122
történt veletek már ilyen?
  • The Garrett
    #1
    Huhh nemtudom veletek történt-e már ilyen, de ma olyat éltem át, amit eddig soha. Szokásos

    napi/heti (mikor hogy) sétám egy kb 1 km re lévő kis erdőn visz keresztül. Sétálok a már

    unalomig ismert fák között, mikor hirtelen földbegyökerezett a lábam, ez a legjobb kifejezés rá, mert mozdulni se bírtam.Hirtelen olyan érzésem támadt, mintha valaki figyelne... Vagyis nemtudom mintha magamat figyelném kívülről, nem ájultam el meg semmi, de valami olyan hihetetlenül elkezdett remegni a kezem hogy a mutatóujjam görcsberándult. NEm láttam szellemet, vagy hallottam gyereksírást, sikoltást, de talán így még félelmetesebb volt, mert egy még most se tudom mitől blokkoltam le pár mp re. Belegondolni is szörnyű, hogy mivan akkor ha elájulok ott a semmi közepén, mert 10 év mulva se találnak rám.
    Ezt szerintetek mi okozhattta? Nemhiszem hogy bebeszéltem volna magamnak, hisz gyakran járok

    arra és eddig soha nem fordult elő még csak hasonló eset se. a hej se félelmetes, temető sincs a közelében stb.

    KOMOLY ötleteket/javaslatokat várok, thx.