401
\"Mikor a Pokol megtelik, a holtak a földön fognak járni.\"
  • Voltan
    #120
    Nem dokfilm. Ugyanaz a szitu, mint a Blair Witch projectnél.
  • Voltan
    #119
    Ami kívül van a hajból és a körömből, azt mind elhalt sejtek alkotják. A bőr alatt vannak az élő sejtek, de mire a felszínre kerülnek, azok is elhalnak.
  • Shaman
    #118
    az kiba jó film volt a Cannibal Holocaust!!!44
  • PetruZ
    #117
    Én úgy tudom, semmi sem igaz belőle. Még az a fekete-fehér dokumentumfilm sem igazi, amit mutogatnak benne, pontosabban az csak egy ál-dokumentumfilm. A Cannibal Holocaust a későbbi nagy sikerű Blair Witch Project kevésbé sikeres előfutára. :)
  • fifi
    #116
    Háááát nemtom eldönteni. Nézem itt van benne pár elég hülye jelenet, de pl a végén amikor a fekák kapával/?/ kettévágják az embert, az elég életszerűnek tűnik...Nemtudom-nemtudom....
  • Jano
    #115
    A Cannibal Holocaust igazságtartalmában eleinte kételkedtem, de aztán elolvastam az eredeti kazetta borítóját, meg nemrég a neten is utána olvastam, és akkor már magam is meggyőződtem arról, hogy a színtiszta valóság!!!!!1
  • fifi
    #114
    Mert szerintem sem!!!!4
  • PetruZ
    #113
    Nem.
  • fifi
    #112
    Tuti?
  • Matthewpamer
    #111
    dokifilm
  • fifi
    #110
    A The beyondot is ide sorolja, ami egy kicsit -bár ferdített- de hiteles./Rothgo szerint/ A rendező Fulci szerint/remélem nem kell senkinek bemutatnom/ full úgy történt, de az sztem túlzás.
    Másik dilemmám a könyvben nem szerepel: Cannibal Holocaust. Na azt eddig nem tudtam eldönteni! Dokfilm vagy nem?
  • Solid Snake GH
    #109
    A haj és a köröm az neked mióta halott szövet? Vagy neked nem szokott nőni a hajad és a körmöd?
  • Solid Snake GH
    #108
    Na igen...ha megbocsátotok, akkor nekem mennem kell, két hét múlva indul a Roxfort Expressz a Roxfortba, mellesleg van egy találkozóm Hulk-kal is. :)
  • Voltan
    #107
    Egyre LOÁLabb ez a topik...
  • Voltan
    #106
    A haj és a köröm már eleve halott szövet, szal...
  • Ramza
    #105
    Nem hazudott, én is olvastam az említett művet.
    A címe: Halottak az utcán és a kormányban, Rothgo Moody írta.
    Érdemes mindenkinek elolvasni, legalább egy kicsit érthetőbbé válik, hogy miért ilyen nagy a mellébeszélés Dawn of the dead ügyben!
  • Ramza
    #104
    Nyissátok fel a szemeteket végre és lássatok!!!
    A holtak közöttünk járnak.
  • Jano
    #103
    Akkor Te még nem láttad a Re-Animator című filmet, ami valós történéseken alapszik! Persze csakis az első rész!!!
  • Matthewpamer
    #102
    hm nem válaszol érdekes
    vald be hogy kamuztál
  • Matthewpamer
    #101
    akkor hol olvastál utána?ujság könyv?mi a címe?
  • Matthewpamer
    #100
    szerintem is
  • fifi
    #99
    Nem internetben gondolkodom csak...
  • Matthewpamer
    #98
    hol olvastál utána?add meg a linket
  • PetruZ
    #97
    Az nem ugyanaz? ;) Egyébként igen: ha pontosabbak akarunk lenni, a regényben vmi zöld üstökös tűnik fel, amelyet a szokatlansága miatt mindenki bámul - és másnapra jól meg is vakulnak. Nagyon jó könyv, a legjobban azok a részek tetszettek, mikor leírja a valaha látó, de már vak emberek állattá válását.
  • fifi
    #96
    Utánaolvastam tényleg igazad van!!!!4
  • Solid Snake GH
    #95
    Ha emberevésre gondolsz, akkor az tényleg létezik, ezt nevezzük kannibalizmusnak.
    Ha viszont azt akarod velem elhitetni, hogy a valóságban is halott emberek mászkáltak az élők húsára vadászva, akkor azzal nem sokra mész.
    Köztudott tény, hogy az ember halála után mindössze a haj és a körömszövetek képesek ideiglenes életbenmaradásra.
    Némi agyszövet is életfunkciókat mutat a halál után, de ezek rövid időn belül kimúlnak ugyanúgy, mint maga az ember.
    Tehát ennyit erről, téma lezárva.
  • Ramza
    #94
    Nem.
    Aki utána Romero néven alkotott, az már nem ő volt, csak egy báb, akit a kormány tett a helyére!
    Ezért is lett rosszabb a Day of the dead, ami már nem megtörtént eseményeket dolgoz fel!
  • fifi
    #93
    Eredeti film renezője utána a sittről rendezett? :)
  • Jano
    #92
  • asdasdasd
    #91
    John Wyndham - A triffidek napja
    Nem a növények hülyültek meg, hanem az emberek vakultak meg.
    A növények csak megéheztek...
  • Ramza
    #90
    Pedig igen!
    Az eredeti film rendezőjét az amerikai kormány évekre eltűntette azután, hogy leforgatta a filmet, ugyanis a legszigorúbb államtitkokat szellőztette meg.
    25 évnek kellett eltelnie, hogy ennyit "puhuljon" Amerika, és most már legálisan fel lehet vállalni, hogy a Holtak hajnala megtörtént eseményeken alapul!
  • Solid Snake GH
    #89
    Ne vicceljetek már! Élőhalottak nem léteznek!
  • Loál János #88
    Azért szomorú, hogy sokan gúnyt üznek ilyen dolgokból.

    Emberek haltak meg, vegyétek már észre!!!
    Ha azt hiszitek, hogy ez csak egy film, akkor inkább nézzétek a Shrek-et! Csak aztán nehogy kiderüljön, hogy azt meg a Yetiről mintázták, és szintén igaz!
  • Matthewpamer
    #87

    Texasi az durva,főleg a bizonyíték a végén.
    Hé kinéztem az utcára és zobik ott mászkállnak egyik csönget az ajtómon,húha nem nyitom ki.
  • fifi
    #86
    Vannak!!!!Nekem is van egy csomó bizonyítékom itthon!
  • Solid Snake GH
    #85
    Na persze.....ez csak egy mese. Méghogy vannak olyan felvételek, amelyek húsevő zombikat mutatnak... :)
  • fifi
    #84
    Ja tényleg! A texasi végén is ott volt a bizonyíték, igazad van...És akkor ebből mikor lesz rendőrségi ügy? Remélem engem nem kevernek bele, én nem voltam ott, nem is láttam semmit, meg eleve sötét volt, le is törlöm a bizonyítékot!!!4
  • Jano
    #83
    Dehát a benne vannak a filmben az eredeti felvételek, a bizonyítékok!!!!!!!4
  • fifi
    #82
    Aha
  • Ramza
    #81
    Arról még nem hallottam, de a Holtak hajnala tutira!!!444