9247



Kecskemét
  • burkusdió
    #193
    nem mindenki...
  • cement
    #192
    uristen itt is rocker mindenkit? ..fuck
  • Robbb
    #191
    Itt vagyok végszóra én is(de minek:)
  • praksi
    #190
    Kispálra pogózni?? hm-hm......
  • ÁjjLe BoBBi
    #189
    kispál ;)
  • praksi
    #188
    milyen koncerten voltatok? :-D
  • burkusdió
    #187
    jó reggelt!
    én csak most keltem...
  • ÁjjLe BoBBi
    #186
    hehh ;))
  • praksi
    #185
    Jó reggelt!
  • Robbb
    #184
    Most már tényleg megyek,kezdi a másik szemem is megadni magát.Holnap este felé itt leszek,mégegyszer jó szunyit.
  • Torry
    #183
    20000 sok!

    Sokkal olcsóbban mennek mostanában!
  • Robbb
    #182
    Szerencséd van,még az egyik szemem nyitva volt:)Abit a drágaszágom 300/570 stabilan szalad.a gyári hűtő meghalt,raktam rá egy vantec icebergq pro ventit,kár volt.Sugárhajtómű hangja van,bár leszabájoztam:3800 pörög,ennyi elég neki,és nem hangos.Azt 20000 körül gondoltam.
  • praksi
    #181
    na, én is megyek aludni.
    Jó éjt mindenkinek!
  • praksi
    #180
    Jo8
  • Torry
    #179
    Csáo!
  • Robbb
    #178
    Ok,dobok én is egy hátast az ágyikóra,holnap meló:(Üdv mindenkinek,jó volt kicsit dumizni,jóccakát Kmét.
  • Torry
    #177
    4200-t mennyiért adnád?

    Milyen márka?
  • Robbb
    #176
    Nem:(
  • Robbb
    #175
    Nekem most egy 9800pro kellene+512 ddr 400mhz.Végül is így mondhatom,hogy van egy 4200 ti 128+512 ddr 333mhz eladó.Ilyen nem érdekel valakit?
  • Robbb
    #174
    Most látom a konfigod,ezek szerint integra.Amúgy majdnem ilyen az én vasam is:NF7,2500 bari,Chieftech 360 ezek vannak ami ugyan az.
  • Torry
    #173
    Integrált szar!
  • Robbb
    #172
    OK!Addigra hátha meglesz a másik.Majd még akkor megtárgyaljuk a részleteket,jössz te még ide(gondolom)Milyen karid van most,vagy integrált kaka?
  • Torry
    #171
    Csáo!
  • burkusdió
    #170
    na én go szundi
    bye all!
    és jónyócc!
  • Torry
    #169
    Hát a mostani hang recseg, meg zörög meg minden, szóval elég jó lenne a közeljövőben.

    De jövőhéten nem leszek, ezen a hétem még kibírom, de utána már sürgős lenne!
  • Robbb
    #168
    Igen a "szeletelős,csápolós" múzsikra gondoltam,részvétem.Hasonló van nálunk,csak itt valami szőrös,nagyfogú szörnyetegek ugatnak éccakánként,egyszer levadászom az összeset(gazdástul)
  • Robbb
    #167
    Na 3000-ért a tied,töröld szemed,szád meg amid van.Csakhogy van itt egy kis gond.Nincs még meg az új kareszom,így ezt nem tudom rögvest kiiktatni a vasból.Az meg hogy mikor lesz meg pontosan nem tudom,lehet hogy épp most esik le egy kamionról,ha érted mit akarok nyögni:DMennyire sűrgős az eset?
  • praksi
    #166
    erre a tüctüc-re gondolsz? egy nagyon kedves szomszédom annyira rendes, h ingyen megosztja ezt másokkal is, így egy emelettel felettünk 200 decibellel szól..
  • Robbb
    #165
    Nincs rá gari,max én tudok rá adni egy 3 hónapot.3500 huf,az mennyi juro is?
  • Torry
    #164
    3000HUF?
  • Robbb
    #163
    Na úgy igen:)Én amúgy hangulatosnak mondanám,szeretem mostanság a lassúbb dallamos nótákat,kikapcsol.Főleg ebbe a tam-tam világba ami van:((
  • burkusdió
    #162
    inkább beszéljünk euróba... :DDD
    azt mindenki jobban érti
  • Torry
    #161
    Gari van?

    Mert ha nincsen, akkor sok.

    3000?
  • Robbb
    #160
    4000 huf-ot megér neked?
  • praksi
    #159
    szal olyan lassú, na..
  • Robbb
    #158
    Langyos?Ezt nem kellett volna
  • Torry
    #157
    Mennyiért?
  • Robbb
    #156
    El
  • praksi
    #155
    mert? :-D
  • praksi
    #154
    az RHCP-t nagyon nem ismerem, a By the way albumot egyszer végighallgattam, nekem nagyon langyos volt..