91
Jak and Daxter
  • Papesz
    #91
    Gondolod, hogy két és fél évet várt a válaszra?
  • LEGO Star
    #90
    torrentz.com
  • Horror
    #89
    Hello vki nem tudja honnan tudnám letölteni a Jak II-t és a JAk III-at?
  • Zsubi
    #88
    Friss és ropogós Daxter cikk került fel a GameCON-ra. Jó szórakozást az olvasáshoz!
  • dinomano
    #87
    Pont az a 2 rész(1.+3. van meg), jaj de jo... :-P Bááár még idöm sem volt megnezni öket; ez máááá nem jo... :-| Anno havernal toltam Jak3-at... Faszajos game...
  • sigmavirus1
    #86
    Nekem megvan mindegyik Jak, az X-es, sztem az 1 meg a 3 a legjóabb.

    DJ YAYO: Keresgélj, úgy a buli.
  • DJ YAYO
    #85
    Császtpk!
    A "JAK2 Renegade"-ben tudna valaki segíteni?
    Szal valaki tudna 1 olyan térképet amin megvan pár "ORB" Tojásalakú mittoménmi-nek a helye?
    Mert a "SECRETS"-ben már a "Sceen Player Act 3" nál járok"! Asszem 115 "ORB"-om van!

    De már nagyon szeretném azt a ropogós kis "Unlimited Ammo"-t meg az "Unlimited DARK JAK"-et!!!! WHÁÁÁ meg az "Invulnerehability"-t!!!!!!!!
    Szal valaki "Heaven City"-ről 1 "ORB"-os térképet!!!!
    naaaaaa
  • Papesz
    #84
    Nagyon jó játék, remélem a cikkből is kederül. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
  • Flower
    #83
    Ilyen jó a játszhatósága??? Akkor "megveszem"!
  • Papesz
    #82
    A Jak X: Combat Racing véleményem szerint fantasztikus, még akkor is, ha nem az eredeti platformos vonalat viszi tovább.

    Leírtam róla a véleményemet, ha valakit érdekel olvassa el.
  • Sliderx
    #81
    És nem tudnánk megboltolni valamit?
  • hiei14
    #80
    Nekem megvan mind. Végigvittem mindet. És nemsokára meglesz az X Combat Racing is
  • Sliderx
    #79
    Ebbe inkább ne menjünk bele...
  • aabyssx
    #78
    Mindegyik része platinum már, és 6 rugó alatt van.
  • Sliderx
    #77
    Nekem az is megfelene ha valaki fel tudná pakolni valahová.
  • Flower
    #76
    Valakiknek biztos megvan, de azok nem járnak erre...egyenlőre :(
  • Sliderx
    #75
    Senkinek sincs meg az összes Jak?
  • Flower
    #74
    Jak 1 utolsó pályáján járok. Kemény!
  • Sliderx
    #73
    Kellene nekem a Jak sorozat összes része.

    Valaki tudna segíteni?
  • Sliderx
    #72
    Most egyelőre SotC-ozok, megpróbálom beszerezni ICO-t, meg a Jak1-et.
    Aztán szép sorjában végignézem mindet. Nem szeretek úgy játszani hogy a második résszel kezdem.
  • Atcom
    #71
    Mindegyik remek darab! Érdemes beruházni rájuk!
  • Sliderx
    #70
    Csak több ilyen név kering a neten és nem tudtam eldönteni, hogy most melyik-melyik.
  • Atcom
    #69
  • Sliderx
    #68
    Na most már vágom. Oké.
  • Atcom
    #67
    Ha így van, akkor a Jak II = Jak 2-vel. Szokták még Jak and Daxter 2-nek is emlegetni, de hivatalosan Jak II.
  • Sliderx
    #66
    Nem, Jak and Dexter 2.
  • UNREG
    #65
    Szerintem elírta, Jak 2 lesz az...
  • Atcom
    #64
    Passz. Nem ismerek ilyen játékot...
  • Sliderx
    #63
    Hmmm... Ez érdekes. És mi a helyzet a JaD 2-vel?
  • Atcom
    #62
    A Staff of Dreams az pontosan Tak 2: Staff of Dreams, és egy teljesen más sorozat, bár igaz, az is 3D platformer.
  • Sliderx
    #61
    Jak 2 Staff of Dreams
    Ez most simán a Jak2 vagy annak a folytatása?

    Az létezik hogy van Jak and Dexter 2?
  • Sliderx
    #60
    Kössz szépen!
  • Atcom
    #59
    Jak and Daxter: The Precursor Legacy
    Jak II
    Jak 3
    Jak X: Combat Racing (mint a neve is mutatja, eltérő stílus az előzőktől)
  • Sliderx
    #58
    Ennek a Jak játéknak elég sok résza van nem?

    Valaki meg tudná mondani melyikek jelentek meg eddig?
  • Oldern the 1st
    #57
    Ezt úgy hívják, hogy a V-sync hiánya :D És ez nem szaggatás, csak esztétikai probléma :)
  • aabyssx
    #56
    > Mindent cuccot keressek meg, vagy nyugodtan mennyek tovább a következő pályarészhez?

    Ha nincs elég power cell, akkor úgysem enged tovább bizonyos részeknél. Tehát mindegy, mert maximum vissza kell menned.
  • Flower
    #55
    Jak1-et kezdtem el tegnap. Kb 20%-nál vagyok. Ha megnyomom a <START> gombot kiirja a pálya nevét+hogy miket kell összegyűjtenem.
    Mindent cuccot keressek meg, vagy nyugodtan mennyek tovább a következő pályarészhez?

    Akinek tetszik ez a stilus, annak ajánlom a Spyrot. Huhhhh....az is nagyon kemény gém.

    Ha van valakinek bármely játékhoz(Spyro,Jak,Batman Begins) leirása örülnék neki.
  • Sephi
    #54
    Bazeg! Te jo eg! Mit vagytok ugy oda? En majdnem a vegen vagyok oszt egyszer sem ugrott a szembe szagatas pedig van benne akcio dusan :DDD

    Mit vagytok erre igy raragadva ?:DD
  • aabyssx
    #53
    BTW már nem zavar annyira.
    A demo-ban 3 misszió van + az intro múvi.
    A 3 misszió a "destroy the wasteland metalheads", "explore the cave" és a "bomb train".
    A wasteland misszióban viszon be tudom autózni az egész szigetet(?), plusz lehet találni egy-kettő precursor orb vadász helyet.

    Na, szal' az a lényeg, hogy annyira stílusos és hangulatos ez a Jak & Daxter univerzum (a zenével együtt), hogy már ez a ricc-röcc sem zavar. :)

    Lehet, hogy megveszem még azelőtt, hogy budget lenne...
  • Atcom
    #52
    No majd kiderül. Van még hátra egy kis ugri-bugri, aminek a végére szeretnék érni, aztán belevetem magam... Már előre féltem az irányítót! Egyet megtanultam a Jak 2-nél: fáradtan nem szabad elé leülni, mert abból csak szentségelés lesz!