9247



Kecskemét
  • burkusdió
    #273
    jaja
    az lenne a fasza...
  • burkusdió
    #272
    :D
    kis mértékben orvosság,nagy mértékben gyógyszer
  • Robbb
    #271
    Nem,nem,viszaolvastam csak hát ennyivel is több.Mostmár a pólpositionra hajtok
  • praksi
    #270
    berúgni én se szeretek (egyszer nagyon megjártam vele), de néha egy-egy pohár vmi finomság az nem árt.
  • Robbb
    #269
    Ami szesz azt nem csípem.Most ezért biztos kiútáltok a topikból:-(Hétvégén ráugrasztom az öregem az ügyre.Mármint a konektorra gondoltam.
  • praksi
    #268
    most írjam le újra? :-)
  • Robbb
    #267
    Na itt vagyok,mi vót eddig?
  • praksi
    #266
    akkor ok.
  • burkusdió
    #265
    nem hiszem,h. neked teccene...
  • burkusdió
    #264
    ez a raphez áll közel
  • burkusdió
    #263
    bazz...
    má kéccázhatvankettő?
    akkor mégeccerennyit :DDDD
  • praksi
    #262
    ööööö.......biztos.
    hangszeres?
  • burkusdió
    #261
    underground
  • praksi
    #260
    ahham. kösz :-)
    milyen zene?
  • burkusdió
    #259
    zene
  • praksi
    #258
    MI AZ/AZOK A HŐSÖK???????????????
  • praksi
    #257
    nem föladni!
  • praksi
    #256
    akkor a földelés miatt van. nem tom láttál-e már Jack-aljzatot. 3 "láb" (ha mondhatom ezt) van rajta, pozitív/negatív és egy árnyékolás, ami a zavarjelet elvezeti. ez van összekötve a konnektor föld pontjával. (én így tudom, egy villamosmérnök basszusgitáros ismerősöm mondta, aki mellesleg erősítőket tervez)
    amúgy én is a földelés miatt szívok itthon, nem tok olyan Maiden-es csattogó hangot kiadni, mert berreg meg gerjed ez a vacak.

    a bor nagyon jó dolog! főleg az olaszrizling!
  • burkusdió
    #255
    hát így nem leszünk elsők soha a büdös életbe...
    :(((
  • burkusdió
    #254
    a pincét,v. a bort? :DDD
  • Robbb
    #253
    Ahol pince van ott bor is van(hú mennyire utálom)
  • Robbb
    #252
    NINCS földelve!!Lehet hogy ez a baj?Fater meg villanyász és mégse földes.Na majd megszerkesztem,csak nehogy címlapra kerüljek.Ezt a hősöket sosem tudjuk meg,szerintem ez volt a beetetés:D
  • praksi
    #251
    termünk az nekünk is lesz, a dobosunknak jó kis pincéje van (csak legyen benne áram, édes istenem, csak ennyit adj!), aztán mehet a rákendról!
  • Robbb
    #250
    10 éve még én is ragasztgattam:))
  • praksi
    #249
    jó, a tied azért 43, mert Laney. ez meg Behringer. :-D
    azt nézted már, h a konnektor földelve van-e?

    burkusdió: mi az a Hősök, mond már meg, lécciiii! :-DD
  • Robbb
    #248
    Ezaz,gyalázzuk le a makettokat(hú mit kapok ezé)
  • burkusdió
    #247
    a Katonának egész fasza terme van gyakorlásra...
    de gondolom hallottatok máa kamraszínházról...
    nem?
  • Robbb
    #246
    Gerjed és kész.Nem tudom ni van vele,akkor csinálja amikor nyomok réá sok torzítót.Recseg ropog,meg minden:(Amúgy otthoni gyakorlásra jó.Van még egy 606-os Zoomom,de az szerintem jó,mert Puliusnál kipróbáltam.
    Bazz 48?Ezt a kis szutykot vettem 43-ért,én barom.Na majd egyszer ezt is eladom.10 évet nem tudok fiatalodni,örülök ha nem öregszek egy héten annyit.
  • burkusdió
    #245
    tornázzuk fel az első helyre!!!!!!!!!!
    hajrá Kecskemét!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • praksi
    #244
    sölölölölö & lölölölö (álá szacsi)
    má ötödikek vagyunk! yepp!
  • Robbb
    #243
    Legnépszerűbb témák:6.Az milyen?Ez csak a sok hülyeség miatt lehet,amit az utóbbi egy nap beírtam ide:)
  • praksi
    #242
    amúgy lehetnél a gitárosunk, egy laza 10 évet kéne fiatalodnod :-))
  • praksi
    #241
    ja, és köszönöm, élek még, remélem az elkövetkezendő 100 évben ez nem nagyon fog változni :-))
  • praksi
    #240
    az enyém lesz, elvileg a hónap folyamán. amúgy 60 W-os tud a kicsike, ha minden jól megy Bécsben fogom megvenni, és úgy kábé 48 Ezer pénz lesz. itthon 51 egy ilyen.

    gerjed? mármint hogyan?

    a gitárosunk a Knight of Puntigamer :-DDDDDD
  • Robbb
    #239
    De néha.Mármint fejhalgatót.Nem én vagyok véletlen a gitárosotok,csak még nem tudok róla:PPPPPP
  • Robbb
    #238
    praksi élsz még?Most botlottam bele a galériádba.A Behringer combó a tied?Mit kóstálhat az?Jól szól?Nekem egy Laney 15W-os van,de néha ritka szarul szól,gerjed mint állat.A gittyód az faxa:)A teszkó parkoló se semmi
  • praksi
    #237
    fejhallgatót nem használsz gyakorláskor?
  • praksi
    #236
    Vacsi-köz? ott lakik a gitárosunk :-) amúgy sem ő, sem én nem használunk effekteket :-) dobos is van. (holnap viszek neki cineket) énekes nincs. még.
  • Robbb
    #235
    Van termetek ahol tudttok gyakorolni?Van dobos,gityós,effekt hegyek meg minden?
  • burkusdió
    #234
    :DDD