91
Jak and Daxter
  • aabyssx
    #51
    Nem. ;)
    Viszont egy Jak 2 minőségű, hatalmas, díszes, de kicsit repedt vázával már beérném.
  • Atcom
    #50
    De gondolom, ettől a köcsögből még nem lesz váza?!
  • aabyssx
    #49
    Így van.
  • Atcom
    #48
    "én: Na, az előbb itt szaggatott.
    én: Mos' nem!
    én: B*ssza meg, mégis!
    én: De mintha kevésbé..."

    Én nem is szaggatásnak látom, mint inkább képelcsúszásnak. Mintha a két félkép (a "törés" feletti és alatti) nem ugyanaz a frame lenne...
  • aabyssx
    #47
    BTW az intro-n egyértelműen látszik a javulás 60 Hz módban. ;)
  • aabyssx
    #46
    THX

    sokkal = az én szemem látta

    BTW könnyű különbséget látni, ha fél órán át csak azzal próbálkozol, hogy:

    én: Na, az előbb itt szaggatott.
    én: Mos' nem!
    én: B*ssza meg, mégis!
    én: De mintha kevésbé...
    én: A túrót!
    én: A túrót nem!
    én: A túrót dehogynem!
    én: ÁÁÁÁÁÁÁh!
    én: K*csög játék! K*csög Naughty Dog! K*csög $ony! K*csög...
    (párom benyit)
    párom: Mit szeretnél enni?
    én: ...az a k*csög...
    párom: Ezt szeretnél, vagy inkább hozzak neked azt?
    én: HAGGYÁMÁBÉKÉNNEMLÁTODHOGYNEMÉREKRÁ?!?!?!?
    párom:
    én: K*csög PAL és NTSC szabvány! K*csög játék! K*csög Naughty Dog! K*csög $ony! K*csög...
    én: ...
    én: ...
    én: ...
    én: ...
    (kikapcsolom és megyek megvígasztalni)
  • Atcom
    #45
    Próbáltam a 60Hz-es módot is, de sajnos ugyanaz a tapsztalat. Nekem nem tűnt fel, hogy sokkal jobb lenne a helyzet ebben a módban, ezért nem is említettem meg.
  • aabyssx
    #44
    Atcom!

    Ha a Jak 3 demo-t átteszem 60 Hz módba, akkor egész tűrhető (de még mindíg jelen van).

    Van final veziós tapasztalatod 60 Hz módban?
  • Sephi
    #43
    Ez a ressze sokkalta nehezebb mint elodje. De annal erdekesebb :D Nagyon allati hogy vissza kell menni abba a varosba amibe a masodik reszbe vegig szevedtunk minden sarkot :D
  • Sephi
    #42
    Naon komplex jatek es naon elvezem hogy csomo uj dolgot kapokk a jatek folyaman. Pl a JetBoard eszmeletlen hangulatos :D

    Meg maga a sivatagban karkalas :D Es alitolag Heaven City-be is vissza kell majd menni!
  • Atcom
    #41
    Nem nagy gáz, csak van akit zavar. Mondjuk úgy szépséghiba, de együtt lehet vele élni. A Jak 2-ben tényleg nem volt olyan helyzet, hogy emiatt nehéz lett volna egy feladatot teljesíteni. Remélem a 3-ban sem lesz a későbbiekben!
  • Sephi
    #40
    Most hogy mondod es direkt figyeltem tenyleg vaze de ha nem mondod eszte sem veszem.

    Es ez ekkora gaz?
  • Atcom
    #39
    A grafika szépségével nincs is baj, de ez a vsync hiba elég látványos sajnos! A Jak 2-ben is ott volt és a Jak 3-ban is jelen van! Nézd csak meg jobban... Furcsa, hogy a játék felénél jársz és még csak fel sem tűnt, hogy időnként "hullámzik"/elcsúszik a kép?!
  • Sephi
    #38
    En nem tudom milyen szagatasrol van szo. A Jak3-nak kb a felenel jarok es csodalatosan szep grafikaja van szvsz. En nem is vettem eszre semmi ilyesfajta jellenseget hogy akdozna es szerintem ez a legjobb resz a szeriaban. A Jak2-ert nem voltam annyira oda.
  • aabyssx
    #37
    Persze, ettől még jó a játék. Én biztos, hogy játszani fogok vele, de emiatt a hülyeség miatt nem fogom most premier áron megvenni. Megvárom a platinumot és inkább mással játszok addig (az 1 évig).
  • Janey
    #36
    Sztem annyira nem vészes, én pl 21%-ban járok a játéknál, de eddig élvezhető volt a minősége. Semmivel sem rosszabb mint a Jak2-ben.
    Bár azt hozzá kell tennem hogy a Jak1 az amelyik a legjobban tetszik (játékmenet, hangulat) nekem, bár még nem végeztem a 3-al, ki tudja...
  • aabyssx
    #35
    Óh vaze, az engem qrwára zavar.
    A J&D 1 is gyönyörű volt már. Nemtom', hogy mér' nem volt az elég...?

    A Jak 2-ben még elviseltem, mert ott igazán csak a városban volt ez a jelenség. De ahol ugri-bugrizni kell (ráadásul pontosan) ott tökéletesen folyékony volt.
    Ez a demo viszont úgy szaggatott az ugri-bugris helyeken is, hogy teljesen lehangolt.

    / kifakad

    Nyugtasson meg valaki! BRÜHÜHŰŰŰ!
  • UNREG
    #34
    A R&C3-ban hol lehet elkölteni a platinacsavarokat? Végigvittem, de nem találtam sehol.
  • Atcom
    #33
    Sajnos a végleges változat is hullámzik. Nem nagyon merültem még el a játékban, de ameddig láttam, addig szinte minden oldalirányú kameramozgásnál észrevehető volt a jelenség. Valószínűleg már a 2. részben is kénytelenek voltak mellőzni a vsync-et, a grafikus motor hatásfokának növelése érdekében, csak itt a 3. részben, a picivel részletesebb grafika miatt látványosabb a dolog...
  • aabyssx
    #32
    Játszik valaki a Jak 3-mal?
    Én próbáltam a demo-t. Az volt a tapasztalatom, hogy brutálisan szaggatott/félbevágta a képeket (kb. 4x olyan erősen, mint a végleges Jak 2). Ugyan látható volt, hogy ez egy gyorsan összedobott demo, de kiváncsi volnék, hogy a végleges is ennyire küzd ezzel a problémával. A gyalogos, ugri-bugris részeknél a Jak 2 csak néha szaggatott, ez pedig alig talál kamera állást, ahol folyik.

    Nem örülnék, ha az egyik kedvenc sorozatomat ilyen láma dologgal b*sznák el.
  • aabyssx
    #31
    2x 100%

    ;)
  • Nefasturris
    #30
    Könnyű azt mondani! :D
  • Atcom
    #29
    Ugyanmár! Egy igazi diák egyszerre több dologgal is tud foglalkozni. Csak állítanod kell a feladatütemeződön!
  • Nefasturris
    #28
    Lusta vagyok:P De lehet ez lesz, ma úgy keltettek hogy megyünk bokodra, na ..... (még kellett volna írnom Norbynak egy tesztet most lehet kibasz a teamból, ma írtam volna meg :P:P:P:P:P)
  • Atcom
    #27
    Úgyis vakációzol, nem?! Akkor hajrá!
  • Nefasturris
    #26
    A boss az nem volt nagy cucc, de oan 2órát kellene még jáccnom hozzá hogy egy másik mentésből odajussak...
  • Sugam
    #25
    jaja havernak az osszes megvan a jak2 bol is meg
    az 1 bol is hihe:DDD
  • aabyssx
    #24
    Lehet gyűjtögetni precursor orb-okat - ami amúgy egy nagyon öregítő tevékenység - és ha eleget összeszedtél, akkor a titkos menüben meg lehet nézni az átvezetőket.
  • Atcom
    #23
    Nincs mentésed az utcsó boss előtt? Mert ha már tudod a trükköt, akkor nem nagy dolog újra legyőzni!
  • Nefasturris
    #22
    Én végigvittem a jak2t és voltam oan ügyes hogy úgy ahogy van elnoymtam a legvégső demót, szal fingom nincs hogy mi a vége :D:D:D KURVA IDEGES VOLTAM D:D:D: és ahgoy rágondolok most is az vagyok :D:D:D basszameg :D:D:D:D
  • Sugam
    #21
    egyik hulye haverom hulyere jatszotta
    ezt a gémet.1 is 2 is.tehat o neki az egybol van 3 100% os
    mentése.a 2-rol ne is beszéljunk!!!:))
  • CrucifX
    #20
    Gratulálok, én még eddig sem jutottam :)
  • aabyssx
    #19
    / büszkén bejön

    Jak 1: 100%

    / ugyan nem olyan nagy szám, de örül magának
  • aabyssx
    #18
    A 2-t megoldottam. Most van 101 power cell-em. Ez normális?
  • Seth
    #17
    .....
  • barret
    #16
    Ratchet and Clank?
  • Seth
    #15
    Ratchet&Clank tutiprogi az is
  • Gnome
    #14
    Nekem nagyon tetszett Jak & Daxter 2 mondjuk elegge kulonbozik az elsotol....a feladatok viszont idegtepoek voltak:...vigyel el ide es ide embereket mikozben lonek rad mindezt idore...nah az ilyen feladatoknal hivtam ocsemet hogy csinalja meg mert majdnem osszetortem a kontrollert....a harmadik reszt varom nagyon

    jatszottam nemreg egy majdnem ugyanilyen jatekkal a fohos ugyanilyen fules szoros teremtmeny volt a tarsa egy kis robot aki ugyanugy be-be szologat mint daxter..asszem csavarokat kell gyujtogetni benne...nah az a jatek merfoldekkel konnyebb volt:P
  • UNREG
    #13
    Igen, azért is írtam "sokak szerintet", nem pedig szerintem ist, mert én is így vagyok vele, nem hasonlítgatok, hiába folytatás.
    A harmadik rész a hírek szerint a 2. stílusát követi, R&C szerü upgradelhető fegyverekkel.
  • aabyssx
    #12
    > Ráadásul sokak szerint jobb az első rész.

    Egy kicsit más a kettő, de SZVSZ tök jól illeszkednek egymáshoz, úgyhogy én nem kezelem külön egymástól. BTW én bírom a R&C szerű akció-platformer (vagy mi a túrónak szokták nevezni) témát is.