2422
  • Hmuda
    #181
    Szvsz jól fog futni, bár a GF4mx miatt lehet kicsit lassú lesz.
  • báttyó02
    #180
    elég ratyi sajna: P4 2.2 ghz,gef. 4 mx440 64mb,512 mb ram
  • Hmuda
    #179
    Milyen a géped?
  • báttyó02
    #178
    Amúgy vajmi mimimum gépigényt nem tudtok?? nem tudom hogy futna a gépemen
  • báttyó02
    #177
    huhhh....onnan töltök éppen
    mondj akkor légyszi valami jó warezt,ahonnan szedhetek játékot
    lehet fizetős is
  • Hmuda
    #176
    Szvsz ezt alap betűmérettel is észrevették volna az emberekp. :PPP
  • Tatyla
    #175
    ITT HIVOM FEL A FIGYELMET HOGY SENKI SE FIZZESSEN A WANADORA MERT EGY KALAP SZ*R AZ EGÉSZ! A LETÖLTÉSI SEBESSÉG SIRALMAS ÉS ÁLLANDÓAN MEGSZAKAD A KAPCSOLAT!
  • Hmuda
    #174
    Spoiler

    Csak egyvalamivel nem vagyok még mindig kibékülve, mégpedig azzal, ahogyan a szemeket szerezte. Valahogy az jobban bejött volna, ha tényleg leperkált volna 20 mentolos cigit egy lesittelt dokinak, aki megcsinálja neki a műtétet, hogy lemehessen egy sötét helyre (a bánya erre tökéletes lett volna történetileg). Ehelyett ez a hülyeség, hogy egy misztikus hang beszél hozzá és titokzatos módon megjelennek a mechanikus szemek. Valahogy nem illik a képbe.
  • gpm
    #173
    Az garaf engine nekem is bejon: 20-50 FPS mindig,teljesen konfig es beallitasfuggetlen.
  • Hmuda
    #172
    Nah, behatóbban tanulmányoztam a gamét (néhol SPOILERES):

    - a kezelés egyszerű de nagyszerű. A legzavaróbb, hogy olyasmi mint a Thiefben, szóval abszolút a testhelyzethez igazodik az irányítás és a kamera, ami néha érdekes "árnyékban-megbújásokat" eredményez.

    - grafika nagyon szép, egyértelműen szebb mint a D3. Jobb modellek, sokkal, de sokkal részletesebb textúrák, nincs vaksötétben a pályák 99%-a, stb. És sokkal gyorsabb is. Az én gépemen a D3 akadt mint a fene normál beállításokon, ez meg maxon hasít.

    - játékmenet egész jó. Vannak overhetelő-s részek (a csatorna a mutánsokkal pl), amik nem nagyon jönnek be, de vanak király lopakodós pályák és "csendbengyilkolós" pályák (bánya pl), és kaland pályák, ahhol miniküldetéseket kell teljesíteni (a kezdő cell-block, a bánya feletti rész, stb). Tetszik, hogy néha egész ötletes módon meg lehet szabadulni a hulláktól (bánya legalján bele lehet vonszolni a darálóba :D).

    - hangügyileg nagyon jó. Vin apó hozza a Riddickes formáját, a többi mellékszereplő se rossz (Ice-T nagyon jól játszotta a keménykező smasszert, kár, hogy már az eleje felé le kellett csapni :D). Zeneileg meg angyon bejövős, az a pergős szimfonikus muzsika a harcok alatt valami fenomenális.

    - történetileg is bejövős, bár nem valami fantáziadús (megszökni :-) ). De tetszett, hogy még ha álmában is, de legalább lehetőségünk volt kicsinálni Johns-t (úgyse volt szimpi a filmben :-) ).

    Hirtelen ennyi.
  • gpm
    #171
    Ja, de szvsz ugyanigy megy egy 1,7 cerkan meg egy Geforce3-on is.
  • Ronaldo07
    #170
    HAHAHAHA!!
  • dikki*yysw
    #169
    dobtam egy link -et.

    :))
  • neozed
    #168
    Ezt komolyan mondod, hogy azon a konfigon úgy megy a gém????
    Optimalizálás rulez
  • dardevil
    #167
    jól hangzik - alig várom már, hogy leérjen
  • fitutufi
    #166
    Cellblock A 11-30 itt tartok !
    itt má kemény bunyók is vannak :D
    csak a hosszú késes hapek mindig kinyír mert bedob perdülést és hosszú kése van...de majd meglesz.... :)
  • Ronaldo07
    #165
    Aki leszedte az pm-ben dobjon már légyszi egy linket,mert már nagyon szeretnék vele játszani!!
    Előre is köszi!!
  • gpm
    #164
    Irtatok itt, h alacsony a gepigenye a Doom 3-hoz kepest:
    1024*768 HQ 4AA / 16AF-ban inditottam, a Doom3 rohogve ment ilyen beallitasok mellett, nem esett be 50 FPS ala sem... ez viszont elso palya legelejen beesett 20FPS-re is.
    Ezutan mar kivancsisagbol megneztem 800*600 NO AA /NO AF-nel is ugyanugy leesett az FPS 20-ra.
    Hmmm...hogy is van ez?
    Szvsz a grafmotor egy ujabb gagyi konzolatirat, ami konzol miatt Geforce3 hoz van optimalizalva es Geforce3 feletti vidokarikon egyforman teljesit.
    (konfig alairasban)
  • fitutufi
    #163
    ftp-ről...
  • grebber
    #162
    Lehet hogy ez azért van mert HOODLUM.
    Valakinél megy valakinél nem :)
  • BlackWolf
    #161
    nalam is
  • magus755
    #160
    Sziasztok nekem nem indul el a game ha tud valaki segitsen mert bemásolom azt a hoodlumqsystem könyvtárat a játék könyvtárába és azt irja ki hogy alkalmazás hiba mi lehet a gond?Sima xp-m van fent!
  • Ronaldo07
    #159
    Te honnan szedted??
  • fitutufi
    #158
    NAGYON SIRÁLY !!! 100× jobb mint a dúm3
    eszméletlen ! :)
    megmerem kockáztatni a hl2-nél is jobb :DDD
    (azé lehet annál nem)

    most tartok a börtönbe !
  • Dynamic
    #157
    Vagy mégsem, a Bittornado invalid portot ír ki:(
  • báttyó02
    #156
    Na látod !!
  • Dynamic
    #155
    Ja oké megvan, csak a kezdőbetűket figyeltem ez meg PC-vel kezdődik:)
  • Dynamic
    #154
    A linkre se jön semmi és a 9-edikei cuccok között sem találom
  • grebber
    #153
    Én nem értem ezt a wandoo-t ugrál jobbra balra a sebesség :(
  • báttyó02
    #152
    nekem a linkre nem jött ki semmi. neked jó??
  • báttyó02
    #151
    hm. bemész a suprnovára,és lent ott van,hogy 9-edikei cuccok,tehát a tegnapi,és ott van közte,hogy PC Crhronichles of riddick...
  • pinehead
    #150
    megathx!
  • báttyó02
    #149
  • pinehead
    #148
    itt nem találtam-pontosítaná vki egy torrent-linkkel???
    thx
  • báttyó02
    #147
    már tegnap fennvolt !!
  • Ronaldo07
    #146
    Reggel néztem,de ezek szerint már fenntvan!!
    Köszi!!
  • báttyó02
    #145
    suprnova.org
  • Ronaldo07
    #144
    Jó lesz a torrent is,mert én bizony nem smswebezek!!
  • Ma2ska
    #143
    Már ami a külsöt illeti a játékmenet , müfaj, azon kivül hogy fps, teljesen eltérö persze...
  • Ma2ska
    #142
    Igen de a kész játékról beszéltem és akkor a Riddick jóval korábbra datálható mint a doom3, a ki koppint kiröl kérdés szempontjából ez a döntö..