9247



Kecskemét
  • praksi
    #1433
    köcsög anyjukat!
    verjük meg őket! pontosabban miután megvertük a moderátorokat! :-DDD
  • praksi
    #1432
    Burkus a "keménymag" szerves tagja! csak eddig nem ért rá! UGYE IGAZAM VAN? :-DD
  • Robbb
    #1431
    Össznye vissznya
  • Robbb
    #1430
    Baszki te is jókor jössz ám kapcsolatokat építeni
  • praksi
    #1429
    összesen, vagy alkalmanként?
  • burkusdió
    #1428
    vót valami amíg nem vótam?
  • Robbb
    #1427
    Oda
    Hát most röhögni fogsz(joggal)de össz-vissz 5000 körül
  • praksi
    #1426
    hali!
  • burkusdió
    #1425
    hy all!
    i come back again...
  • praksi
    #1424
    a Moderátor figyelmébe!! topicba?
  • praksi
    #1423
    és a semmiért mennyit kért el a fax banda?
  • Robbb
    #1422
    Beírtam én is az általános moderátor részlegbe(próbálok besegíteni)de észre sem vettek:)
    Le kéne őket ugatni,felkavarni kicsit az állóvizet,nem?
  • praksi
    #1421
    az szar.....
  • Robbb
    #1420
    "mostmár ott tart a dolog hogy mostmár nem is szól"
  • Robbb
    #1419
    Biztos nem is cserélték,meg nem szedtték ki.Ez a probléma nem miattuk kezdődött,ezért vittem végülis oda hogy valamit csináljanak vele.De nem akarásnak nyögés a vége.
    Nekem az volt az érzésem,hogy nem is tudják megcsinálni,mert egy amatőr fax banda.Egy darabig még tudttam használni,mot folyamatosan fogni kellene hogy szóljon
  • praksi
    #1418
    holhol?
  • Robbb
    #1417
    Szóismétlés RULEZ!!!!!!
  • praksi
    #1416
    akkor lehet h az aljzatot szarul rakták össze..
  • Robbb
    #1415
    A fejhalgató tuti jó,vagy 5db próbáltam.Garancia nincs rá már vagy 2 éve.Rázkódásvédelem van benne(G-PROTECTION)tökéletesen üzemel az a része.Ez a hol hallatszik hol nem dolog úgy néz ki,hogy ahol be van dugva a füles az a rész(dugaljzat vagy mi a frász)mocorog egy picit.De nem is teljesen a gond hanem mostmár ott tart a dolog hogy mostmár nem is szól csak ha elkezdem mozgatgatni a füles jack részét.Ekkor pörcög szerencsétlen,olyan mitha nem érintkezne valami normálisan.Szótagokat hallok a zenéből:D
  • praksi
    #1414
    igazából nem kell alakítani, annyi igaz, h más hangszínekre van beállítva, de ha van vmilyen effekted, akkor tökmind1. :-D
  • praksi
    #1413
    a fejhallgató is rendben van? és gari még van rá? mert ha még van, és le se szarnak, akkor szólj a Fogyasztóvédelemnek! (nagyanyám tag!) ez a hol hallatszik-hol nem ez mi? egyszer megy, egyszer nem? rázkódásvédelem van benne? vagy esetleg az olvasófej piszkolódik?
  • Robbb
    #1412
    Basszus!!!
    Nem baj,átalakítom
  • Robbb
    #1411
    Írtad "régebben" hogy hobbielektronikával is foglalkozol.
    Van nekem egy hodozható minidisc felvevőm(továbbiakban kütyü)aminek a jack dugasza megadtta magát.Beledugom a fülest és ahogy mozgatom recseg-ropog,hol halatszik hol nem.Amikor kerekezek ez elég zavaró.
    Bevittem az Arany Jancsi féle tákolószervízbe kb.5-ször.Semmit nem tudnak vele csinálni.Madárnak nézett a figura azt hitte kezdő vagyok.Legalább 2-szer kitakarították,kicserélték az aljzatot(baszták),meg ilyen apróságok.Amikor elhoztam mindig működött egy hétig.A végén törzsvendéggé váltam,de többet be nem teszem oda a lábam az tuti.Legutóljára azt monja az arz,hogy csak a nyákkal lehetne kicserélni,az a biztos.Csakhogy egy deszka árán veszek egy új kütyüt basza meg!Megforasztani meg nem tudják,mert olyan pici minden belül.És ez a hivatalos szervíz:((Amúgy Sony a cucc,nem akarok belerúgni,mert nincs más baja.Így viszont használhatatlan.Valami érinkezési akármi lehet vele,hátha ezt te jobban vágod.Ötlet?????
    Na lehet olvasgatni
  • praksi
    #1410
    ezek basszuscuccok, ezek neked nem jók :-D
    ellenben ezek közül vmelyik tán....

  • Robbb
    #1409
    Bááááááááááááááááázzzzzzzzzzzzzz!!!
    Ilyen kellene nekem is:DDDDDDD
  • praksi
    #1408
    jah, meg lehet csodáni, egy jövendőbeli értelmes cél, amiért érdemes élni...
  • Robbb
    #1407
    Mert van új kép a galeridben???????????
  • Robbb
    #1406
    Nem kell köszi,így is többet segítettél nekem az utóbbi napokban,mint a munkaügyisek egész évben
  • praksi
    #1405
    ez a izé nem jeleníti meg, h van új kép a galerimben...
  • Robbb
    #1404
  • praksi
    #1403
    de ha szóltál volna, akkor előkeresem újból.
  • praksi
    #1402
    baszki, 1400.! ték! :-DDD

    mit is mondtál a tartalmas hozzászólásokról? :-DDDD
  • Robbb
    #1401
    Vazze eddig kerestem a számot,de megvan.
    Volt mit visszalapozni,átrágtam magam a sok tartalmas hozzászóláson
  • praksi
    #1400
    legalább nem aludtál őrségben :-D
  • praksi
    #1399





  • Robbb
    #1398
    A kibaszott bagoly meg beköltözött az őrtoronyba.Felmegyek erre mindketten megilyedttünk,majdnem rászált a fejemre az a tollas madár.
  • Robbb
    #1397
    7-szer voltam őrségbe,de egyszer sem vette észre rajtam senki hogy nem vagyok beszámítható:-P
    Te,ott az őrségbe(főleg éccaka)milyen parás dolgok voltak!
    Többször megilyedttem a SAJÁT árnyékomtól,a pockok vagy mi a fenék baxszták az annyukat kinn a mezőn.Kóbor kutyák járkáltak ki-be,a kisebbség üzemanyag lopásairól nem is beszélve.És csak akkor rátsd csőre a fegyvert,ha nagyon muszály.Eztet mondták nékem,de akkor még nem ismertek
  • praksi
    #1396
    és nem figyelt fel az őrmester, h olyan furcsán vigyorogsz, amikor puska kerül a kezedbe? :-DDDDD
  • Robbb
    #1395
    Hogy a viharba ne lettem volna már 6 éve leszereltem:DDDDDDSzétlőttem mindent ami elém keverededett

    3 hónap "kemény" traning Szabadszálláson,majd itt voltam a reptéren 6 hónapot,mint repkiszolgáló.Nem volt olyan vészes
  • Robbb
    #1394
    Hogy a viharba ne lettem volna már 6 éve leszereltem:DDDDDDSzétlőttem mindent ami elém keverededett

    3 hónap "kemény" traning Szabadszálláson,majd itt voltam a reptéren 6 hónapot,mint repkiszolgáló.Nem volt olyan vészes