9247



Kecskemét
  • praksi
    #1393
    alant írtam a számát...
  • Robbb
    #1392
    Teflonkönybe benne lehet a számja?
    Amit írtál az jól hangzik(mármint a gitár témában)
  • praksi
    #1391
    te voltál már katona?
  • Robbb
    #1390
  • praksi
    #1389
    2 esetet látok (álá Nostradamus :-DD):

    -kiderül, h a zalai olajmezők annyi olajat rejtenek, h 50000000 évre elegendő, és az USA megtámad minket. :-DDD

    - 3 éva alatt kiderül, h mekkora marhaság volt ez a zsoldossereg, és a nagy bukta miatt újra bevezetik.
  • praksi
    #1388
    bazzzz..... :-DD
    ha szóltál volna előre, akkor mondtam volna, h ma 4 után nem volt, mert csak a tesóm meg én vagyunk mostan a nyáron, mer mindenki nyaral, és óra után hazamegy. ami biztos h tuti, ha csütörtökön felhívod 2 és fél négy között, mert akkor biztos ott van (megint óránk lesz).

    a csengő beszélgetős, de csak nyomva kell tartani, amíg ki nem nyitja az ajtót.

    most azt mondom, amit a tesómnál láttam: eleinte megtanulnak pár számot, jó sok akkorddal, eleinte könnyebbeket, aztán jön az elmélet, utána meg jönnek a nehezebb számok és oktatóanyagok. bár tesóm most fog neki vinni Joe Satriani-t tanulni.

    erölködő az úgy néz ki, h csak tisztán használja. igazából az egy basszuskombó.

    amúgy fasza, van neki egy Explorer fazonú gitárja is! de nem szokta használni.
  • Robbb
    #1387
    Ezt a népjólétesek küldték?Akkor szerintem ez csak valami hivatalos levezető baromság.Jövőre tuti hogy nem lesz már hadkötelezettség.Idén meg csak nem rántanak be
  • Robbb
    #1386
    Bazz minden hülyeségről írogatok,csak a lényeget nem mondom:voltam ma a Tőkés úrnál.Már kedvelem a fickót,még ajtót sem nyitott:P
    Mikor lehet őt ott találni szerinted?Én olyan 5 körül voltam ott,de se kép se hang.A csengő az a beszélgetős fajta ugye?
    Szokott úgy is tanítani,hogy visz a nebuló valamilyen anyagot(cd ilyesmi)vagy vannak neki alap dolgai amiket "megtanít.Puliusznál úgy volt,hogy vittem neki a zenéimet ami érdekelt és az már játszotta is,tabolta le füzetbe meg ilyen dolgok.Kellene amúgy egy jó erős alapozás,mert itthon mindenbe belefogtam egy kicsit,de semmivel nem haladttam igazán.Erőlködővel gyakoroltat vagy csak szárazon?
  • praksi
    #1385
    és ki küldi a levelet?

    hát a Népjóléti Osztáy! se nekem, se a népnek nem lesz jó, ha engem behívnak.... :-DDD
  • praksi
    #1384
    ja, azé pampogok, mer kaptam. idézem:

    "Praksch András (szül. 1987.02.13. stb..)....hadküteles korban lévő személyt kötelezem arra, hogy a levél kézhezvételétől számított 15 napon belül a háziorvosánál előzetes orvosi vizsgálaton jelenjen meg, ..... Amennyiben ezen kötelezettségnek nem tesz eleget, 100 000- Ft-ig terjedő pénzbírsággal sújtható, illetve a megjelenés elmulasztása esetén elővezetésnek van helye...."

    üzenem nekik, h kapják be! rohadt
  • Robbb
    #1383
    Most akkor mi van?Van még vonulás vagy nincs már?(nem madár)
    Ha nincs minek kell menned?Nincs értelme.Vagy kaptál valami hivatalos papírt?
  • praksi
    #1382
    hát a katonai eü-vizsgálat.... ha mákom van, a doki ráírja, h "Kötelező állatorvosi vizsgálaton megjelent", aztán mehetek haza. ha nem, elküld egy csomó további vizsgálatra, ami 2-3nap.....
  • Robbb
    #1381
    Milyen orvosi vizsgálatról karattyolsz te itt?
    Talán valami dilidoki?
  • praksi
    #1380
    azaz "pontosabban"...
  • praksi
    #1379
    azt értettem, csak az esetet felelevenítvén eszembe jutott, h az öngyilkosokat utálom. ill. azokat, akik vmi értelmetlen marhaság miatt akarnak önpusztulni....
  • Robbb
    #1378
    Lehet hogy én írtam hülyén,de ez az idióta szerintem élni szeretett volna még,csak a lakásban hagyta a kulcsot és az ablakon szeretett volna bejutni.
    Bazki az ilyenen felbaszom magam!
  • praksi
    #1377
    nya, holnap elintézem azt a kurva orvosi vizsgálatot. és megin fasza, megvannak a cinek, erre hétre kölöcsönbe ez a szett, erre nem tudunk próbálni... sőt, még a jövő héten se....
  • praksi
    #1376
    hááát, hetedikről nem szokás.....
    nálunk tavaly a szomszéd lépcsőházban ugrott ki egy nénike a hetedikről, de amennyi esze volt, pont a bejárat elé. még szerencse, h nem járt arra senki.

    az öngyilkosokat halálra kéne ítélni! vagy legalábbis életfogytra!
  • Robbb
    #1375
    Nem egészen normális,be kellene az ilyet dugni az elzárt osztályra.Szalagháznál kizárta magát a csávó és valahogy a "csatornán" felmászva(pókember 3) meg akarta közelíteni a területet.Meg is közelítette majd az erkélyen vagy mi a szaron egyensúlyozva ment tovább a célja felé(senki nem szólt reá,hogy:te barom mi a szart csinálsz ott fent?)majd látványosan lepottyant a közönség közé.Pafffffff
    Nem élte túl az ütközést
  • praksi
    #1374
    azt nem hallottam, mi a beteg panasza?
  • Robbb
    #1373
    Láttam ma a felborult kámiont,mindenütt sóder hegyek.
    Petőfi Sanyi úti storyt hallottad?Hülyegyerek és a 7. emelet esete?Vannak még beteg fazonok és most nem egy sima náthára gondoltam:D
  • praksi
    #1372
    tudtam h kecizel, azé vanik a szmájli :-DD

    no, akkor 2. téma: megszervezzük a tüntetést a moderátorok ellen! lezárjuk a Halasi úti felüljárót!
  • Robbb
    #1371
    Bevetted mi?Vald be
    Szép jó estét!Tényleg mi ez a punnyadás?Amikor ideérek akkor húz el mindenki.
  • praksi
    #1370
    hé! ne gecizzééé vazzeg! :-DD
  • Robbb
    #1369
    Hát ide se írok többet,szánalmas ami itt folyik.
    Tele van a ........ veletek!Ilyen lusta bandát még nem láttam!
    Na pá
  • praksi
    #1368
    jaja, Robbb meg én hozzuk otthonról az áramot :-DD csak ne úgy járjunk, mint szegény srác....
  • burkusdió
    #1367
    na csak hajrá...
    :DDD
    és zenélünk egyet az út közepén...
  • praksi
    #1366
    emebrek, ha nem csinálnak hamarosan vmit a moderátorok, akkor tüntetőleg lezárjuk a Halasi úti felüljárót! :-DDD
  • praksi
    #1365
    látványosabb, mint az előző.
  • burkusdió
    #1364
    jaja new loko
    hogy teccik?
  • praksi
    #1363
    háj, új lokó?
  • burkusdió
    #1362
    van itt valaki?
    HAHÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!
  • praksi
    #1361
    háj!
  • LSL
    #1360
    :D Na most viszont lépek
  • praksi
    #1359
    lincselés lesz, nem reklamálás.....
  • LSL
    #1358
    Reklamálunk:D
  • praksi
    #1357
    most má a f*szom se tudja, h miér nem csinálnak semmit, már 4-szer beírtam a topicba...
  • 3Error #1356
    aggyonisten'! vki vacsikozi? (Robbb, te a talfajan merre lax?)
  • LSL
    #1355
    mi van már a névvel??? Már hétfő van! Még mindig nem dolgoznak??
  • praksi
    #1354
    bazz, Robbb, most volt órám; aszittem meghalok, egy latin számot kellett játszani, a végére már görcsölt a karom....