszthiszem
  • Dark Messiah
    #754
    Nem tudja vki h ide haza mikor jön ki?
  • Neogan
    #753
    "giant fucking robots"-ettől mindíg kiráz a hideg
  • Optimus Prime
    #752
    Ez a MichaelBay.com-ról van, az előzetes után jelent meg:


    Note from Bay
    05/18/07 06:07 AM
    Hey, I want to thank everyone for the kind words on the trailer. I'm so used to seeing robots I kind of got bored with the trailer. I forget you have not seen them. When they put the piece together I kept wanting to show our truly awesome shots - but we didn't. I can without a doubt, say we have just teased you on this trailer. We have so many huge shots that will never be in our ads. I bet this will be one of the rare trailers that does not show you the true money shots of the movie.

    I would also like fans opinion on opening on July 3rd instead of the 4th. The studio kind of sort of is thinking about which might mean "no". If you spread the word on the Net - everywhere - they might listen. The 3rd everyone is off from work, I say "what the fuck" play the movie - "give'em giant fucking robots early"!!!

    Michael



    Szerintem válasz a felmerült kérdésre.
  • Tripod
    #751
    Ja, már nekem se :( Tegnap este még jó volt.
    Kár pedig volt benne pár új jelenet, elég ütősek :D
    És épp ezrét nem hiszem, hogy a trailerekben, meg az ilyen videókban ellövik az összes poént, látványt, mert ebben az új spotban megint voltak olyan jelenetek amiket eddig még egyik trailerbe se tettek bele. És biztos hogy filmben is leszenk olyan jelenetek, amiket még eddig nem láttunk.

    Elvileg A Sziget azért bukott nagyot (pedig szerintem nagyonis jó film), mert a trailerekben leadták az összes akciót a filmből. Nemhiszem, hogy Bay megengedne mégegyszer egy ilyen hibát.
  • athlon7
    #750
    Nekem már nem adja be a linket:(
  • kill3r21
    #749
    azthiszed?? sztem nem...lesz itt még állleejtés :D:D
  • Bucser
    #748
    Aza bay, hogy a sok sneak peakben meg preview-ben meg egyebekben elnyomják a film összes CGI munícióját:(
  • Tripod
    #747
    Új TV spot : http://www.youtube.com/watch?v=FtJIHL6l4pI
  • athlon7
    #746
    Elvileg júl. 4-én.
  • kill3r21
    #745
    jah giga video mi? :D:D:D
  • mark oh
    #744
    mikor lesz már a film
  • Shiwo
    #743
    te jó ég...
  • ToCsEk
    #742
    Giga videó
  • Shiwo
    #741
    az jó..ha feliratos, akkor még fülelve az ember tán még rá is jöhet, hogy melyik tf megyik is valójában...ha már külső alapján nem... de előre félek, hogy az lesz mint az x-mennel, és majd a 14 év alatti nagy "tf-fanok" osztják az észt, hogy hű így meg úgy, ez a robot az a robot, és valami tök más gagyi néven nevezik, csak mert a fordító elbszta a feliratozáskor a neveket.. (mint pl. mikor Wolverinte-t Farkasnak fordították...)
  • viizo
    #740
    huh... az valóban jó pont a forgalmazónak ha eredeti hangon jön :)

    annyi filmet elcsesznek manapság a szinkronokkal, pl. a Karib 3-at is a szinkron miatt nem nézem moziban, sajnos azzal kb élvezhetetlen :/
  • Optimus Prime
    #739
    Fellélegezhetsz, mert feliratos lesz. Az UIP honlapja írta, de az előzetesek, magyar, is mind feliratos volt.