2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Szabi #2421
    ám ez még mind semmi :DD


    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2024.01.02. 10:13:34
  • manson222
    #2420
  • liberty2
    #2419
    Skacok: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az 1986-os Transformers: The Movie létező két szinkronja nem igazán bejövős. A régi minőségben jó, de sok az időzítési és fordítási hiba. Az új meg olyan mintha csak emberek beszélgetnének. Felvettem a kapcsolatot ezért a NovaVoice non-profit szervezettel akik fandub-ok gyártására szakosodtak. Remélhetőleg, ha elegen jövünk össze és az anyagiakat is tudjuk fedezni akkor elkészíthetjük (akár mi magunk) a rajzfilm legjobb szinkronját. Kit érdekel a dolog?

    Csináltam egy Facebook csoportot, oda lehet írni nekem.
    Utoljára szerkesztette: liberty2, 2015.08.04. 10:38:26
  • Szabi #2418

  • Szabi #2417
    Go home optimus.....
  • zoliii
    #2416
  • Suffering
    #2415
  • Tripod
    #2414
    Jövőhéten már érkezik az első teaser trailer:

    Word we have is some of the details and a description of the "announcement teaser" for Michael Bay's Transformers: Dark of the Moon that is rumored will be shown in 3D for as one of the opening previews with the Narnia and TRON movie releases this month, December 2010.

    The following is Bad Taste's description. Line breaks are ours for easier web reading.
    Transformers: Dark of the Moon, from the teaser, plays it on conspiracy theories related to the moon landing.

    The first part of the movie alternates images of the control room at NASA and of the astronauts on the moon. The landing is what we know well, as are the famous words about the "giant leap for mankind." But we did not know what is the journey of the astronauts on the dark side of the moon, until the control room do not tell them that "...then we are not alone."

    Then we see some Transformers: the camera comes close to the eye of one of them, which starts to flash. But the camera does not stop, and takes us inside the robot and its mechanisms, making us understand that it's coming back into action.
  • Tripod
    #2413
    Hivatalos logó:

  • Tripod
    #2412
  • Tripod
    #2411
    "Many things to Cybertron board member Dak who as informed us of Entertainement Tonight showing a "Dark of the Moon" feature on Canadian television:

    "Thursday October 28th at 7pm (EST) on Global TV, Entertainment Tonight will be airing a feature for the upcoming Transformers: The Dark of the Moon! Be sure to set your PVR's!"
    It is highly unlikely we will see any film footage at this time. Most likely, is some spots with actors and maybe DiBonaventura or Bay speaking about the filming wrap up and post-production work.

    Note: this viewing is for Canadian television only as far as we can tell."

    Ami azt jelenti, hogy Kanadában csütörtök este lesz valami szösszenet a harmadik részről. Azt még nem tudni, hogy interjúk lesznek a készítőkkel vagy talán egy apró teaser, de minden esetre várjuk, hogy kikerüljön jutyúbra :)
  • Tyler1
    #2410
    szörnyű baleset a TF3 forgatásán :S
  • zoliii
    #2409
    amerikai bemutató: 2011. július 1.
  • f4ember
    #2408
    Mikor jön ki a Transformers 3?
  • Szabi1991
    #2407
    Rosie Huntington-Whiteley.. most azonnal vissza fox nénit.. :/
  • bcrics
    #2406
    fúúdecicanaci,,,mien kis leopárd teste van..nyalifali:D
  • Szabi1991
    #2405
    élő kamerakép a forgatás helyszínéről.. elég nagy rendetlenség van.. :)

  • Szabi1991
    #2404
    viszlát fox néni.. itt az új..
  • bcrics
    #2403
    Hát ezek kurvajóóók :D
    mekkora fain lehet élőben látni 1 iet,.
  • Szabi1991
    #2402
    [center]
  • Szabi1991
    #2401
    SPOILER:
    [CENTER]

  • Szabi1991
    #2400
    [center]
  • Junior0902
    #2399
    Én már láttam a 2.részét és szerintem az 1.rész az jobb.
    Cybertron az alakváltó robotok hazája, akik mindannyian képesek valamilyen géppé átváltozni, így álcázzák magukat. A Transformereknek két, egymással háborúban álló csoportja van: a szabadságszerető Autobotok, Optimus Prime vezetésével, akinek egy 18-kerekű teherautó az ingkognitója; és a gonosz Álcák, akiket a repülőgéppé alakuló Megatron vezet. Az Autobotok és az Álcák véget nem érő harcot vívnak az Energon megszerzéséért; azért a rejtélyes életerőforrásért és üzemanyagért, ami valamennyiüket élteti és mozgásban tartja. Állandó csatározásaik azonban elpusztították Cybertront, és az Energon utolsó tartalékai eltűntek az űrben. A sors fintora folytán az éltető energia a Földön landol; hogy hamarosan magával hozza a Transformereket és velük együtt a háborút. A Földön az Álcák mindent és mindenkit elpusztítanak, ami az útjukba kerül, de az Autobotok nem csak az Energonért harcolnak, hanem azért is, hogy emberéleteket mentsenek meg. Mindkét csoport latba veti hihetetlen álcaformáit, az emberiség sorsa pedig immár mások kezében van - fegyvereik szinte teljesen hatástalanok a félelmetes robotokkal szemben...
    2.rész
    Miután Optimus Fővezér és katonái sikeres győzelmet arattak az Álcák ellen a Föld békéjéért, azt hitték, béke honol majd. De a harc még csak most kezdődik... Egy Scorpinox nevű Álca Megatron holtestét ellopja és saját szikrájával feltámasztja. Megatron és cinkosa, Üstökös most új erőkkel az oldalukon esküszik kegyetlen bosszút az autobotok ellen. Viszont feltűnik egy ősi erő is, aminek köze van Cybertron-hoz és a Földhöz. Kérdés, hogy kinek az oldalán áll majd?
  • Optimus Prime
    #2398
    Az újhoz lesz, van is neki topicja
  • EnZsolt
    #2397
    Próbáld meg a játékosok fórumán :)
  • KaiotEch
    #2396
    A játékhoz nincs multiplayer mód? Mert az jó lenne! :)
  • mikike87
    #2395
    Hali nem tudna vki segíteni végigjátszást keresnék de sehol nem találok ha lenne vkinek és elküldené annak megköszönném előre is köszi!!!!!!
  • Szabi1991
    #2394
    van TF2 topik

    (bár leginkább csak én írok oda.. )
  • Optimus Prime
    #2393
    Ezek már vagy 3 hetes képek. :D

    Újak ezek.
  • Szolnokboy1
    #2392
    mindkét kép ZSÍÍÍR! :) jaj, de soká lesz még :-/
  • Szabi1991
    #2391
    ez meg állítólag Jetfire lesz :D
  • Szabi1991
    #2390
    új Bumblebee:
  • Optimus Prime
    #2389
    Új fejlemények történnek hazai fronton.
    először is megnyílt a hivatalos magyar Transformers oldal:

    Transformers.Hu

    És megjelent az Angliában is futó Titan Comics Transformers magazinja az Egmont gondozásában. 699 Ft az újságárúsoknál. Érdmes követni a képregény miatt, sok pre-movie-s sztori.

    Egmont honlapja (magazinok)
  • Shiwo
    #2388
    a játék topikjában érdeklődj, vagy keress rá a magyaritasok.hu-n
  • ZoliLP
    #2387
    Nem tud valaki magyarítást a játékhoz?:)
  • Optimus Prime
    #2386
    Ez az új comic. The Reign of Starscream. Félig kiegészítő sztori, félig sequel.
  • BumbleBee
    #2385


    Csak ezt találtam (remélem jól adtam meg a linket), de ezen sajna nincs rajta a szöveg. Ha vki kíváncsi rá, nézze meg az ipse galériáját, mert megéri! ;)
  • BumbleBee
    #2384
    Azokat néztem. :) De nekem a letölthető verzió kellene, nem a képregényből összetákolt előzetes. :S Ez a gond.
  • Ry0K3N
    #2383
    5 hsz tőled lejjebb :P
  • BumbleBee
    #2382
    Nem tud valaki linket adni esetleg a film képregényéről? Régóta szeretném már leszedni, de sehol sem találom.