303
Szal...
  • KolkaF
    #303
  • Narxis
    #302
    Na befejeztem ezt is. Nem gyenge sorozat!
  • Narxis
    #301
    Annak nem volt ennyire szomorú a vége hiszen megtudta, hogy szerette a testvére.
  • gergely1991
    #300
    Miért a "The Luck of the Fryrish" epizódja nem az?
  • Narxis
    #299
    Nézem a 4. évadot és panaszt szeretnék tenni a Jurassic Bark rész vége miatt ugyanis túl szomorú volt! Ez egy vicces sorozat, ne drámázzanak mert lehangoló. :(
  • stargatelost
    #298
    Hát végetért (újra). Remek finálé volt, szivmelengető, vicces, nosztalgikus, időutazós, Fry-Leelás. Egy könnycseppet elmorzsoltam a végén, nagyon szép volt. Remélem feltámasztják újra. " Avenge us!"
  • stargatelost
    #297
    Wow, lesz Simpsons-Futurama crossover epizód. Tehát miután kifut a Futurama évad, láthatjuk majd még hőseinket vagy a Simpsons 25. évad fináléjában jövőre, vagy a 26. évad nyitányában szintén jövőre, ősszel.

    The plot will revolve around bad boys Bender and Bart: “Bender has to come back from the future to kill Bart because there’s something that Bart does now that makes the future really, really, really bad,”

  • sirdond
    #296
    nekem a 3. része tetszett legjobban :D
  • stargatelost
    #295
    Hatalmas volt ez a rész. Mindig is bírtam ezeket a háromtörténetes random agymenéseket :D (Reincarnation, Naturama) Egyértelműen a Scooby-Doo paródia volt a legjobb :D De Nixon alámondásai se voltak semmik :D

  • sirdond
    #294
    tényleg elég jók voltak az új részek. hozta a szokásos és elvárt színvonalat :D
  • sirdond
    #293
    jó hogy mondod, mert teljesen el is felejtettem,hogy már megy
  • stargatelost
    #292
    Fasza volt a két új rész :) Kár hogy ennyivel is kevesebb van már csak hátra :(

  • sirdond
    #291
    :(
  • stargatelost
    #290
    http://insidetv.ew.com/2013/04/22/futurama-not-renewed-comedy-central/
  • gergely1991
    #289
    linkt...
  • stargatelost
    #288
    Bad news everyone... a rohadt életbe, a Comedy elkaszálta... még lemegy a maradék 13 rész, aztán annyi...

  • stargatelost
    #287
    Látom nem nagyon pörög a topik :)

    Most darálom a sorozatot, és most volt a 6x07, azt a büdös mekkora rész volt! Benne van a top3-ban, az biztos, szorosan a 3x05 mögött (az Amazononok bolygója, death by snu-snu :DDD kurva sokat nevettem azon a részen)

    Egyébként az ilyen sc-fis részek a legjobbak, természetesen :) Ezért is volt jó pl. az első nagyfilm (Bender's Big Score), mert zseniálisan csavarták tovább Fry lefagyasztásának körülményeit. Ha már a filmek, sokan lehúzzák őket, szerintem az első kettő nagyon jó volt, viszont a másik kettőn már nagyon érződött, hogy szenvednek az írók a játékidővel (ugye mondták is, hogy 20 percesekhez vannak szokva), és pl. az Gyűrűk Urás paródia teljesen kilógott és baromság volt, viszont egy random epizódnak tök jó lett volna. Ugyanígy az utsó filmben pl. ez a Leelás ökolányok szál is teljesen idegen volt, viszont egy epizódnak elment volna (erőltetetten). Bár ez az utolsó film amúgy is szét volt esve teljesen.

    A sorozaton magán egyébként azt éreztem, hogy az ötödik évadra kifulladt. Nem tudom, valahogy nem voltak olyan jók a részek, sokszor erőltetett helyzetekben voltak a karakterek (a Simpsons-ra jellemzően). Meg én azokat a részeket is utáltam amikor (szintén Simpsons meg Fox baromság) valami amcsi hírességre vagy egyéb mai popkult dologra épült az epizód. Nem kell ilyen, sci-fi kell!!!

    A feltámasztás utáni részek eddig felemásak, pl. a meleg (robot) házasság rip-off megint totálisan erőltetett volt, viszont a Da-Vinci-s meg kurva jó :D Meg hát a hetedik időutazós rész :)

    Na de nézem is tovább szorgosan :) De még a gyengébb részeket is elviszik a hátukon a karakterek, meg az egysoros beszólások :D
  • gergely1991
    #286
    Melyiken? V6?
  • SzirmosSzisza
    #285
    Holnap folytatódik

  • sirdond
    #284
    persze :) a lostos óriási volt. nekem is nagyon tetszett ez a rész
    meg a legutóbbi is,abban volt a sok filmes utalás

    nekem a zoidberg féle silly walk volt a kedvencem :D
    http://www.youtube.com/watch?v=IqhlQfXUk7w
    plusz a firefly-os fejek az elnökök között :)

    ja és érdekes,hogy mindkét legutóbbi részben volt doctor who utalás, pedig eddig soha
  • Magoo
    #283
    Apropo, utolso epizodon nagyot borultam. Eszmletlen jo volt! Azt hiszem 2-3 epizoddal korabban volt egy epizod amiben szerintem rekordot dontottek mas filmekre valo utalasban es poenban. Ez kozel volt ahhoz :)
    Remelem a LOST-os utalast mindenki vagta az OCAEANIC repulo roncsaval a mostani reszben :D
  • Magoo
    #282
    En nezem :)
  • sirdond
    #281
    senki nem nézi az új részeket?
  • FlDutchman
    #280
    Tudja valaki milyen zene van most a viasat 6-on a Futurama spot alatt?
  • gergely1991
    #279
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a évad ami most adnak a 6-oson elégé bedurvult:D
  • kirol
    #278
    Megvan. 3. évad. :)
  • kirol
    #277
    Amit ma adtak le Viasat 6-on a bankrablós rész melyik évad hányadik része volt?
  • gergely1991
    #276
    érdekes egy bender ez:D
  • schrank
    #275
    eddigi legnagyobb poén
  • CaptainJack
    #274
    Szerintem jó irányba ment el a Futurama, igaz azt se értettem miért szüntették meg régen :( Az új rész is baromi jó, remélem még jó pár évadon keresztül velünk maradnak Fry és Leila-ék :D
  • Sir Quno Jedi
    #273
    Kicsit más ez az új szezon, valahogy elmaradt a fő szál és csak különálló, összefüggéseket mellőző részek maradtak. Ez nem kóser!
  • macselek #272
    s06e07 valami rohadt jó volt. Nézzétek meg!
  • Sir Quno Jedi
    #271
  • Sir Quno Jedi
    #270
    Ledaráltam újra a létező összes részt és filmet. Ez simán 10/10. Olyan szinten üt, hogy az már durva. Néha szénnéröhögős komédia, néha kőkemény és szívszorító dráma, de igen jól keverik a kettőt...
  • desigo
    #269
    Jó volt az új rész.
    Hozta a régiek hangulatát.
  • trident
    #268
    Még nem láttam, várom a feliratot, de...
  • Sir Quno Jedi
    #267
    Már tegap nézhető vala a Futurama vacsi új epizódjai, legalábbis az elkső kettő.

    A Rebirth az mindenesetre odabasz, szezon kezdésnek nem rossz. Term. ott folytatják, ahol az uccsó DVD filmben vége volt, aztán jól megkeverik. A következő rész megint erősen kiemeli a nemi jelleget, keverve némi Star Trek első mozifilm feeling-gel, szintén pazar.
  • Aquir
    #266
    most fry az egyik akit látok, vagy nem találom :)
  • ba32107
    #265
  • ba32107
    #264