122
történt veletek már ilyen?
  • Ackro
    #122
    vagy amikor arra kelsz, hogy tejfehér köd van körülötted és hiába pislogsz nem változik, aztán kezd beindulni a szaglásod és furcsa szag van majd összeáll a kép és rájössz, hogy ég a ház. aztán mint akit puskából lőttek ki kiugrassz az ágyból, a pulzusod olyan 200 felé közelít, üvöltözöl és kelted fel a családot, közben keresed a tűz gócpontját meg hogy ki nem kel fel. kellemes ébredés...
  • Adam5
    #121
    Vagy amiko lefexel aludni, félálomba vagy és hirtelen úgy érzed mintha zuhannál az ágyról.
  • Slayerboy
    #120
    Az is jó, mikor lefekszel aludni, és épphogy becsukod a szemed látsz valamit, és hirtelen "megrándulsz"... :)
    Például velem egyszer olyan volt, hogy ahogy becsuktam a szemem, láttam magam egy forgószéken ülve, ami gyorsan forog, azt hittem, hogy leesek róla és akkorát rugtam a falba... aztán felriadtam, és nemtudtam, mi volt az... :D És mindez kb. egy tized másodperc alatt.Érdekes.
  • Ottto
    #119
    Nálam a pókoknál van ilyesmi. Nagyon félek tőlük, a nagyobbaktól legalábbis, és néha tökre azt érzem hogy valami mászkál a lábamon, vagy épp a hátamon. Valamiért akkor rögtön pókra gondolok, de mikor ránézek, nincs ott semmi. Annyiszor történt már ilyen hogy néha már figyelmen kívül hagyom, de mindig nagyon izgulok, mivan ha tényleg rámmászott egy...
  • Davidus
    #118
    :D
  • Davidus
    #117
    Ez a megállok és félek a valamitől dolgot meg úgy hívják hogy halálfélelem. Változó korba ért nőknál fordul elő elég gyakran.
  • Davidus
    #116
    Ez tutira így van. Kutyasétáltatás közben szokott ilyen lenni velem. Egy csomószor észreveszem ha valaki néz egy ablakból. Akkor is ha a hátam mögött van:P
  • Wing Rockling
    #115
    Én a sáskáktól irtózok nagyon. Ha este sokat eszek, alvás előtt az ágyban mindig sáskaszárnycsattogást hallok. Valamikor éreztem hogy valami nehéz rovar rárepült a térdemre, rohantam is felkapcsolni a lámpát, de nem volt sehol semmi. Ha sokat eszek lefekvés előtt mindig játszik velem az agyam, valamikor eszembe jutnak az ufók, kopogást hallok az ajtómon, meg kaparászást a szőnyegen. Olyankor alig tudok elaludni, nagyon szar érzés.
  • Ben C
    #114
    Én is beírok egy történetet , rám elég ilyesztő hatással volt...
    panelházban lakunk , egyszobában a tesómmal , gy közepes méretű szobában.. a bútrzat úgy van ,hogy csak a fal mellett vannak bútorok , és a szobaa közepe üres.. este van . akkor feködtön le vagy 10 perce... full sötét , csak a szél miatt néha kilenő sötétítő miatt szűrődik be némi világosság..és a szoba közepéről , mintha pontosan ott lenne hallok egy jörgő hangot , és mintha valami csúszkálna a padlón . egy pillnatra megilyedtem , de elhitettem magammal hogy félálomba voltam. ez be is jött volna ha a tesóm nem ugrik fel az ágyból , és megkérdi rémülte hogy mi volt ez a hang.. azt mondtam neki hogy én , valami kaparta a torkom [a tesóm nagyon félős , nem akartam azt hogy ne tudjon aludni] . egy fél órigmég gondolkoztam rajta aztán elnyomott az álom..
  • akyyy
    #113
    ufóturizmus
  • Aquir
    #112
    na, legutoljára ekkor keztem kicsit félni:

    Egyszer délután, semmi különös nincs, csendes délután, otthon vagyok, kicsit fáradt...lefekszem aludni kicsit...a kanapéra. Fekszem. Alszok. legalábbis majdnem, a kettő között vagyok. Egy szigeten vagyok egyszercsak, (nemtom álom volt-e, vagy csak a szunya közben kalandozott másfelé a gondolatom), és körülnézek. Sehol semmi. Lakatlan a sziget. Kicsit domború, és távolabb, a pálmafák tetejei megszűnnek, talán ott tisztás van távol. Arrafelé megyek. Később arra leszek figyelmes, hogy nem is megyek, hanem valami láthatatlan erő húz a tisztás felé. Megijedek, és ekkor begyorsulok, de nem tudok megállni, homályos lesz a kép, és a kis sziget meghosszabbodik. Száguldok a tisztás és a fák felé, őrult sebességgel, de egyszerűen nem közeledek hozzájuk. Egyszercsak érzem, ahogy fekszem az ágyon, de még mindig a szigeten vagyok. El akarok menni, de Nem tudok felébredni, látom magam, és olyanná tűnik, mintha az ágyon fekvés lenne csak egy képzelt gondolat. Elakadt a lélegzetem, de tényleg, megállt másodpercekre. Éreztem az egészet, azért dolgoztam, hogy a tényleges magamat fel tudjam ébreszteni, mert baj lesz. Végre sikerült. Fel urgottam az ágyról - Mi a fene volt ez??? - fogalmam sincs hogy volt ez, és mennyi időre történt, lehet, hogy csak másodpercek alatt folyt le az egész, lehet, hogy az agyam felgyorsítva álmodt, vagy csak akart álmodni. Para
  • praksi
    #111
    Garrett, azóta jártál már újra az erdőben?
  • Jhon Balu
    #110
    majd egyszer megfogsz az biztos
  • Shaman
    #109
    Én sosenem ijedtem meg semmitől!! Ezek szerint én kemény vagyok?
  • praksi
    #108
    háát, tom jobb félni, mint megijedni, de én egyszer kurvára megijedtem:

    kb. 4 éve mentem haza a suliból, ha jól emlékszem nyár volt, mert pólóban voltam. megyek az utcán, tök kihalt volt (ez azért furcsa du. 3-kor), aztán egy fekete macska átrohant előttem az utcán. jó, nem ettől ijedtem meg, mert az ilyen babonákban nem hiszek. szal visszafordultam, és hát jópofa macska volt, mondtam h "Cicc". erre OLYAN hangon nyávogott, h majd beszartam tőle! tők mély, teljesen elnyújtott hang, jó hosszan, a végén megemelte (mint a filmekben)... meg az a villógó sárga szempár.... teljesen elöntött a veríték, és hazáig szaladtam....
  • hen-tes
    #107
    inkább tanulj meg írni :D
  • tehen_m
    #106
    Este szoktam hallani félelmetes, magas frekvenciájú hangokat, amikor ezeket hallom mindig nagyon megijedek....

    De mindig kiderül, hogy csak azok a ki**szott szúnyok voltak :D


    Érdekesek amit leírtatok.
  • The Garrett
    #105
    és én se vgyok :P

    (EDIT gombot plz)
  • The Garrett
    #104
    nemtudom, sose volt ilyenekkel gondom. Vérnyomásom átlagos családba senki, és nem se vagyok/voltm cukorbeteg. Eddig? :D
  • Mike
    #103
    vayg vmilyen idegrendszeri probléma

    esetleg vérnyomás
    vércukor
  • Mike
    #102
    pl. infarktus
  • hen-tes
    #101
    há :D ez jó :)) még nem hallottam/láttam
  • The Garrett
    #99
    jó vidd el a 100 at látom nagyonkell :)
  • Braveheart
    #98
    Most látom, többe n7. érzéket írtak. Akkor mi a 6.? Az ha látom a halottakat?
  • The Garrett
    #97
    nekem mind3 :D hs7 et 1x hallottam koncertem és vicítva rohantam ki hogy nemakarok többet. Lehet studióba megcsinálják nekik igényesre, de élőben nemtudnak ...semmitse.
    quimby: az mi? :D
    kispál... hát.. ritkán
    de ebbe ne m enjünk bele :)
  • Bandew
    #96
    Quimby kaki. :-D
  • Geeryy
    #95
    hallgass heaven street seven -t , kispált meg quimby-t.
    akkor jó lesz
  • #94
    Jaja, és is visszagörgettem és csodálkoztam, hogy még senki nem tette meg
  • The Garrett
    #93
    hiszed vagy sem pont ezt akartam beírni mikor tesz be valaki képet 1 fél elemről :D


    ez ilyen 7. érzék lehet :D
  • The Garrett
    #92
    ilyen hangok vannak. Rengetegszer ébredtem arra hogy hallok valami koppanó/ visító hangot, de erről volt is szó régebben SG-n. Ez is csak 'agyszülemény"
  • #91
    Félelem:


    [HÚDEVICCES]
  • Braveheart
    #90
    Egyszer volt régen hogy nagyban aludtam, és egyszerre csak hirtelen felébredek, libabőrös lettem, végigfutott rajtam a hideg és egy észveszejtően félelmetes ordítást hallottam. Annyira megijedte, hogy mikor felkapcsoltam a villanyt, láttam ahogy a pizsamám rezeg a szívdobogásomtól... másnap megkérdeztem apámékat és ők nem hallottak-láttak semmit. Ma is beleborzongok, ha visszaemlékezek arra a hangra
  • magus
    #89
    Agykontroll is hasonkó, ott is szintre kell süllyedni, és "programozni" az agyad. Én sokszor szoktam azt csinálni, hogy elalvás előtt olvasnék, de elkezdek gondolkozni, és teljesen nyugodtan végiggondolom mi történt velem mostanában mit rontottam el, és mintegy papirra, felirom mit kene elernem, es hogy tudom megtenni. Es altalaban megjegyzem masnap es megteszem. Pl amikor egy egésznapot elcsesztem tv-zssel vagy valami. Akkor az haszontalan volt, és akkor végigondolom hogyan tudok változtatni. Jó modszer szerintem.
  • magus
    #88
    na az az ami az utóbbi évek közül a legnagyobb para rohamom volt. Néhány gyerek még el is kezdett szíívózni, mert nem fogták fel a helyzet komolyságát, azóta nyáron hozzájuk se szóltam, én ilyen emberrel nem beszélek többet egy ideig aki ezt csinálta velem, de féltem, és annyira iranyitottam a testem, hogy akarmit magyaraztam be magamnak az meg is történt velem, remegés, minden, és nagyon paráztam h tényleg megtörténik. Most ért egy elég súlyos családi csapás, és ez nagyon mélyen érintett, hiba volt akkor.
  • magus
    #87
    Ilyen velem csak 3x-3x történt meg. Nem tudom mi, nem az hogy nem tudtam mozdulni vagy ilyesmi, csak egyszerűen ültem a villamostól és valamiért féltem. Féltem attól ha hirtelen zaj történik, féltem az emberektől, féltem attól h megszólítanak. Edzésre mentem, ott muszáj volt legyűrnöm, de féltem az öltözőben. Nem volt azóta se ilyen, de vmiért nagyon paráztam.
  • oneal1
    #86

    LOL
  • hen-tes
    #85
    elájulsz az még nem olyan gáz..
    de ha véletlen öngyulladást szenvedsz akkor felgyújthattad volna a parkot..
    bocs:(
  • Bandew
    #84
    Sry: Biológiailag nem megmagyarázott. :-)
  • Bandew
    #83
    Én nem beszéltem semmilyen szellemről. Én csak megérzésről beszéltem, ami létezik, bár még nem megmagyarázott.
  • Dzsini
    #82
    örülök, hogy segíthettem :) majd mesélj, mire jutottál