9247



Kecskemét
  • Robbb
    #233
    Képzeld el nálunk mi van:Én nyomnám lendületből a Paradise City riffkészletét,erre a tesó benyom egy Vangelis cd-t.Azt az összhangot képzeld el ami ilyenkor van......
  • Robbb
    #232
    Torry!Akkor mit kóstálhat a kártyám?128-as Nagyon kellene majd egy másik,még a nyáron,ahhoz viszont ezt el kell passzintani.praksi:az éretségihez előre is sok sikert,nekem az első év is sok volt és még van 3.Amúgy Vacsi-köz magasságában lakom,bár ez már az én bajom
  • praksi
    #231
    ez fájt :-DD
  • praksi
    #230
    fiú :-) mellesleges ő is a rocknak él :-DD
  • LSL
    #229
    Vagy a samsung monitorom képe, de egy jó csaj még mindig szebb!:))
  • Robbb
    #228
    Hát ez szép
  • Robbb
    #227
    Ok!A tesódat jól besoroltad utólsónak:)Fiú-e vagy leány?
  • LSL
    #226
    Csaj
  • Robbb
    #225
    Helló elesel,mondj valami szépet
  • praksi
    #224
    ja, egy kérés: írd már kisbetűvel a praksit, naggyal egy picit zavaró..
  • praksi
    #223
    jah! :-D
  • Robbb
    #222
    Látom Praksi mi azért egy hullámon vagyunk rendesen:D
  • Robbb
    #221
    Ezt a "hősök forevert" kifejtegetnéd bővebben?Lehet hogy én vagyok a gyenge elméjű,de ezt most nem értem.Ez valami titkos jelszó?Ezzel hívod az erősítést?:)
  • praksi
    #220
    mi az a Hősök?
  • praksi
    #219
    17 vagyok, a Bányaiba járok, jövőre érettségizem, a gimi után a BME-re, vagy a KKMF-re mennék a villamosmérnöki karra.
    a Csészényi városban lakom (vmi kurva büdöset égetnek a SZÜV-nél...)
    hobbi: basszusgitár (játszom egy együttesben is), zenehallgatás, olvasás, hobbielektronika, stb.

    van 5 db hörcsögöm, 1 papagájom, meg 1 tesóm :-)
  • Torry
    #218
    Azért mert ezek a kareszok 16 küröl mozognak.

    19-ért adják a faszán húzhatóakat mindenféle extrával!

    PL:dobozos Abit Ti4200-4x 64MB Thermaltake hűtőbordákkal és Iceberq4 kékledes, garis hűtővel, amihez csendesítő potméter jár és egy 12cm Papst hűtő. 350/700-on lefut a 3dmark. játszani stabilan, órákon át 340/670 körül lehet vele (ilyenkor a hűtés maxon, ház oldala le, és egy papst12cm venti fúj rá levegőt) a kártyához már nincs gari, kb 30 órát ment kicsit és 10-et így ''nagyon'' húzva.

    Ez a prohardveren van 19-ért!
  • LSL
    #217
    Hi all
  • Robbb
    #216
    Az nekem is van,mármint tesó(bratyó)
  • Robbb
    #215
    Torry,20000 miért sok az nvidámért?
  • burkusdió
    #214
    jah,és Hősök 4eva!!!!!!!
  • burkusdió
    #213
    én meg még csak 14... :(((
    kabbe Torry :DDD
    szintén Petőfi city
    szintén Katona 9,csak A és nem B
    és nekem meg van egy testvérem... :DDD
  • Torry
    #212
    15-öt töltöttem be Júni 13-án.
    A Katonába járok, most megyek 9-be.
    Petőfi Város-ban lakom.
    Hobbi:zene, pc, mozi stb...

    És van egy szálkásszőrű tacskóm!

    ennyi...
  • burkusdió
    #211
    olvass kicsit vissza...
    és mindent megtucc
    vagy legalábis többet mint a semmi :DDD

    és megint csak aszondom,h. Hősök 4eva!!!
  • Robbb
    #210
    Akkor klasszikus muzsik,vagy instrumentál?Amúgy írhatnátok magatokról pár sort:életkor,suli,meló,hobbi...
    ÉN:25 múltam,Német Laciba kezdtem tavaly az első évet(gimi),totálkáros gérjárműveket vágok össze pillanatok alatt(pár éve már csinálom,de már k*rvára unom)villanyász gitárkodom,szeretek mindent ami zene,a filmelés és gamézás nagymestere vagyok,és van egy girhes macsekom:)Tehát semmi érdekes:(Mindenki cityn belüli,vagy vannak itt Hetényi,Kadafalusi,stb. emberek is?
  • praksi
    #209
    pardon.
  • burkusdió
    #208
    Hősök 4eva!!! :DDDD
    na meg Dynasztija és a többijek :DDD
  • cement
    #207
    öhöm öhöm alljunk meg. ki mondta hogy nekem a disco tetszik?????? az sem tetszik szal... szűk látókörű barátom nem csak disco és rock van a földön
  • praksi
    #206
    nono!
    ezen teljesen felesleges veszekedni! kinek a pap, kinek a papné. ha Robbbnak meg nekem az élő, hangszeres zene, meg néha a pogózás teccik, akkor az is marad. ha cementnek vagy Torrynak a disco, meg fények, akkor ők se fognak változtatni az ízlésükön. Légy önmagad, tartja a mondás. ahogy nem a ruha teszi az embert, úgy nem a zenei ízlés alapján kell megítélni másokat. na, vita lezárva. jujj, ha Yetike hazajön, akkor mi lesz itt.... (ő is villanygityózik :-))
  • Robbb
    #205
    Akinek belegázoltam a zenei ízlésvilágába attól ezúton szeretnék elnézést kérni.
  • Robbb
    #204
    Hát ez a személyleírás rám nem érvényes.Van bakancsom,meg villamos gitárom,halgatok néha egy kis Metallicát levezetésnek,de nem érzem magamon a rockerséget:)Azt gondoltam a tegnap esti Praksival történt eszmecserérémre írtad gitárórák címmel.
  • Torry
    #203
    Én azt utálom ,amikor mondom, hogy én nem szeretem a rockot.
    Megkérdezik akkor mit?
    És akkor mondom, hogy Progressive House, és akkor mindenki mondja, hogy: Nah ez is tuc-tuc-ot hallgat!

    Ebben az a gáz, hogy tuc-tuc között is igen NAGY a különbség!
  • cement
    #202
    amugy én is szeretek pár rockzenet, mondjuk az inkabb punkos, ilyen jó pörgős zene, de nem az a vérmetál orditas allatsag, mert annak semmi értelme... de ettől függetlenül nem utalom a rockot sem a rockereket sem, de tulzasba viszik en ugy erzem
  • Robbb
    #201
    Hoppá bocsesz ez én voltam:))
  • cement
    #200
    #196...
    amugy ték
  • Robbb
    #199
    Figyu,számodra mit jelent az a szó hogy ROCKER?Ez most tényleg érdekelne.
  • Torry
    #198
    :DDD
  • cement
    #197
    mostansag mar nagyobb divat mint a tüctüczene...
  • cement
    #196
    hát aki pogózik meg rázza az agyát az idiota ertelmetlen zenekre, nyáron is bakancsban, meg fekete "Tanksapka" vagy akármilyenes pulcsiban... ismerek jópár ilyet, és az utca is tele van velük...
  • Robbb
    #195
    Figyu,számodra mit jelent az a szó hogy ROCKER?Ez most tényleg érdekelne.
  • Torry
    #194
    Nem ám!