2422
  • Boroskóla
    #141
    Thx
  • Hmuda
    #140
    Kipróbáltam és bejövős.

    Spoiler

    Csak kicsit csalódás ez a mód, ahogy megszerezte a szemeket, egy igazi 20 mentolos műtét jobban bejött volna, mint ez a misztikus marhaság.
  • dikki*yysw
    #139
    becsomagolt fájlnév meg hlm-crdc.rar -al kezdődik r66ig megy.
  • dikki*yysw
    #138
    becsomagolt fájlnév.bin
  • Boroskóla
    #137
    Egy fájl nevet tudnátok mondani, mármint ha kivan csomagolva mire keressek rá dc-n
  • dikki*yysw
    #136
    Aha csak lehet hogy a d3-at már 4 éve elkezdték csinálni ugye.
  • Boroskóla
    #135
    Akkor sajnos le kell hogy szedjem.
  • CalebJoe
    #134
    Ja és rohadtúl nem szaggat be mint a Doom3.
  • CalebJoe
    #133
    Szerintem isten lett a game, nem láttam még pc játéknál ilyen élthű mozgást a szereplők mimikája is király néhol olyan az egész mint egy film.
    A Doom 3 elmehet a picsába a sötét szar helyszíneivel, itt legalább a világosban is lehet látni, hogy kidolgozott a grafika.
    A szinkronok meg tökéletesek brutális Vin Diesel hangja.
  • Boroskóla
    #132
    Gépigény milyen, úgyértem kb doom3 szinzű?
  • Ma2ska
    #131
    Nem doomos a grafika hanem a domm3 Riddickes ugyanis ez kicsit elöbb jött ki xboxra mint a doom3 megjelent volna. Egyébként jobb a graf mint a doom3 nál föleg késöbb...
  • báttyó02
    #130
    innen kb. mennyi idő alatt jönne le?
  • Aschil
    #129
    itt fenn van
  • báttyó02
    #128
    csak torrentet tudok,ha kell
  • Ronaldo07
    #127
    Valaki adjon már egy linket pls!!!!!!
  • Glpetyus
    #126
    Te szekény :D
  • Glpetyus
    #125
    :)
  • grebber
    #124
    Huh megint van mit szedni ezt + a The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth az már 2dvd. :)
  • Gear
    #123
    eddig úgy tűnik hogy új story.szerintem.
  • Gear
    #122
    első 15 perc nagyon pozitív élmény volt a játékkal.Bár ugyanúgy zabálja a hardware-t mint a doom 3,viszont cserébe többet nyújt élményben.
    Pár kép:
  • Tatyla
    #121
    yesss!
  • Lacc
    #120
    Új.
  • Tatyla
    #119
    a film történetét követi?
    vagy új sztory?
  • Lacc
    #118
    Kicsit könnyűnek tűnik nekem, minden elég szájbarágós... Nem mintha ez olyan nagy baj lenne, de messze nem akkora kihivás a játék mint kellene lennie. Elég messze eljutottam szvsz, már lent vagyok a double-maxes börtönben ahonnan a bányába kell lejutni. A hangulat változatlanul tetszik, nagyon jól össze van rakva itt is minden, de mint mondtam, kicsit túl könnyű lett.

    Lehet, hogy nem normalban kellett volna inditani :) Bár pont ez az, hogy nem csak a harc, hanem minden úgy általában. A kis questek általában kimerülnek annyiban hogy öld meg ezt-azt-amazt. Persze legalább jól vannak köritve, tehát a hangulathoz ezek is hozzátesznek az biztos.
    Szóval kellemes kis játék, nem több és nem sokkal kevesebb annál mint amit vártam tőle a nagy áradozás alapján.
  • dardevil
    #117
    A HOODLUM féle törés mindenkinek gond nélkül elindult ???
  • fitutufi
    #116
    jáá úgy má értem
  • Glpetyus
    #115
    Lennvan az 1 óra alatt :))
    (melóhely) :)
  • fitutufi
    #114
    bázz , indítsd el most aztán holnap ilyenkorra má vígan tolod ;)
  • Glpetyus
    #113

    Szombaton adok a sávszélnek
  • fitutufi
    #112
    nagyon kafa , graf ténleg doom3-as féle !
    simán indul....de már az elején nemtom mit kell csinálni :D
    szép-szép.....tőcccsétek ezerrel !!!
  • Glpetyus
    #111
    Hmmm....király
    Vártam a gémet,mert a filmeket naon csípem :)
  • Lacc
    #110
    Hát nekik nem mindegy, de ezekenek a crackerek úgy látszik vannak alapelveik is :)
  • Lacc
    #109
    Hát a grafikája olyan mint egy Doom3, kissé talán butitva :) De összehatásban kellemes, bár Riddick bátyó bizony itt-ott elég szegeletes, de annyi baj legyen.

    A hangulat eddig tetszik, jó kis darkos sci-fi fps, az az egy szál fegyver, a shotgun is tetszik amit eddig találtam, csak kicsit furcsán lő. Nem rossz game ez, remélem sok jó ötlet lesz benne. A hangok, meg az összhatás eddig tetszik az biztos.
  • Ronaldo07
    #108
    Honnan tudnám leszedni???
    Torrent is jó,csak fizetős oldalakat ne mondjatok!!
    Köszi!!
  • Gabe18
    #107
    Ezt a marhaságot...
    Jó,lehet hogy ezeken a warez csapatokon belül ez már nem számit jónak,de egy egyszerü játékosnak nem mindegy?
  • Glpetyus
    #106
    Hát az nem érdekes....
    Nehogy nekiálljak szedni :)
  • Kandurex
    #105
    Ez keves, valami átfogóbb kritikát ha lehet, htx!
  • Lacc
    #104
    Egyébként tényleg megy, csak azért van nukeolva, mert nem crack van hozzá, hanem néhány filet kell kicserélni a system könyvtárába.
  • Lacc
    #103
    Tényleg nem rossz kis játék csak kicsit konzol-szagú. De azért elmegy, nekem legalábbis tetszik. Majd még jobban bele kell mélyedni, csak az első checkpointig mentem el.
  • fitutufi
    #102
    asszondja Lacc műxik neki , de jó 1 óra és lennt lesz kb !
    Lacc nincs harag lelőttem a dolgot amit írni akartál :DDDD