9247



Kecskemét
  • ToCsEk
    #9247
    3 lidl
  • cement
    #9245

    Utoljára szerkesztette: cement, 2022.10.23. 17:58:17
  • tigeroo
    #9244
    hm
  • Verseghy
    #9243
    ganxstával turnéztunk 2 éve. azóta kicsit lentebb van adva a dolog. új hobbim a ps4 :D no meg barátnő
    nem sűrűn járok fel már ide.
    Utoljára szerkesztette: Verseghy, 2015.03.22. 17:31:48
  • cement
    #9242
    ja énis bp. zenélsz-e még
  • Verseghy
    #9241
    fősuli. bp
  • cement
    #9240
    dolgozok. ott?
  • Verseghy
    #9239
    sup?
  • cement
    #9238
    lel
  • Verseghy
    #9237
    nope
  • cement
    #9236
    mindenki meghalt ? >_<
  • piamania
    #9235
    Hello!

    Segítségeteket kérném.Az van, hogy elapadt a forrásom, nem hoz már TDK DVD lemezeket.Nekem ez vált be, fogalmam sincs, hogy hány éve használom már, egyszer kipróbáltam egy másik fajtát, azzal csak a bajom volt.Szóval az lenne a kérdésem, hogy nem tudtok Kecskeméten ajánlani vkit, aki tudna szerezni TDK DVD lemezt?Mínuszosat.Köszi
  • Verseghy
    #9234
    Nnna mivan?:)
  • Verseghy
    #9233
    Amszterdam és a Könnyű füst a dobó krt.on.
  • LoSA
    #9232
    Milyen fajta üzletek lennének, ami neked jó lenne?
  • Inferno
    #9231
    Kecson van valamiféle vizipipa bolt ? Herbal shop ? :P
  • piamania
    #9230
    Igen,de olyan helyeken fogadják el, ahova én nem járok.Meg igazából az az 5-10% nem oszt nem szoroz.
  • LoSA
    #9229
    Hallottatok már a Kecskemét Kártyáról?
  • zolo
    #9228
    Új Movie Maker állítólag elég felhasználó barát, csak egy gáz van vele, hogy a bánat új msn-t is felteszi mellé...
  • cement
    #9227
    rofl
  • REPS0L
    #9226
    nem tud valaki értelmes programot mára barátnővel? (szabadtéri, jó az idő)
  • Verseghy
    #9225
    iPhone nem szar, csak annak aki osztrák telót vesz és ki van függetlenítve meg feltörve és csomó olyan dologgal van telepítva, amire nem optimalizálták.:) De azért az iPhone 4 kamerája fasza, mire alapozod azt, hogy szar? És egy szar felvételére miért nem jó a szar? Főleg a HD-s szar. Na mind1, MacBook nincs kölcsönbe, féltem..:D
  • REPS0L
    #9224
    persze majd pont szarral fogjuk csinálni a szart. inkább akkor már vmi jó kamerával vesszük fel ezt a rakás fost. :D
    amúgy már kész van, nincs kölcsönbe egy macbookod? :D annak elég jó a vágóprogramja, nincs kedvem muvimékörrel csinálni, vegashoz meg annyira nem értek :/ ha esetleg valaki ért hozzá kicsit komolyabban, szóljon, elkéne a segítség. az alapok persze mennek, de kéne egy-két effekt is
  • Verseghy
    #9223
    Még el se kezdtétek a szalagavatós videót? Le vagytok maradva.:) Vegyétek fel iPhone 4el!
  • cement
    #9222
    CSOROAK FATYUNK! HA LENNE SE ADNEK, PLANE NEM INNEN MESSZIRU!!!!!!!!!!!!!!44
  • REPS0L
    #9221
    valakinek nincs véletlen egy HD kamerája kölcsönbe kedd-szerdára? kurvafontos lenne, szalagavatós videózásos baszakodásra, és ebbe a kurva városba nincs senkinek se! :(
  • GAthersw
    #9220
    Jah, miért nem ezzel kezdted?!
  • REPS0L
    #9219
    ezt te nem értheted, bocsyka
  • Verseghy
    #9218
    Hát úgy.
  • GAthersw
    #9217
    Ezt hogy érted?
  • Verseghy
    #9216
    ok
  • REPS0L
    #9215
    ja
  • Verseghy
    #9214
    höh?
  • lamase
    #9213
    ittas vezető
  • cement
    #9212
    aszondta kulturalt
    a kertbe en sokat jartam oda betevednek elegge kulturalatlan arcok is estenkent :DD
  • REPS0L
    #9211
    csocsó van Kert-ben is, petőfiváros
  • cement
    #9210
    ha biliárdozni akarsz az unicum-ban is van 1 asztal és elég csendes hely, a vacsi-közben van a mikszáth kálmán körút budai út felöli végén
  • davidka003
    #9209
    "Átalakítás alatt

    Nyitás várhatóan: 2010. december"

    Bakker tényleg. Akkor marad a másik kettő.
  • zolo
    #9208
    President bezárt júni végén, hogy hol nyit újra, vagy mikor, vagy már újranyitott, arról passz.
  • davidka003
    #9207
    és tényleg, kösz a tippet.
    link

    "Az étteremről:
    6 biliárdasztal, 3 darts, csó-csó és plazma-televízió áll a vendégek rendelkezésére."

    Black Cat-be meg inkább csak inni járok a haverokkal, azt se tudom, hogy ott most csocsó van vagy biliárd. :)