36663
  • Palinko
    #36382
    ja meg szopatja magát is

    "A MilanChannel és a GdS szerint Boateng nem fog visszatérni a Milanhoz. Galliani úgy döntött, hogy nem szerződteti. A ghánai középpályás valószínűleg a Galatasarayban folytatja, de a Roma is érdeklődik."
  • szucsy89
    #36381
    elvileg megvan az egyezség a Monacoval Kondogbiarol is

    30-35 milla körül lesz a vége, hihetetlen hogy ennyit költünk :D köv. célpont Hummels, én 40-ig elmennék (35m-t már visszadobott a dortmund), utána hagynám a picsába
  • szucsy89
    #36380
    :DDDDDDDDDDDD óriási hogy sozpatja a kopár a fiókot
  • LasCar16
    #36379
    azért Kondogbiát, Hummelst nem lesz egyszerű elhozni, a franciáért holnap utazik ki Galliani :D kopasz remélem meggyőz mindenkit a hercegségben (személyes vonzerő), a Dortmund viszont ma visszadobta a 35 millás ajánlatunkat Hummelsért

    + A legfrissebb hírek szerint(06.16) a Milan 28 millió eurós ajánlatot tett a francia élvonalban szereplő Marseille két játékosáért, Giannelli Imbuláért és Benjamin Mendyért. ---> namármost. Inter is akarja Kondogbiát, ezért a kopasz rájuk licitált Imbulánál, aztán átszólt telón, hogy, ha leállnak Kondogbiánál akkor ők sem köpnek bele a levesbe Márszejjnél :D
  • szucsy89
    #36378
    annyi név a kalapban, hogy elég követni: Kondogbia, Thiago Silva, Benzema, Hummels, Arda Turan, Godin... remélem ezekből 1-2 azért jönni fog, és akkor kezd majd alakulni a keret
  • Palinko
    #36377
    őt miért is adtuk el? emlékszem nagyon vártuk és nem is volt rossz mérkőzés-gól statisztikája. azt tudom hogy sokat sérült volt, de meg lehetett volna úgy írni a szerződést sztem hogy meccsszám után kapja a fizetést, emígy csak valami alapot.
  • szucsy89
    #36376
    acmilan.hu
    A Corriere dello Sport szerint Alexandre Pato felajánlotta magát az Internek. Pato 6 szezont töltött a Milannál, majd visszatért Brazíliába és jelenleg szabadon igazolható.
  • szucsy89
    #36375
    Raiola Katarba utazott Nasser Al Khelaifihez, a PSG tulajdonosához. Ibrahimovicék fel akarják bontani a svéd szerződését, ezzel megkönnyítve a klubváltást. - Corriere della Sera

  • Palinko
    #36374
    azért El Shaarawyt sajnálnám ha elmenne
  • LasCar16
    #36373
    http://www.transfermarkt.co.uk/nikola-maksimovi%C4%87/profil/spieler/124715

    Mihajlovic ezenkívül honfitársát is szeretné a Milanhoz hozni, a Torino 23 éves középhátvédjét, Nikola Maksimovic-ot.
  • szucsy89
    #36372
    Mirandát is írják, valamint csatár posztra Benzemát...

    akármi is legyen, akárki is jöjjön csak jól járunk és úgy vagyok most a mercatoval, attól pedig nem kell félni hogy eladják egy féltett gyémántunkat mert nincs olyan :D

  • Palinko
    #36371
    de várom már az átigazolási szezon végét. hogy mi lesz végül, most tényleg pozitívan látom a dolgok alakulását
  • LasCar16
    #36370


    CdS+Tuttosport: rámentünk Hummelsre is. 30 millióra árazták be őt is. Mihajlovic kérésére érkezne.
  • LasCar16
    #36369


    A La Republica szerint Kondogiba-ügyben előrehaladott stádiumban vannak a tárgyalások, a Gazzetta szerint 30 millió körül meglehet az üzlet.
  • Palinko
    #36368
    áh annyira fel vannak pumpálva a játékos árak, hogy nem biztos, kijött volna a 3-4 jó játékos, középszerűből meg van pont elég
  • szucsy89
    #36367
  • szucsy89
    #36366
    na végre, ezeket a híreket vártam, mostmár komolyan elhiszem hogy az öreg invesztál a klubba... nyilván a 450 milliós 48%-ból költünk, de hát leszarom csak költsünk :D

    sajnos 2 igazolásra "elbasztunk" 65 milliót a hírek alapján, pedig ebből jöhetett volna 3-4 jó játékos is, mert hát kb. az egész csapatot le kell csernélni ha jövőre akarunk is valamit, de kezdetnek jó
  • Palinko
    #36365
    Na lejárt a szerkesztés, de ömlenek a hírek facebookra :D Gondolom most ért rá a milan.hu oldal szerkesztője :D

    A Calciomercato szerint nagyon közel van a megállapodás a Milan és a Monaco között. Kondogbia 30 millió euróért válthat klubot és hamarosan lezárulhatnak a tárgyalások. A Sky szerint a francia középpályás 3 millió eurós fizetést szeretne.

    Azért elég durva összegeket fizetünk ki, és mondjuk Martínez már nem fiatal hiába van jó meccs/gól statisztikája igazán nagy csapatban nem volt még és hát már nem fiatal. Remélem lesz egy jó 5-6 éve nálunk.
  • Palinko
    #36364
    A Sky szerint Jackson Martínez elfogadta az ajánlatot és a Milanban folytatja pályafutását. A piros-feketék már beütemezték a kolumbiai játékos orvosi vizsgálatát. Martínez a klub történetének 3. legdrágább igazolása Rui Costa (43 millió euró) és Inzaghi (38 millió euró) után. Üdv a csapatban, Jackson!

    A Porto elnöke megerősítette, Martinez a Milanhoz igazol.
    "Jackson már a nyári szünet előtt jelezte, hogy távozni szeretne. Úgy gondolom, hogy most volt a megfelelő alkalom a váltásra, nem gördítettem akadályt a távozása elé, szabadon választhatta meg az új csapatát. A 35 millió eurós árból nem engedhettünk, hiszen a Porto, a játékos és a menedzsere közösen írta alá ezt az összeget, mint kivásárlási záradék. Úgy gondoljuk, hogy ez az összeg valóban tükrözi az értékét. A Milan megállapodott a Portóval az összegben. Jackson is a Milant választotta. Ez teljes mértékben az ő döntése volt. Azt szerettük volna, ha boldog lesz. Sok sikert kívánunk neki."
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.06.13. 00:18:26
  • LasCar16
    #36363
    Gondolom újra meghatározóak akarunk lenni, nem azért fektetnek a klubba, hogy Serie-A 10. hely környékén szerénykedjünk.
    Utoljára szerkesztette: LasCar16, 2015.06.11. 12:08:46
  • Palinko
    #36362
    Casillast is hírbe hozták már, érdekesek ezek :D hát ha látják, hogy komolyan akarunk igazolni és 2 éven belül komoly klubb leszünk talán idejönnek.
  • szucsy89
    #36361
    én is majd csak akkor hiszem ha hivatalos lesz

    nem értem miért minket választana mikor sorban áll érte fél európa
  • Palinko
    #36360
    tudok, csak nem akarom elhinni
  • bakkerman
    #36359
    Hekszon Martinezért kifizetnétek a 35 milliós kivásárlási árat,erről tudtok? :D Nagy igazolás lenne. Legalábbis kopasz azt mondta :D
  • Palinko
    #36358
    hát majd meglátjuk mennyivel lesz jobb.
  • LasCar16
    #36357



    Berlu eladta a klub 48%-át Mr. Bee-nek (450milláért)
  • Palinko
    #36356
    én örülnék neki, a juvenak is jót tett, inkább mint ez a középmezőny. majdcsak elzavarnák a b miatt
  • limperatore
    #36355
    mentek a b-be
  • szucsy89
    #36354
    annyira utálom ezt a Berlust, választás előtti duma, elhintette a 120 milliót, megint átbaszta a népet... Carlora is azt mondta hogy biztos hogy jön, erre persze hogy nem, 120 milliós átigazolási keret, na persze, az utóbbi 6-7 évben összesen nem költöttünk ennyit :D

    befektetős történet is megakadt, már múltkor olyanokat mondott hogy mégsem szándékozik eladni szeretett klubját, hát anyád :D
  • LasCar16
    #36353
    Még nincs hivatalos bejelentés Mihajlovic érkezéséről, de ahogy a jó öreg kopasz mondaná 99% . Erősítési tervek: Ibra ( ha belemegy a fizucsökkentésbe), Soriano(15m) és Romagnoli( Roma játékosa, kölcsönben volt csak) a Sampból, Bertolacci(szinte fix) és Kucka!!! a Genoából. Niang visszatér, az Atalantás Baselli is 100% sportigazgató erősítette meg, Honda, Fáraó, Jack helyzete fix Sinisanál, Ménez és Cerci sorsa bizonytalan.A mai Gazzetta már csak annyit ír, hogy dobogó esélyes csapatot ígért neki Berlusconi tegnap este. Erről csak annyit, hogy múlt héten meg azt nyilatkozta, hogy a mostani keret is nagyon erős, csak éppen nem volt jól menedzselve...:D Emlékeztek még a vasárnapi választások előtti dumákra? Carlo + 120-150milla a Mercatora? :D Köszi Berlu, hogy nem cáfolod meg magad és kamuzol folyamatosan, komolyan ennyire egy csapat vezetése sem nézi hülyének a saját szurkolóit, mézesmadzag off.
  • LasCar16
    #36352


    „Inkább az éhhalál, mint a Milan kispadja. Interista vagyok”


    Sziasztok , Én vagyok az új edző! :D
  • LasCar16
    #36351
    Toni
  • limperatore
    #36350
    Icardi: Na ki a golkiraly???
  • szucsy89
    #36349
  • szucsy89
    #36348
    Ibra az még mindig Ibra, simán gólkirály lenne :D
  • Grove4
    #36347
    Szerintem neki a teljesítményével nem lenne gond, inkább a kora ami bajos már.
  • Palinko
    #36346
    szégyen ami most megy, erre ilyen zlatanokat akarnak visszahozni aki a kiégés szélén evickél, legalább annyira sikeres lesz a visszatérése mint kakáé :D
  • szucsy89
    #36345
    Folyamatos tárgyalásban vagyunk Raiolával és Zlatannal. A svédet 10-es mezzel és karszalaggal csábítjuk. A torinói lap szerint Ibrahimovic szívesen visszatérne. (Tuttosport)
  • LasCar16
    #36344
    1949 óta nem kapott ennyi gólt a bajnokságban (50 gólt) a csapat :D
  • szomferi
    #36343
    biztos nem fog sehova menni egy ideig, mivel nemsoká műtik a nyakát Kanadában, és azt mondta, hogy egy évig nem is akarna/tudna edzősködni (a feleségével már vettek is ott egy házat, egy évig lazulás lesz)