2422
  • BlackWolf
    #221
    masnak nemvolt ilyen?
  • dardevil
    #220
    Nagggyon jóóóóó ez a game !!!
    Vétek kihagyni !

  • báttyó02
    #219
    jaja :)
  • gpm
    #218
    Keso van mar, "kicsit" rosszul sikerult a linkeles; mindegy elso linken bejon a galeria ott lesznek shotok.
  • báttyó02
    #217
    huhh....ez télleg tiszta doom3
  • gpm
    #216
    Shot 1 1024x768 HQ 6/16
    Shot 2 -II-
    Shot 3 -II-
    Shot 4 -II-
  • Mr. Perfect
    #215
    EGYETÉRTEK, sajnos nekem már késő......
  • báttyó02
    #214
    kiváncsi vok non
  • báttyó02
    #213
    képeket nyomjatok be
  • Hmuda
    #212
    Mondjuk lehet hogy tényleg csak csiszoltak rajta, de az nem magyarázná meg, hogy miért lát lilán. Elvégre ha csak több fényt gyüjtene be, akkor rendesen kellene látnia a szineket és nem torzítva. De akkor is hüyleség ez a "hirtelen-mágikus-szemei-lettek" dolog.
  • Lacc
    #211
    Vegulis lehet hogz tenyleg gepszeme van. Tudja a banat :)
  • Hmuda
    #210
    Nah csekkoltam a szemét. Fémes csillogása van és mikor az idegennel szemezik, akkor nem áramkörök meg chipek vannak, hanem jól látható szögletes és szabályos formák, ami még mindig a mesterséges szem érzetét keltik.
  • Gabe18
    #209
    Pedig igy van,megnéztem én is,meg mentem benne kicsit,hát bizony a Doom 3 körül mozog a grafika.Hogy most esetleg jobb vagy kicsit gyengébb,abba nem mennék bele,döntse el mindenki maga.
    De profi játéknak tünik,amit mindenféle reklámhadjárat nélkül,csak ugy szimplán kiadtak,és jó.
  • Hmuda
    #208
    Megyek is megnézem a filmet, amíg le nem ér az FTP-re a BFME. :D
  • Hmuda
    #207
    Nem fényes, hanem fémes. A hajóban mikor a "kapitányt" megijesztette kimondottan fémes szinezetű volt a szeme, de majd mégegyszer megnézem.
  • Hmuda
    #206
    Szvsz a printscreennél nincs "kéz ügyében lévőbb" képlopó "progi". :D
  • Tatyla
    #205
    nem fényes a csillogása hanem foszforeszkál mint a macskáknak!
    végülis ezért lát a sötétben,és a macskákhoz is ennyi köze van!
  • BlackWolf
    #204
    hol erdekel ? csak siman csinaltam a kezem ugyeben levo programmal egy kepet hatha tudja valaki mi baja a gamenek
  • antijedi
    #203
    jah csak a profibbak szednek hozzá cracket :DDDD
  • dikki*yysw
    #202
    Bazz még a desktopról is hypersnappel készítetek shotot? :))
  • BlackWolf
    #201


    wtf ? kicserteltem a fajlokat
  • grebber
    #200
    Azé ez má valami a semmiből feltörö game sokak szerint legyúrja a hirhedt D3-at :) Jobb is.
  • gpm
    #199
    Pontosan. Ezen a kepen jol latszik a selfshadow is.:)
  • fitutufi
    #198
    Riddick is the best ! :)
  • grebber
    #197
    Akkor a faszér odateszik az új cuccokat?Lassan jön és ugrál.
  • Hmuda
    #196
    Én úgytudtam eddig, hogy mechanikus szemei vannak (onnan volt az a fémes csillogása).
  • Lacc
    #195
    Áramkörök? Ilyen nem tünt fel akkor, azt hittem tényleg csiszoltak a szemén, hogy jobban gyujtse a fenyt :) Ezekszerint akkor megsem.
  • steweee
    #194
    ez mikori tapasztalat ? én eddig nagyon elégedett voltam vele, azon kívül hogy a legolcsóbb, nálam 128 kb/s es tölt, és most is csak azért nem fizettem elő 3 napra újra, mert várom hogy több újdonság megjelenjen amit 3 nap alatt le tudok szedni hogy kihasználjam az időlimitet, mert már szinte mindent leszedtem ami eddig érdekelt. egyedül az 5ös szerver szarakodik
  • Hmuda
    #193
    Hát őőőő. Itt igazából ha bekapcsolod a karakterek árnyékát akkor alapból rányom self-shadowt is (vagy van árnyéka, de akkor mindenre rávetül, vagy abszolút nincs).
  • gpm
    #192
    Doom3-ban is van jelentosege(nem ennyi mint itt az biztos).
    Szvsz a selfshadow(karakter onmagara vetett arnyeka) nem az amire te gondolsz(sima arnyek).
  • grebber
    #191
    Hát én a Torrentbits-ről szedem 105kb/s-al.
    De ha most regelsz várnod kell.
    De itt is fenntvan (reges)
    Itt is (ide nem kell semmi)
  • Hmuda
    #190
    A self shadownak van rendeltetése, mivel nem egyszer azért vettek észre az őrök hátbalopakodás közben, mert volt egy hátsó fényforrás és észrevették az árnyékomat. Dicséretes feature. :-)
  • Hmuda
    #189
    Én is "engedély nélkül" jutottam le, alig élte túl egy-két őr. :D

    Amúgy a szemes dolog azért is baromság, mert a Pithc blackben mikor "szemezett" az idegennel, akkor az idegen látásában áramköröket meg chipeket lehetett látni, szóval misztikus marhaság kizárva. Remélem később a játékban felmossák a piszkot amit csináltak.
  • Tatyla
    #188
    nem tudnál adni egy torent linket?
  • gpm
    #187
    Nekem is, Doom3 graf altalaban veve jobban bejott, kiveve talan a karaktermodelleket, mert abban a Riddick magasan veri a Doom3-at.
    Hangulat ott van, iranyitas jo...tetszik meg, h latjuk magunkat es a selfshadow is ratesz a latvanyra egy lapattal.
    Csak ez a rohadt grafikai bug ne lenne, nem hiszem el , h minden felbontasban 640*480 NO AA/NOAF es 1024*768 4AA/16AF-nel is ugyanugy fut a jatek nalam.(neha 20FPS)
    Biztos procilimites, bar a game elejen nagyon reklamozzak az A64-et.
  • grebber
    #186
    IGAZAT SZÓLSZ!! Fuc..ng wandoo.
  • Lacc
    #185
    Meg kell még jegyeznem, hogy a D3 árnyékai jobban bejöttek nekem. De itt azért az összhatás mégis jobb :)
  • Lacc
    #184
    A grafika tényleg nem rossz, bár mondom, poligonszám terén messze nem áll a helyzet magaslatán a játék. Viszont összhatásban valóban jó, minden nagyon szépen össze van rakva, a design is ott van a szeren. 1024-ben minden maxon kicsit akad néha, de még elviselheto, szoval nem veszem lejjebb :)

    Ezzel a szemes dologgal én is egyetértek, én is azt hittem, hogy valam zugdoki csiszolja le neki, ez a varázslat nagy marhaság.


    De érdekelne valami, aki már végigtolta, vagy már ott tart, spoiler lehet. A bányába be lehet "törvényesen" is jutni? Mert én most bejutottam mindenféle bujkálással, egyebekkel, de igy most ott lent nyilván mindenki ellenséges. Még nem fejeztem be fent minden questet, szoval el tudom képzelni hogy kapok lentre oda engedélyt. Csak kiváncsi lennék rá, mire számitsak :)
  • neozed
    #183
    Na végre lemászott:D
    A játék tényleg szebb, mint a D3.
    A hangok nagyon tetszenek, a zene szintén.
    És jól fut a gépemen:D
  • báttyó02
    #182
    Köszi