2422
  • Zsoldos
    #341
    miert, szaggatva is szokott ujraindulni? :D
  • fitutufi
    #340
    hát erre nem jövök rá a gumiszobásra , hogy kell kijátszani a rendszert ?
  • fitutufi
    #339
    má rájöttem de most a 34-esbe a gumiszoba ? :)
  • Tatyla
    #338
    meg lett a problém oka!
    ez nem szereti a 4.12b drivert!
  • fitutufi
    #337
    10 óra ehhh sokkal kevesebb nálam úgy 6-7 óra lesz asszem vagy nem tom mennyit toltam.(de nem sokat) :D
  • fitutufi
    #336
    32. résznél van egy nagy robot és nem tok semerre menni mert vele kell megküzdeni van pár gránátom de nem használ nemtom kinyírni , szerintem a háta mögé kell kerülni és ott valami van és meg kell bütykölni !
    segítsetek pls !!
  • Tatyla
    #335
    és ez folyamatos!!!
  • Tatyla
    #334
    valakinek csinállt már olyat hogy meghalsz, töltené vissza és újra inditja a gépet?
  • gpm
    #333
    Ez kesz, most meg stabil 50 FPs mindenutt.
    Jatekido mennyi? 10 ora? alig jatszottam vele es mar a 17-es checkpointnal vagyok.
  • Perba
    #332
    de igen ellenőrzi én felraktam nem indult el az XPm,újra kellett rakni!
  • Mr. Perfect
    #331
    Akkor rakjál fel SP2-t abban benne vannak az egyes javításai is, és ha jól tudom nem ellenőrzi, hogy hackelt-e az XP...
  • gpm
    #330
    Nalam is vannak gondok, miden felbontasban es beallitasban (1024*768 4AA/16AF es 640*480 NO AA/NO AF is)leesik neha 20 FPS-re. mondjuk furcs, h nem legnagyobb kill kozben szokott leesni az FPS(ilyenkor 50), hanem altalaban ha beszelek valakivel.
  • fitutufi
    #329
    hát akkor holnap én is kivégzem az biztos...
  • Ma2ska
    #328
    Mert a pc s ben van valami extra én meg konzolom tolom.
  • Ma2ska
    #327
    Akkor 38 lesz.
  • Ma2ska
    #326
    Ja bocsesz, neked lesz igazad most viszem másodszor x en, azt hittem már végigvittem...
  • Glpetyus
    #325
    Még mindig hátra van 8 RAR
  • Glpetyus
    #324
    39 :P
  • Ma2ska
    #323
    37.
  • TneX
    #322
    Nekem 38 van..:)
  • TneX
    #321
    38
  • Ma2ska
    #320
    Hmm nem tudom nem SPOILER e ami a játék hosszára utal, de 36.
  • fitutufi
    #319
    hány részes összvissz az egész amit a csekpointok alatt ír ki ?
    30.-nál vok most.
  • grebber
    #318
    Na kiprobáltam én is.
    Összképe jobban bejön mint a Doom3 ,bár szerintem az jóval magasabb poligonszámmal dolgozott mint ez de ez szebb és jobb.
    Frankón össze lett gyúrva igaz vannak hibái ,de melyik gameben nincsen.
    Egyszóval király.Archiválom is azonnal.
  • TneX
    #317
    Nem igazán emlékszem,ott nekem semmi gondom nem volt,mindig megtaláltam merre kell menni...próbálj meg jobban körülnézni,vagy irtogatni még egy kicsit a dögöket,de ott nincs semmi extra ami miatt ne lehetne továbbjutni egyszerűen!
  • Lacc
    #316
    Akkor válaszolhatnál #306-ra :)
  • TneX
    #315
    Egy pár órája végigvittem,nagyon zsír játék,simán übereli a doom3-mat,a hl2-t azért nem (nálam) :D
  • Dynamic
    #314
    No meg még annyit hozzátennék, hogy a procedúra végén nekem kiírta, hogy hibás az új kulcs, ettől függetlenül újraindítás után gond nélkül tudtam telepíteni az SP1-et.
  • Zsoldos
    #313
    na mar meg is eloztek :)
  • Dynamic
    #312
    Ja és itt a SPa amit én telepítettem
  • Zsoldos
    #311
    Sg forum oprendszerek, win xp es hasznald a search-t, vagy lapozz vissza(egy szep hosszu szoveget keress). Le van irva szep reszletesen, hogyan kell kicserelned a meglevo win-ed kulcsat masikra.
  • Dynamic
    #310
    Nekem se, az is egy kisebb procedúra, hogy másolt XP-re felrakd.

    Ezen a címen a WinXP menü alatt ott a leírás.
  • BlackWolf
    #309
    nekem nem original a cd kulcsom igy nem tudok sp1et rakni :(
  • Dynamic
    #308
    Melyik SP van fenn?
  • DONGUBA
    #307
    nekem ugy se indul el:(((((Nas otlet?Esetleg crack van hozza?
  • Lacc
    #306
    Hmm egy kicsit megitn elakadtam. Mikor menni kell felfele a teherliftekkel, és megkapom először a minigunt egy bot-tól, ott merre kellene menni? Minden zárva, a lifttel nem lehet visszamenni, a lift mellett özönlenek a dögök, de ha továbbmegyek azon az egy szál ajtón ami ott van, egy terembe jutok ahonnan szintén nincs kiút mert minden zárva. Már megpróbáltam szétlőni mindent :) De se szellőző, se kulcs, se kapcsoló, se semmi.
  • JohnnySmith
    #305
    cheat? skacok valami :))))
  • Lacc
    #304
    Huh köszi már látom merre kell tényleg továbbmenni. Most jönnek ezek a dögök, elég parás lett.
  • Dynamic
    #303
    ATTENTION!

    Akinek "az alkalmazás inicializálása nem megfelelő..." hibaüzenetet ír ki, rakja fel a Windows Service Packet!Én az SP1a-t raktam fel, azzal elindult.
  • báttyó02
    #302
    kössz