56
véleményetek?
  • #56
    nekem videokazin megvan szinkronosan.... kb 10 rész
    ha lesz müködö videom, elsö dolgom lesz berippelni!
    amugy nekem is kell az összer rész.... mert imáááádomm !!!

    ez.. hát ez a csooontnélküli csirke :)))))))))))))))))
    hát ez duuurva :)))
    LOL
  • willis
    #55
    Hallo emberek

    Tudja valaki, hogy honnét lehet letölteni boci és pipi rajzfilmeket?

    Nekem negyon bejön. Ma reggel volt benne linkoln eksön men. Kell minden része ami csak megvan!!!
  • Adam II
    #54
    Nekem az ördög volt a kedvencem ahogy a hasán csúszott és a seggén ugrált
  • gz8
    #53
    Őszintén: a boci és pipi mennyivel jobb? %-)
  • Bucser
    #52
    Azt erről mintázták:) Ez a Power rangers majd 20 ves franchise
  • I.C.ram
    #51
    Emlékszem, mikor bejött legelöször valamelyik csatornára a Cow and Chicken akkor a magyarok úgy fordították, hogy a Csirke meg a Tehén :D Ezen röhögtem aznap végig.
  • Alien
    #50
    Pontosan!
  • gz8
    #49
    I ain't smoothin' no curls

    Sőt:
    "Hey Chicken, how was it?
    "It wuz paradise

    Tovább megyek: a magyar szinrkon verte az utolsó szöget a koporsóba. Amióta nem angolul mondja Dexter, hogy Omlette du fromage (hehe, na jó, franciául), amióta Cowból Boci lett, azóta nem nézek Cartoon Networkot, mert még a végén és lenne...
  • I.C.ram
    #48
    Ami vszont nagyon gyökér, és betegre röhögöm magam az a GOGO POWER RANGERS!!!

    Kurva szar :D Mindig a Beastie Boys jut róla az eszembe azzal a robotos klippjükkel :)
  • I.C.ram
    #47
    GIJOE a legjobb a Transformers kategóriában.
  • I.C.ram
    #46
    Messze jobb az összes Cartoonos rajzfilm, mint a fostalicska Walt Disney humortalan baromságai! Én mindig szoktam nézni este, mikor egyik normális adón sincs semmi, akkor jól jön egy ilyen rajzfilm.
  • Bucser
    #45
    A transformers nem japán eredetű csak van belőle anime verzió és japán is... csak az insetreket meg a nyitóképet változtatták meg....
  • repro
    #44
    hát nem azé, de amit a cartoonnetwörkön láttok az kb mind európai rajzfilm.

  • Sadun Tryst
    #43
    hopsz... a kép kicsit kicsi lett. na mind1. a lényeg, hogy a galériámban benne van a kép nagyban is :)
  • Sadun Tryst
    #42
    régen nekem is nagy kedvencem volt (sőt mai napig ha látok 1 képet róla letöltöm :) ), és az összes képregény nekem is megvolt, de nekem sajna elvesztek, mikor költöztünk... :(((((
    máig siratom azokat a képregényket... :(
  • PResident Evil
    #41
    kedvencem :) megkkvan az összes képregény :D
  • Sadun Tryst
    #40
    a TransFormers japán anime... bizonyíték
  • traXion
    #39
  • Eye-scream
    #38
    I am weasel a kedvenc rajzfilmem :) Persze csak angolul...
  • Taranov
    #37
    Azt én bírom.
  • Taranov
    #36
    Ebben már alapból az ötlet szuper volt :)
  • Taranov
    #35
    Mert topiknyitási függősége van, mióta reggelt.
  • Taranov
    #34
    Ezek közül szerintem csak a Dexter jó. Shrekben gyenge poénok voltak. Ha amcsi poénos film kell, akkor vmi Jack Nicholsont ajánlok.
  • Sir Quno Jedi
    #33
  • Sir Quno Jedi
    #32
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Ja a Mask is alap.
  • Bucser
    #30
    MEg volt egy másik is aikor ilyen G.I Joe szerű grafikaával nyomták és a műholdról mindig leteleportálták a felszerelést a csókáknak:)) Az is sokáig kedvenc volt... Bár az tipikus éljen amerika műsor volt...

    A chicken a wízöl meg detr meg a 2 stupid dogs az nagyon jó kis karikatúrha:)
  • Bucser
    #29
    X-men evolution nem tetszik... nem tudja hozni a képregények hangulatát sajna:( A Filmek viszont jók

    Transformers nagy kedvenc.....(A nagy film meg is van meg van osztva DC++-on):) Meg volt még anno a Sky Channelen egy MAsk című show is... Nem a Jim CArrey-s hanem olyan, hogy autókkal nyomultak és speckó múv az volt, hogy valami specko dologgá átalakult a kocsi, ha a vezető úgy akarta.
  • Bucser
    #28
    NEm ismerem sajna samurai jcaket addig volt kártün netwörköm amíg kódolatlanul nyomták műhódon:( A kábelen meg csak kötsög magyarra fordított megy...
  • Sir Quno Jedi
    #27
    A régi TRANSFORMERS !
  • Adam5
    #26
    Amit nagyon imádok ami szokott menni az X-men: Evolution
  • Adam5
    #25
    Én láttam néhány részt, az tök jó
  • Bandew
    #24
    Hé! Samurai Jacket senki? :-)
  • Adam5
    #23
    "AH STUPID DOG!" :DDD
  • Bucser
    #22
    NEkem a Courage-ben túl sok a csonkolt testrész:) Persze lehet,hogy azért nem szeretem, mert soha nem jöttek be a 60 -as évek sci fijei...
  • wizy
    #21
    nekem a Courage, the Cowardly Dog Show a kedvencem:-))) a második helyen a Two Stupid Dogs van, a harmadikon meg a Dexter, de persze mindegyik angolul.
  • Bucser
    #20
    jaja "I am Weasel!!!" "I R Baboon":)

    I R ken fláj túúú..... wizöl plíz hölp mí áj in trábul.... I vill help jú bikóz I AM WÍZEL:)


    IMádom:)))
  • Sir Quno Jedi
    #19
    I.M. WEASEL !
    I.R. BABOON !
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Na az végképp szuperdarab angolul ! Annyira találó, hogy az ember néha már inkább sír mint nevet.
  • Sir Quno Jedi
    #17
    Nemcsak erről van szó. Én x-szer láttam szinte minden részt, de aztán, ahogy egyre populárisabb lett a sorozat, kifogytak valahogy a szuflából és unalmassá váltak, nameg túlontúl közhelyessé. DE az első sorozatok nagyon ütősek mindmáig !

    A PowerPuff Girls is a kedvenceim közé tartozott, amíg kísérleti jelleggel adták, de aztán mikor befutott, az is meghalt szép lassan...