2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • akyyy
    #2325
    van itt valami videó rola
  • Beast Machine
    #2326
    ez rohadt régi ComiCon videó

    a transformersg1.extra.hu-ról letöltheted a kompett első részt, jó minőségben, 700 MB.
  • akyyy
    #2327
    bhról is le lehet, de ha onnan nem szedtem le máshonnan se fogom:DDDDDDDDD
  • spedway
    #2328
    Persze hogy nem én csináltam mivel csak linkelni lehet a képet, ahhoz meg lusta voltam hogy feltegyem vhova.
  • Shiwo
    #2329
    hát így ránézésre sztem még mindig a G1 meg tán az Armada néz ki normálisan...bár ha azt mondjátok, hogy az Armada nem is így néz ki, akkor maradnék a G1-nél..hát az új meg no comment..
  • spedway
    #2330
    Lehet nem pontos, de érzékelni lehet a különbségeket.
  • spedway
    #2331
    Na ez már rajzfilm kép, igaz lehet ez dvd-borító, de rajzfilm kép: Armada
  • Shiwo
    #2332
    maradok a g1-nél :)
  • Vrahno
    #2333
    A magam részéről nem is tudom, szerintem épp a G1 a vizuálisan legkevésbé kielégítő (eltekintve egy pár résztől meg a filmtől, of course). Jó, jó, tudom... költségvetés, 20 évvel ezelőttiség, AKOM, egyebek... de akkor is. :P
  • spedway
    #2334
    Nekem az átváltozás elnagyoltsága nem tetszik se a G1-ben, se Animatedben, de a G1-nek megbocsájtok, hiszen mégis csak az az alap, amire felépült ez az egész.:)

    A sokat szidott Energon-Cybertron párosban viszont az átváltozás látványos és kidolgozott. Persze ettől még nem feltétlenül lesznek jó sorik, de nekem ez is számít, nem is keveset.

    Animated ezért kaszálta el magát nálam képletesen.
  • Vrahno
    #2335
    Látványosnak látványos, igaz, de túlzásokba voltak hajlamosak esni a használatával. Nekem bőven megfelelne epizódonként egy szuperfokozattá válás, vagy hasonló. Az osztottképernyő néhai alkalmazásával azért próbáltak csökkenteni a hosszadalmas átalakulásokon.
    Az Animated-ben is volt hasonló, de azt meglátásom szerint jól oldották meg: a hosszadalmas átváltozás akkor történt, amikor az Autobotok először alakultak át a puhatestűek szemei előtt, így adva hangsúlyt a történésnek.
  • Optimus Prime
    #2336
    Az Armada és.. gyakorta minden japán sorozatban, kivétel G1, BW, BM, Animated túlzásba és htásvadásszá tették az átalakulásokat. Bár nem mondom egyik-másik azért jó, de ltni 70x-100x a sorozatban...?
    Az Aniamtedbe akkora tették, amikor az szükséges.

    Rendes screenshotokat pedig itt találni. Majd minden sorozatból.
  • Wreck86
    #2337
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem,hogy a filmben jelenleg szereplő autobotokról és álcákról hol találok pontos leírásokat,képeket,átalakulást stb...

    köszi!
  • Ry0K3N
    #2338
    wikipedia?
  • Optimus Prime
    #2339
    Inkább Transformers.com, Unicron.com, Seibertron.com
  • oliwwer
    #2340
    hello nem tud vki küldeni nekem moops-os meghívót?
  • DJ Skyline
    #2341
    attól még vélményünk lehet róla, akár tud XY angolul, akár nem
  • DJ Skyline
    #2342
    köszi, megnézem
  • ancsa666
    #2343
    TF-ben gazdag, Boldog Új Évet Mindenkinek!
  • hiej
    #2344
    Boldog új évet kivánok
    hiej
  • saw123
    #2345
    mojndenkji bekapgathja! riszperkt
  • saw123
    #2346
    huu mit írtam ide
  • Beast Machine
    #2347
    :)
  • Ry0K3N
    #2348
    Sikeresen végigszenvedtem magam a szinkronizált verzión is és meg kell hogy mondjam az életbe nem találkoztam még egy ilyen pocsék szinkronmunkával.
  • REALista
    #2349
    Én sokkal rosszabbra számítottam...
  • Met
    #2350
    elromlott a stop gomb vagy mi?
  • Ry0K3N
    #2351
    Nem, csak dacból is végignéztem (igaz nem inden részt) de már a bevezetőnél a sikítófrász kerülgetett. Az egyedüli akinek eltalálták a hangját a megatron volt az összes többi szereplőhöz nem illik az a szinkronhang. A minőségről meg nem is beszélek, abszolút 0 beleélés mintha azt sem tudták volna mit kéne szinkronizálni csak eléjüktoltak egy papírt és tessék olvasd hangosan.
  • Wreck86
    #2352
    "Megatron!
    Poa!"

    Ez tetszi ka legjobban mikor Optimusz és Megatron először találkozik:D
  • Wreck86
    #2353
    Amúgy a film többszöri megnézése után,egyfajta tiszteletet vívott ki nállam a Tank álca(Devastator talán),mert elég sokan harcoltak ellene,mégis sokáig talpon maradt.
  • Beast Machine
    #2354
    a baj, hogy valójában nem Devastator, hanem Brawl a neve, csak a filmben rosszul feliratozták
  • Wreck86
    #2355
    Devastator az több álcából tevődik össze?
  • Beast Machine
    #2356
    a G1-ben igen (egész pontosan 6 Constructiconból: Long Haul, Scrapper, Bonecrusher, Mixmaster, Scavenger, és Hook), de a BayFormersben nem is létezik:)
  • Ry0K3N
    #2357
    Majd talán 2. rész, amúgy végignéztem kommentátor módban az egészet és igen meglepődtem. 140 millából csinálták meg az egész filmet és csak azért nem volt több robot mert nem jött volna ki a keretből. Nos ehez képest a Spider Man és a PiratesotC 330 millából gazdálkodott. Ha Baynek is meg lett volna a 330milla mi lett volna itt :D
  • Beast Machine
    #2358
    ahhoz a 140 millához még hozzájön az, amit az autógyárak adtak, pl. a General Motors
  • Ry0K3N
    #2359
    Az szerintem benne volt a 140-ben, de az a 200-300 leselejtezett kocsi nem amiket szarrátörtek a forgatás során ^^
  • LasDen #2360
    először én is furcsáltam hogy milyen "olcsó" volt....főleg a két 3. részhez képest......de sztem a 2. rész már 200 fölött lesz.......
  • Beast Machine
    #2361
    nem, a werkfilmekben Bay mondta, hogy nagyon nehezen fértek volna bele a 140 millába, ezért elengedhetetlen volt, hogy szponzorokat szerezzenek, és a GM-nél jobbat nem is tudtak volna szerezni.
  • Danny1987
    #2362
    Bakker üstökös életben maradt akkor a fojtatásban benne lesz.
  • csgj
    #2363
    Amúgy honnan vagytok biztosak benne, hogy aki elmenekült az űrbe, az Üstökös volt? Üstökös ugyanis vmilyen repülőgép volt (f-22-es asszem), és egy olyan gép nemigen száll az űrben. Ellenben Megatron egy teljesen egyedi szuperfaxa repülővé tudott átalakulni... magyarán sztem ő lesz az, aki mégis életben maradt, és elhúzott.
  • Danny1987
    #2364
    Megatron a filmben meghalt és a marianna árokba dobjak akkarmilyen erős ott akkor a nyomas hogy tuti nem jön ki onnet:)